חברת ניקיון ביקנעם עילית

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  לחברת לבנדר קיימים סניפים רבים בפריסה ארצית מהצפון ועד לדרום. חברת ניקיון ביקנעם עילית.מתחייבת לניקיון יסודי של הדירה שלך. החברה מעסיקה עובדים יעילים ומקצועיים הזמינים לכל סוגי הניקיונות מהיום להיום. החברה משתמשת במכשור מתקדם מהטובים בתחום. בנוסף לכך החברה מקפידה להשתמש בחומרים ייעודיים ויעילים דבר הגורם לכך שהדירה תהיה נקיה בזמן קצר ביותר. עובדי החברה קשובים לכל בקשות ורצונות והלקוח ומתאימים את ניקיון הדירה בהתאם לבקשות אלו. בחברה לבנדר מקפידים על עמידה בזמנים ועל אמינות. מעסיקים אך ורק עובדים שקיבלו הכשרה מיוחדת לניקיון הדירה שלך, וכן שומרים על ניקיון הדירה שלך.

  – שירותי ניקיון ביוקנעם עילית ברמה הגבוהה ביותר
  – מחירים הכי משתלמים באחריות
  – היחידים שמעניקים את התמורה הטובה ביותר למחיר
  – כל סוגי הפוליש והניקיון

  פוליש ביקנעם

  חברת לבנדר מבצעת פוליש ביוקנעם, אם אתם נכנסתם לדירה חדשה או שיפצתם את הבית וכן אם אתם רוצים לחדש מרצפות מוכתמות או מלוכלכות. פוליש הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

  מטרת הפוליש הוא תהליך ניקיון, המבצע הברקה וחידוש של המרצפות. קיימים סוגי פוליש רבים וכל סוג פוליש מתאים לסוג מרצפות, לכן חשוב לשכור בעל מקצועי אמין, שידע להתאים את סוג הפוליש המתאים ביותר לסוג המרצפות שלכם.

  קיימים שני סוגי פוליש, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. פוליש קריסטל הוא הנפוץ מבין סוגי הפוליש. הייחוד של הפוליש הזה, שחומר ההברקה נכנס אל תוך המרצפות ,ומסיר את השכבה הקשה, והישנה ובכך גורם לחידוש המרצפות. פוליש זה מתאים לכל סוגי המרצפות למעט גרניט פורצלן למשל.

  חברת הניקיון לבנדר תגיע לביתכם עם הציוד והמכשור המתקדם ביותר ושימוש בחומרים יעילים מובטח שהדירה שלכם תהיה כמו חדשה.

  מטבח ביקנעם לאחר ניקיון
  מטבח ביקנעם לאחר ניקיון

  ניקיון דירות חדשות ביקנעם והסביבה

  אם אתם נכנסים לדירה חדשה, והקבלן השאיר אבק ולכלוך רב ואתם אובדי עצות ולא יודעים מה לעשות. חברת לבנדר היא הפתרון בשבילכם. חברת לבנדר מבצעת ניקיון דירה חדשה ביוקנעם עילית. ברשות החברה עובדים מעולים, ומנוסים שינקו עבורכם את הדירה באופן יעיל ומהיר. ניקיון דירה חדשה כולל: ניקוי יסודי חיצוני ופנימי של ארונות מטבח וארונות קיר. ניקוי וחיטוי יסודי של חדרי אמבטיה ושירותים, ניקוי ופוליש של המרצפות בדירה, ניקוי חלונות ורשתות – לעוד פרטים על ניקיון דירה חדשה.

  ניקיון משרדים ביקנעם

  אם יש לך משרד ביקנעם עילית, ואתה רוצה שהוא יהיה נקי. חברת לבנדר מבצעת ניקיון משרדים ביוקנעם עילית, לחברה יש צוות של עובדים מסורים המנקים משרדים בכל רחבי העיר. החברה מבצעת תיאום ציפיות עם בעל המשרד על הצורך בשירותי ניקיון ומתאימה ,עובד מיוחד המתאים לדרישות אלו. במידה ועובד זה אינו יכול להגיע מסיבה מסוימת החברה,  מתחייבת לדאוג לעובד אחר במקומו כך שהמשרד שלך תמיד יהיה נקי, ובמחיר ושירות בהתאמה מושלמת. החשיבות של משרד נקי היא גדולה משום שזהו הנראות שלו וגם יכולת התפוקה של העובדים גדלה.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button