ניקיון חנויות

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

יש לך חנות הנמצאת במרכז העיר או בפאתי העיר, אתה בוודאי רוצה, שלקוחות רבים יקנו ממך מוצרים או ירכשו את שרותך. ידוע שנראות של החנות גורמת להצלחה או לכישלון של העסק, הנראות של החנות הוא בעצם הניקיון, הסדר, וגם הצביעה שלה, שתזמין את הלקוחות להגיע אל החנות ואולי גם לקנות בחנות. חנות שאינה מסודרת מלוכלכת וקירותיה מקולפים יגרום ללקוחות להדיר ממנה את רגליהם ולבחור בחנות, שלידה הנקייה והצבועה למרות שהמחירים או השירותים שבה עלולים להיות יקרים בהרבה. לכן ניתן לומר שניקיון החנות הוא המראה של החנות, ויש להשקיע בניקיון החנות בדיוק כפי שהשקעת במוצרים או בשירותים.

ניקיון חנויות באופן חד פעמי במחיר משתלם!
עובדים בכל רחבי הארץ
להזמנת ניקיון לחנות שלכם – 072-3712-414

מה עדיף מנקה יחיד או חברה?

היתרון של חברה לעומת מנקה יחיד היא התלות של בעל החנות מול מנקה יחיד גורמת לו לא לבצע את הניקיון מפני, שאינו יכול להגיע לפעמים לעבודה, בנוסף פועל הניקיון אינו משתמש בחומרים מקצועיים ביותר המשווים לחנות מראה מבריק. חברה מקצועית לניקיון חנויות מעסיקה עובדים מיומנים ומקצועיים, ובעלת זמינות של עובדים בכל רחבי הארץ, בנוסף אם פועל הניקיון אינו יכול להגיע החברה תוכל לספק לכם פועל חלופי במהירות. ברשות החברה חומרים איכותיים רבים שאין לפועל ניקיון רגיל אפשרות לרכוש אותם דבר היוצר עבודה נקיה במהירות וללא מאמץ.

איך לבחור חברה ניקיון חנויות לחנות שלכם?

  1. מבקשים המלצות מחברים או מבעלי חנויות.
  2. בודקים את הזמינות והאמינות של החברה על ידי בחינה של חנויות שכבר החברה ניקתה בעבר.
  3. חשוב לוודא שהחברה משתמשת בחומרים בעלי תקן האיכותיים, שאינם רעילים לסביבה .

האם כדאי לנקות את החנות באופן חד פעמי?

ניקיון חנות צריך להתבצע לא באופן חד פעמי, אלא ניקיון באופן קבוע, חנות אשר מנוקה באופן חד פעמי נעשית מלוכלכת באופן מהיר במיוחד משום, שנכנסים אליה אנשים באופן רציף,  לכן יש לבצע את הניקיון כל הזמן על בסיס קבוע, על פי הניקיון הנדרש לפי סוג החנות.  לבעל החנות קשה לבצע זאת בעצמו, ולכן כדאי שישכור את השירות של החברה שתבצע זאת במקומו באופן הראוי ביותר.

חנות לאחר ניקיון

מה בעניין המשרד ?

ניקיון משרדים כמוהו כמו ניקיון החנות, גם הוא חשוב במיוחד. המשרד הוא המקום שבו העובדים נמצאים רוב היום, והוא המקום שבו הלקוחות באים לקבל את השירותים שהמשרד מספק. העובד יתקשה לבצע את עבודתו בצורה הראויה ביותר במקום מלוכלך ומוזנח וודאי לקוחות לא ירצו להיכנס אל משרד כזה. החשיבות של חברה לניקיון המשרד הוא הזמינות של עובדים אחרים במקרה, שהעובד היחיד מוחסר, ושימוש בחומרים יעילים המתנקים במהירות.

מחירי ניקיון חנויות

גודל החנות עלות משוערת
חנויות עד 40 מ"ר מחיר למ"ר הכי זול בארץ!
חנויות עד 70 מ"ר מחיר למ"ר הכי זול בארץ!
חנויות ומפעלים עד 150 מ"ר מחיר למ"ר הכי זול בארץ!
מחירים מיוחדים עבור מפעלים וחנויות על בסיס קבוע השוואת מחירים משתלמת!

מה בעניין החלונות ?

לניקוי חלונות ישנה חשיבות רבה בכל חנות הן לחלונות שמהם נכנס האוויר, אך בעיקר ישנה חשיבות של ניקיון של חלונות הראווה. חלונות הראווה מציגים את התוצרת או המוצרים של החנות. חלון מלוכלך שאינו מסודר לא יגרום לאנשים להיכנס אל החנות, לכן צריך חברה שמתמחה בניקוי חלונות ראווה על ידי חומרים עדינים ללא שרטות, שיפגמו בנראות של החנות ושל חלון הראווה.

חברת לבנדר, המתמחה בניקיון חנויות מביאה לך, בעל החנות, ניסיון עשיר בניקיון החנויות, זמינות של עובדים מומחים במיוחד לניקיון החנות שלך בכל רחבי הארץ . שימוש בחומרים עדינים ואיכותיים שאינם שורטים את החלונות, בנוסף לכך היא מציעה ניקיון חנויות במחירים הוגנים,  אז אם אתה חפץ בחנות נקיה ומבריקה ושלקוחות ירצו להיכנס לחנות ולרכוש ממך מוצרים חברת לבנדר שירותי ניקיון כאן לשירותך.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
סילר לרובה

הסילר הוא חומר מיוחד שבו משתמשים לצורך תחזוקת הבית. שמו של חומר הסילר נגזר מהמילה האנגלית Seal שפירושה לאטום. והתפקיד

קרא עוד »
פוליש לקרמיקה

האם עושים פוליש לקרמיקה? רק עם המומחים! הנושא של פוליש לקרמיקה הינו נושא מורכב בקרב חברות הניקיון והפוליש ישנן חברות

קרא עוד »
ליטוש רצפת עץ

ליטוש רצפת עץ במחיר מבצע – לפרטים נוספים עושים גם ליטוש פרקט ומדרגות עץ רצפת פרקט מעץ נהפכה לאופציה פופולארית

קרא עוד »
Call Now Button