ניקיון לאחר שריפה

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  הבית שלכם לצערכם נשרף כליל, יש לכם מבנה שנשרף ואתם נמצאים במשבר גדול ומבוכה גדולה. שריפה בבית הינה אירוע מטלטל זיכרונות של שנים וחפצים יקרים ואהובים נשרפו כליל. נותרתם ללא רכוש, חברת לבנדר כאן בשבילכם לטיפול בבעייה לאחר השריפה

  אחרי שהתאוששתם מהמשבר נשאלת השאלה, מה עושים אחרי השריפה בבית? למה צריך לבצע ניקיון לאחר שריפה?

  ניקיון לאחר שריפה – איך אנחנו עושים את זה?

  קודם כל יש לבצע ניקיון כללי של הדירה כדי שתוכלו לדעת מה ניתן להציל ומה המצב האמתי של הדירה, ולפי הממצאים לאחר הניקיון ניתן לחזות את שיקום הדירה באופן המיטבי ביותר.

  יש לבחור לשם ניקוי הדירה חברת ניקיון בעלת ניסיון רב ובעלת דרכים מגוונות לביצוע ניקיון לאחר שריפה,  בנוסף על החברה להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים ובמכשור מתקדם ביותר לצורך הניקוי . חברת לבנדר המבצעת שירותי ניקיון אלו בכל הארץ תשמח לעמוד לשירותכם.

  ניקיון אחרי שריפה

  ניקיון אחרי שריפה – הניקיון כולל מספר שלבים מקצועיים.

  • ניקוי פיח מרהיטים וקירות – ניקוי זה אפשרי בעיקר לבתים שהשריפה לא כילתה אותם לגמרי. ניקיון של הפיח מאפשר להחזיר את הרהיטים למצב שמיש, בנוסף ריח העשן והפיח חודר אל תוך הקירות .
  • דבר המצריך את ניקיון הקירות בחומרים מקצועיים לשם הפגת הריח שהינו ריח לא נעים בהחלט, כמו כן ניתן לראות כי דרגת הניקיון משתנה בהתאם לספיגת הפיח בקירות, ולרמת השריפה שהייתה.
  • אוורור הבית –  יש לאוורור את הבית היטב כדי להפיג את ריח השריפה. הפגת ריח השריפה נעשה על ידי מאוורים תעשייתיים ניתן לבקש מחברת הניקיון שאתם משתמשים בשירותיה את השאלת המאווררים האלה, אוורור הדירה יכול להמשך מספר ימים.
  • ריח שריפה – ניתן להגדיר את הריח שנעשה בעקבות שריפה כריח לא סטנדרטי . הריח הזה מגיע אל תוך החריצים וממש חודר לתוכם, קיים קושי רב להסירו. ישנם אנשים שיחשיבו שדירה שניזוקה בשריפה אינה ראויה כלל לשיקום, אך בעזרת חברת ניקיון טובה בעלת חומרי ניקוי מקצועיים ניתן יהיה לגרום לריח להעלם בקלות.
  • שטיפת הקירות החיצוניים – לאחר אוורור הדירה וטיפול בריח, יש לנקות היטב את הקירות הפנימיים והחציוניים מכל הפיח שהצטבר עליהם. השטיפה מתבצעת בקיטור, מטרת השטיפה היא להסיר את הטיח, לאחר הסרת הטיח חובה לייבש את הקיר היטב שטיפה זו מסירה את הפיח וטיח מתקלף מין הקירות.
  • עבודות טיוח וצביעה – לאחר שטיפת הקירות והסרת הפיח, הטיח נוטה להתפורר מומלץ כדי שלא תסבלו בהמשך מטיח מתקלף לבצע עבודות טיח וצביעה מקליפות. יש ליבש את הקיר היטב לפני תחילת העבודות, ולמרוח טיח חדש לאחר יבוש מלא של הטיח יש להשתמש בחומר מיוחד, ולצבוע את הדירה מומלץ לצבוע את הדירה ארבע פעמים לפחות.
  • בצעו ניקיון של תעלות האוורור – חשיבות נוספת קיימת לניקוי תעלות האוורור המונע ריח שריפה בתעלת המזגן, ניקיון זה נחוץ לבריאות.
  • נפטרים מחפצים שרופים – בצעו מיון של חפצים בדירה וזרקו חפצים שרופים. במקרה הצורך תקנו רהיטים חדשים במקומם

  בחרו חברת ניקיון טובה שתבצע עבורכם ניקיון כללי לאחר השיפוץ.

  ניקיון לאחר שריפה כולל: אוורור המבנה, ניקוי והברקת החלונות, שטיפת רצפות וניקוי של חפצים שהושחרו, בנוסף לכך יש לבצע ניקיון כללי ויסודי של הבית.

  כדי לבצע ניקיון זה באופן המיטבי ביותר עליכם לשכור את שירותיה של חברה ניקיון אמינה המתמחה בניקיון לאחר שרפה המשתמשת בחומרי הניקיון הטובים ביותר בשוק, חברה המבצעת לא רק ניקיון אלא גם פוליש. חברת לבנדר היא החברה המתאימה ביותר בשבילך.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button