נספרסו ניקוי אבנית – איך עושים את זה?

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אין כמו לשתות קפה של בוקר של מסעדות מבלי לצאת מהבית, שהרי בשביל זה קניתם את מכונת הנספרסו החדישה. הבעיה במכונות אלה, שגם החדישות ביותר נוטות לצבור אבנית. האבנית הטורדנית פוגעת בטעמו הטבעי של הקפה והורסת אט אט את המכונה. כך קורה לא אחת כי תקלה במכונת נספרסו נוצרת כתוצאה מאי ניקוי אבנית. מקצוענים המכירים היטב את העבודה מגיעים לבתיהם של אנשים פרטיים על מנת לסייע להם להיפטר מהאבנית ולתדרך אותם לקראת השמירה על המכונה.

להורדת המדריך לניקוי אבנית של נספרסו לחצו כאן – מתאים לכל מכונות הקפה של נספרסו

איומי האבנית

רבים מדברים על הצטברותה של האבנית במכונת הנספרסו, בקומקום או אפילו במכונת הכביסה. אך למה הכוונה בעצם? האבנית היא שכבה מוצקה למדיי בצעי לבן ואפור. היא נוצרת בעקבות שקיעתם של יונים מומסים במים, ולכן נפוצה כל כך במכשירי חימום חשמליים שבאים במגע עם מים. אף על פי שאנשים רבים מאמינים בכך שהאבנית פוגעת בבריאות וגורמת להצטברותן של אבנים בכליות, אין ממש עדות לכך. על כל פנים, חשוב לנקות את המכשירים החשמליים מהאבנית.

טיפים לניקוי אבנית במכונת נספרסו

ניקוי אבנית במכונת נספרסו אינו מורכב כפי שרבים נוטים לחשוב. טיפים אלה יסייעו לכם לנקות את המכונה בקלות:

  • להקדים תרופה למכה – ניתן לצמצם את הצטברות האבנית בתוך מכונת הנספרסו בעזרת שימוש במים מסוננים, או התקנת מסננים מיוחדים על גבי המכונה.
  • אחת לתקופה מומלץ לפרק את המכונה ולבצע ניקוי תקופתי. בשוק קיימים כלים וחומרים מיוחדים אשר מאפשרים להיפטר מהאבנית בקלות וביעילות.
  • אם אתם דוגלים בשימוש בחומרים טבעיים, תוכלו לנקות את האבנית באמצעות שימוש בתמיסת מים בתוספת מעט לימון, או לחלופין למהול חומץ עם מים.
  • לבחון את הוראות היצרן – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבצע בעת ניקוי המכונה, הוא להציץ בהוראות היצרן ולוודא כי אתם מבינים כיצד לנקות את המכונה.
  • ואם אין הוראות? – אם הוראות היצרן אינם בנמצא, אפשר לפעול לפי השלבים הבאים: לרוקן לחלוטין את המכונה ולהוסיף מים עד הכמות המקסימלית, לחכות להתחממות המים ולהוסיף כפית של מיץ לימון, להזרים מים דרך המכונה ולהמתין במשך 10 דקות. לבסוף, להזרים את כל המים שנותרו החוצה ולאחר מכן להזרים שוב מים נקיים.

אם לא עוזר דבר, קוראים לאנשי מקצוע

ניתן לבצע ניקוי אבנית נספרסו באמצעים ביתיים או בעזרת חומרים המיועדים לכך. אבל לפעמים דבר לא עוזר ואתם צריכים לפנות לאנשי מקצוע. לשם כך, עליכם לאתר אנשי מקצוע טובים ומיומנים שתוכלו לסמוך עליהם. אחרי הכול, השוק מלא ב"מומחים" שרלטנים שמטרתם העיקרית היא להוציא מכם כמה שיותר כסף. משום כך, הקפידו שלא לסגור עסקאות מהירות בטלפון. איש מקצוע אמתי לא ימהר לסגור עמכם את העסקה. הוא יבוא אליכם הביתה כדי לבחון את מכונת הנספרסו ואת מצבה. לאחר מכן, הוא יאמוד את הניקוי שיהיה צורך לבצע ויקבע את המחיר ההוגן והנכון ביותר. בכל מקרה, אתם תמיד יכולים לבדוק מקצוענים באתר האינטרנט או להתייעץ עם חברים טובים.

חזרה לדף הבית – חברת ניקיון לבנדר

1.3/5 - (3 votes)
אולי יעניין אותך גם
חידוש מרצפות

הרצפה בבית או במשרד הינה החלק הכי חשוב משום שהיא חלל גדול מאד  והיא צריכה להיות נקיה ומבריקה, משום שהיא

קרא עוד »
Call Now Button