ניקיון דירה לאחר שיפוץ

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
  הגיע הרגע שבו השיפוץ שעמלתם עליו הסתיים, ואתם יכולים להכנס אל הדירה החדשה שלכם. בין אם שיפצתם דירה ישנה, ובין אם היא דירה חדשה מקבלן, כל שיפוץ גורם לה להרגיש אפילו חדשה יותר.

  יחד עם זאת, הדירה שחלמתם עליה כל כך הרבה זמן והשיפוץ שלה הסתיים, מלאה כרגע בטיח. באבק, בלכלוכים לאחר שיפוץ וכתמים שאי אפשר להסיר בניקיון יומיומי שגרתי.

  זה הרגע שבו בעלי הדירות המשופצות מחפשים ניקיון דירה לאחר שיפוץ איכותי ומומלץ. חברות ניקיון בעלות פוליש מקצועי שיעניקו לדירת החלומות ניקיון ראוי ויסודי. ניקיון עם חומרים חזקים מספיק להסרת כתמי השיפוץ, ולהפיכתה למקום המושלם לו חיכיתם.

  ניקיון דירה לאחר שיפוץ – כך תתכוננו

  התעדכנתם שאתם נמצאים בשלבים הסופיים של השיפוץ. זה הרגע שבו אתם צריכים לוודא כיצד תתראה הדירה עם סיום עבודות השיפוץ. האם תהיה פסולת שהצטברה, עבודות הטיח ישאירו לכלוך, אבק, כתמים ועוד.

  השיחה החשובה הזאת עם הקבלן גם תגרום לו להבין שהוא צריך לנקות את הפסולת ועד כמה שהוא יכול בסוף השיפוץ. כמובן שאתם לא דורשים ממנו ניקיון דירה לאחר שיפוץ של חברת ניקיון, אך כן להשאיר את הדירה במצב סביר.

  כעת, משקיבלתם אינדיקציה כללית, זה הרגע שבו תוכלו להזמין חברת ניקיון איכותית ומומלצת. יש לנו מספר טיפים בשבילכם על היערכות לחברת הניקיון ברוגע:

  שריינו זמן מראש

  דאגו להזמין את חברת הניקיון שבוע מראש, ואם אתם בעונת הקיץ שבועיים מראש ואפילו יותר.

  ביקור חוסך כאב ראש

  לפני שאתם מקבלים הצעת מחיר בקשו מאיש המקצוע שיגיע אל הדירה להערכה. וזאת על מנת שיוכל לקבל בעצמו תמונה כללית להצעת המחיר. ולא רק, אלא גם לדעת עם כמה אנשי מקצוע עליו להגיע, ואיזה מכשור להביא. המומחים של חברת לבנדר שירותי ניקיון ופוליש מציינים כי חברת ניקיון מקצועית תגבש הצעת מחיר מדויקת אך ורק לאחר ביקור בדירה. וזאת בשל תוספות אלו ואחרים שאי אפשר לראות דרך הטלפון.

  הדגישו נקודות חשובות

  ביום הניקיון ולאחר סיום עבודות השיפוץ דאגו לעבור עם איש המקצוע הראשי האחראי על הניקיון בחברה ששכרתם בבית. הדגישו נקודות חשובות לניקיון, וציינו פגמים בדירה שאינם קשורים אליו או מקומות שבהם יהיה לו קשה לנקות.

  ניקיון דירה לאחר שיפוץ – מה זה כולל?

  כשאתם מזמינים ניקיון דירה לאחר שיפוץ אתם לא תמיד יודעים מה זה כולל, אתם רק יודעים שאתם מעוניינים בדירה מבריקה. לשם כך, יש לכם את אנשי המקצוע שיעדכנו אתכם מה כולל הניקיון.

  אך חשוב בכל זאת שתדעו מה אתם הולכים לקבל, ושהצעת המחיר תכלול בתוכה את כל הנדרש על מנת שתהיו מרוצים.

