פוליש למשרדים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

משרד המשמש כמקום העסק שלך מורכב מחדרים ומעובדים. החשיבות הגדולה שניתן לעסק שלך, היא הנראות של העסק שלך, כאשר המשרד שלך אינו נקי ואינו מסודר, העסק שלך משדר שאינו איכותי, ולכן לקוחות רבים לא ירצו להיעזר בשירותך. אולם כאשר המשרד נקי, מצוחצח, וגם מסודר אנשים רבים ירצו לבקר במשרד, ואף לרכוש מהשירותים, לכן לניקיון ולפוליש ישנה חשיבות מכרעת בעסק שלך. לפי כל יתרונות אלו, יש לבחור חברת ניקיון ופוליש העוסקת ומתמחה בכך, הרווח של העסק יעלה על פני המחיר שעולה הניקיון.

חברת ניקיון לבנדר מבצעת שירותי פוליש למשרדים ושירותי פוליש לבניינים, היא בעלת ניסיון בעבודות פוליש מעין אלו. החברה משתמשת בציוד המתקדם ביותר, ובעובדים המיומנים ביותר לשם כך. חברת "לבנדר" אינה עוזבת את המקום עד שהלקוח מראה  את שביעות רצונו המלאה, כמו כן היא נותנת אחריות מלאה על העבודה.

אחרי פוליש למשרד
אחרי פוליש למשרד

מתי מבצעים את הפוליש?

למה צריך פוליש למשרדים ובנינים והאם זה חיוני? יש לבצע את הפוליש בשעות הערב כאשר המשרד ריק מעובדיו, ולכן כאשר אתם בוחרים חברה מתאימה ודאו כי יש לה צוות עובדים רב ומיומן היכול לבוא בשעה שנוחה לכם.

למה חיוני לבצע פוליש למשרד?

ביצוע הפוליש מתבצע בשני מקרים, המקרה הראשון הוא כאשר נכנסים למשרד או דירה חדשה ומעוניינים לשמור על הריצוף היוקרתי, שקיים אשר הושקע בו ממון רב על ידי פוליש מבריק את המרצפות, ומשמר אותם היטב על ידי נוזל הברקה כך הן נשמרות חדשות לאורך שנים. המקרה השני שבו יש לבצע פוליש הינו חידוש מרצפות ישנות, דבר המחדש אותם, ולא מצריך החלפת ריצוף חדש, יש לבצע את הפוליש, במקרה זה, כל שלוש שנים.

איזה סוגי פוליש קיימים

קיימים סוגי פוליש רבים ומגוונים שלכל אחד מהם יש יתרון על חברו ומתאים למקרים שונים:

  • פוליש ווקס – טיפול בו משתמשים בחומר שעוותי מותך, שגורם להגנה על המרצפת ולמראה מבריק.
  • פוליש קריסטל – תהליך שבאמצעות ספוג מלא אבני קריסטל, שבאמצעות חימום על ידי ריאקציה כימית, שפשוף על ידי צמר פלדה יוצרת מראה קריסטלי ומבריק.
  • סילר – חומר שקוף המשמש לאטימת משטחים נגד חדירת מים.
  • סוגים אלו הם העיקריים קריסטל, וקס וסילר.

חברה מנוסה יכולה להתאים את הפוליש לסוג המרצפת ומצבה. את הפוליש למשרד מבצעים לאחר הוצאת הרהיטים מתוכו או הזזתם ממקום עבודה המבוצע על ידי החברה.

בנוסף לכך יש לבצע את עבודת הפוליש במשרד חדש לפני כניסת העובדים אליו, ולפני כניסת הרהיטים, כאשר מדובר במשרד שכבר קיים יש לבצע את הפוליש כאשר העובדים אינם במשרד, בנוסף לכך החברה מבצעת פוליש, לאחר הסרת שטיחים מהמרצפות. יש להדגיש כי הפוליש תלוי בסוג המרצפות ואיכותן כאשר מדובר במרצפות, שאינן איכותיות או מלוכלכות . יתכן ויצטרכו לבצע ליטוש לפני הפוליש.

סוגי מרצפות שונים

לא בכל סוג מרצפת ניתן לבצע פוליש, מרצפות גרניט פורצלן או קרמיקה, הסיבה שאי אפשר לבצע זאת כי אריחים אלו אינם סופגים . אם אכן רוצים בכל זאת לבצע ניקיון יסודי למרצפות אלו יש להשתמש בחומרי ניקיון איכותיים ושפשוף יסודי במברשת טובה.

פוליש מתבצע בעיקר על מרצפות אבן או שיש ניתן לבצע עליהן את כל סוגי הפוליש.

חברת "לבנדר" בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות פוליש המחזיקה צוות מיומן בכל רחבי הארץ, המבצעים פוליש בהתאם לתקציב ולזמן הפנוי שלך, בנוסף לכך החברה מציעה רמת גימור ושרות גבוה, ויש עליה המלצות רבות מלקוחות בארץ.

דרג
אולי יעניין אותך גם
שאיבת מים

החורף הישראלי אמנם קצר, אך הוא יכול להביא עמו לא מעט שיטפונות. די בכמה ימים רצופים של גשם על מנת

קרא עוד »
ניקוי ספות

הספה בבית היא ברוב המקרים גם מקום המפלט שלנו בימים קשים או שסתם מתחשק לנו לנוח. ניקוי ספות בבית יכול

קרא עוד »
Call Now Button