ליטוש בטון

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

חברת לבנדר נחשבת לחברה המובילה בתחומה בתחום ליטוש הבטון, ומבצעת את כל הליטושים הקיימים בעבודה מקצועית ומדויקת. ליטוש בטון, שהפך במשך השנים לפופולארי, הוא נמצא בבתים ישנים מאד, אך גם בבתים חדשים התחילו לאחרונה לבנות אתו, הוא מקנה לבית מראה  מיוחד ומקורי יותר. כמו כן מעצבי פנים רבים אוהבים לשלב את הבטון בדירות סטודיו למשל, וגם ניתן לשלב אותו באולמות אירועים, הגורם למחיר הריצוף לעלות זול יותר. אך במשך השנים הרצפה המבריקה נשחקת ומתלכלכת, ויש לחדש אותה על ידי ליטוש המחזיר לה את המראה המבריק כבעבר.

ליטוש בטון קיים מחיר החל מ-30 ש"ח למ"ר
שימוש בסילר על מנת לתת מראה מרשים!
להזמנה מיידית חייגו כעת: 072-3712-414

ליטוש בטון

ליטוש יהלום לבטון

קיימים בבטון מספר ליטושים:

  • ליטוש בטון ביהלום – פוליש יהלום הינו בתהליך שנעשה על ידי מכונה המלטשת את הבטון ומסירה מעל הבטון שכבה עליונה המכילה כתמים לכלוכים ועוד, וכך מחזיר לבטון את מראהו הטבעי.
  • ליטוש בטון באבן – ליטוש בטון נעשה על ידי מכונה, שבתוכה דיסק היוצר חיכוך וחימום של הבטון, ובכך גורם לבטון להיות חלק ונעים יותר למגע וכך ניתן לראות אף בטון שאינו מוגמר על ידי ליטוש הוא יכול להפוך למוצר מוגמר ואיכותי .

מהו בטון מוחלק ?

בטון מוחלק הינו בטון שכאשר יצקו אותו בדומה לכל בטון אחר, עבר את כל התהליכים האחרים, פרסו עליו רשת ברזל על מנת לגרום לבטון להיות חזק יותר. פריסת רשת הברזל גורמת לבטון להיות חזק, ולא להישבר במשך הזמן בנוסף לאחר יציקת הבטון, ולפני שהוא מתייבש מחליקים את הבטון בעזרת ליטוש בטון מוחלק מחליקים אותו בדומה לליטוש חומר ווקס. בטון מוחלק קיים במגוון צבעים ומשמש כיום לתוספת לבתים ואולמות על ידי מעצבי פנים ליצירת מראה מיוחד. ניתן לומר שגם בטון מוחלק מתלכלך ונשחק עם הזמן, ולכן יש צורך לבצע ליטוש לבטון מוחלק המחליק את הבטון היטב וגורם לו להראות נקי וחדש כמקודם הליטוש נעשה על ידי מכונה הגורמת הסרת השכבה העליונה של הבטן המכילה כתמים ולכלוכים על ידי חיכוך וחימום, מראה הבטון יחזור להיות כבעבר.

 

מחירי ליטוש בטון

ליטוש בטון מחיר משתנה מעבודה לעבודה, אך המחיר יעלה בין 50-120 שקלים לליטוש בטון ועד 30-60 שקלים למטר לסילר. חברת "לבנדר" מבצעת בהצלחה ליטושים לכל סוגי הבטון בהתאמה ייחודית לסוג הבטון שברשותכם, עבודה מדויקת  עם המכשור המתקדם ביותר עד לתוצאה רצויה. בנוסף חברת לבנדר מעסיקה עובדים מקצועיים והגונים המצבעים עבודות ליטוש בטון בכל הארץ.

סוג השירות עלות משוערת
ליטוש עד 50 מ"ר מחיר מבצע בטלפון
ליטוש עד 100 מ"ר מחיר מבצע בטלפון
ליטוש עד 150 מ"ר מחיר מבצע בטלפון
ליטוש בטון בהתאמה אישית דברו איתנו על מנת להשוות מחירים

חידוש בטון

ניתן לראות היום בבתים רבים הנמצאים על גבי הקרקע  משטחי בטון מחוץ לבית, וישנם כאלה שאף מעיזים לשים משטחי כאלה גם בתוך הבית עצמו. במשך השנים משטחי בטון נעשים ישנים ומלוכלכים, לכן יש לבצע חידוש משטחי בטון חידוש זה נעשה על ידי טכנולוגיה מתקדמת ומכשירים איכותיים, ועל ידי מכונת פוליש מתקדמות ביותר. לאחר חידוש המשטח,  ממליצים לאטום את הרצפה בחומר מיוחד הנקרא סילר חומר זה משמש אטימת המשטח מחדירת נוזלים, בנוסף לכך הוא מספק מראה מיוחד.

אריחי בטון

אריחי בטון אלו מרצפות ללא חצץ ופלחי שיש. מרצפות אלו כדאי לרצף על מלט בהדבקה או על ריצוף קיים. ניתן לראות את האריחים הללו מקושטים היטב והם קיימים במגוון צבעים וצורות, ניתן לרצף בהם במגוון אפשריות ישנם כאלה שבחרו רק ליצור דוגמא במרכז הסלון, וישנם כאלו שיבחרו  לרצף את כל הבית באריחי בטון ליטוש אריחי בטון נעשה בעזרת מלטשת בגרעין ליטוש מתאים על מנת לא לפגוע באריחים עדינים אלו.

דרג
אולי יעניין אותך גם
ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות מחיר החל מ-199 ש"ח מבצעים מטורפים לניקיון חדרי מדרגות גדולים בבניין עובדים בכל הארץ! להזמנות חייגו: 072-3712-414 אנו

קרא עוד »
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »
Call Now Button