  ניקיון הדירה כולל ניקוי יסודי של שאריות הבניה, שאיבה של נסורת מהארונות, ניקיון של צבע וטיח ושל הרצפות. כמו כן, ניקיון של חלונות, תריסים, שקעים, מפסקים, פאנלים, כלים סניטריים וגופי תאורה.

  יש אזורים שחשוב לנקות אותם לפני שנכנסים לבית כשאין עדיין שום ריהוט. הרצפה, הארונות, מטבח ועוד. אך אם אתם כבר חסרי סבלנות יש אפשרות שגם תנקו את האזורים הללו בהמשך.

  חשוב שתדעו שפינוי פסולת אינו באחריות חברת ניקיון. פינוי פסולת זוהי נטו פעולה של קבלן השיפוץ. בנוסף, ניקוי פוליש בחומרים ספציפיים ובכלל, ניקוי פוליש, הוא תוספת לניקיון הסטנדרטי.

  ניקיון דירה לאחר שיפוץ – איזה סוגי פוליש קיימים

  למי שמעוניין בפוליש, וזה בעצם משהו שרוב בעלי הדירות לאחר שיפוץ מעוניינים בו. יש לנו עבורכם הסבר עבור שני סוגי פוליש עיקריים:

  פוליש ווקס

  זהו סוג פוליש שהבסיס שלו הוא חומר שעווה שנמרח באופן אחיד על כל הרצפות ובכך מקנה להם מראה נקי וברק.

  פוליש קריסטל

  אנשי המקצוע מכנים את סוג הפוליש הזה כ'הברקה קריסטלית'. מדובר בתהליך שבו שני חומרים משולבים בתוך השכבה העליונה של הרצפה, מה שבעצם  יוצר את ההברקה. פוליש קריסטל מתאים אך ורק למרצפות שיש.

  איך חוסכים ברמת הניקיון?

  אנחנו מתארים לעצמנו שההוצאות הכלכליות שלכם הן לא רק הוצאות על ניקיון, בטח לא אחרי שיפוץ הדירה. לכן על מנת לחסוך בעלויות, מלכתחילה יש לוודא שלא יהיה הרבה מאד לכלוך. וכן, גם לשנס מותניים ולעבוד קצת. וכך תעשו זאת:

  קבעו כללים עם קבלן השיפוץ

  בקשו מהקבלן לפני הכל לעמוד בזמנים, לאחר מכן, וודאו כי הדביק סרטי הדבקה על מסגרות החלונות. פרש עיתונים על הרצפה, ועטף משטח עץ.

  פינוי פסולת, זה קריטי

  נכון שזה מתפקידו של הקבלן לפנות את הפסולת, יחד עם זאת, חשוב לוודא זאת בכל זאת. אחת לכמה זמן קפצו אל הדירה וראו האם הפסולת מתפנה. אם לא, אל תתביישו להעיר על כך.

  הכירו את משטחי הדירה

  חשוב שתדעו איזה משטח תוכלו לנקות ואיזה לא. משטח עץ המתלכלך בצבע או בשמן לדוגמא לא תוכלו לנקות. וחבל על הניסיון, המאמץ והכסף.

  עשו זאת בעצמכם

  אם יש דברים שאתם רואים שאתם יכולים לנקות לבד, אל תהססו לעשות זאת ובכך תחסכו עלויות בהצעת המחיר. חברת הניקיון תנקה את הדברים הקשים במיוחד.

  חברת לבנדר מעניקה שירותי ניקיון בפריסה ארצית עם וותק ונסיון ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כבר מעל 20 שנים. לחברה צוות ניקיון מקצועי מהטובים ביותר המספקים ניקיון ברמה גבוהה.

  החברה מעניקה שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבלן, ניקיון לאחר שריפה, והברקה ופוליש בטכנולוגיה מתקדמת. כמו כן, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, שאיבת הצפות ועוד.

  חברת לבנדר מאמינה בהענקת שירות אישי ואדיב. התקשרו כבר כעת לקבלת הצעת מחיר או שלחו לנו הודעה: 072-3712414

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button