פוליש לטרצו

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם




  ניתן לראות בבתים רבים בארץ סוג רצפות ישן, מה שנקרא "רצפה בסגנון של פעם". רצפות כאלו הינן קטנות יחסית בגודלן, והן בעלות צבע הנראה כמו רקע לבן ומגוון נקודות כהות במרכז. רצפות מהסוג הזה נקראות טרצו. רצפות כאלו היו פופולריות במיוחד בשנות ה90, כך שניתן לראות אותן בעיקר בבתים ישנים שלא עברו שיפוץ. הרצפות האלו היו עשויות מערבוב של מלט בצע לבן יחד עם שברים של אבנים בגדלים שונים, שאלו הנקודות הכהות שנראות על גבי הריצוף. היתרונות של אריחים מהסוג הזה הם רבים ביניהם עמידות גבוהה מפני שחיקה, עמידות בפני אש וחום גבוה וכמובן עלויות זולות משמעותית מרציף מסוג אחר.

  פוליש למרצפות טרצו מחיר מבצע
  לבנדר – כשאיכות ושירות נפגשים
  מתחייבים לכם לעבודה ייסודית ומקצועית
  להזמנות חייגו: 072-3712-414

  עניין של עמידות גבוהה

  יתרון נוסף ובולט שקיים לריצוף מסוג טרצו הוא התוצאה שמתקבלת על המשטח לאחר ביצוע פוליש למרצפות טרצו. בשונה ממה שנהוג לחשוב, ניתן לעשות גם פוליש לרצפה ישנה ולא רק לרצפות חדשות העשויות ממשטחי אבן ושיש מתקדמים ויוקרתיים כמו אבן קיסר, גרניט פורצלן ועוד. דווקא העמידות הגבוהה של ריצוף טרצו מעניק יתרון גדול לביצוע הפוליש על יצוף מסוג זה.

  פוליש לטרצו

  עוד קצת על פוליש טרצו

  פוליש על טרצו מתבצע באמצעות חברות מקצועיות המתמחות בכך. פעולת פוליש לרצפת טרצו מתבצעת באמצעות שני שלבים עיקריים – ליטוש של כל משטח הרצפות ולאחר מכן ציפוי של הרצפות באמצעות חומר מיוחד השומר על הפוליש שבוצע.

  פעולת הפוליש מתבצעת על ידי חברות ניקיון מוסמכות המחזיקות בבעלותן מכונות מתקדמות לביצוע הפוליש. מומלץ לבחור חברות וותיקות ואיכותיות עם חוות דעת חיוביות בכל הנוגע בניקוי וטיפול של אריחים ומשטחי רצפות.

  פוליש קריסטל טרצו

  פעולת פוליש נוספת שניתן לבצע לרצפות מסוג טרצו היא פוליש קריסטל טרצו. פוליש מהסוג הזה יעניק לרצפות טרצו מראה חדש, נקי ויפה וגם יוסיף ברק נוצץ לכל המשטח. היתרון הבולש של פוליש מסוג קריסטל הוא משך הזמן בו הפוליש מחזיק על הרצפות, כך שניתן ליהנות מרצפות חדשות ונוצצות לאורך מספר שנים.

  ריצוף טרצו חזק ועמיד במיוחד, כך שהוא יוכל לעמוד בקלות בפני טיפול פוליש קריסטל יסודי, גם אם יש צורך בפעולת פוליש בעוצמה גבוהה כדי לנקות לכלוך קשה במיוחד.

  היתרונות בביצוע פוליש לרצפות הבית

  הודות לפעולת הניקיון וההברקה של מכונות הפוליש, ניתן לחדש את מראה רצפות הבית בקלות ובמהירות, ללא צורך בשיפוץ ארוך והחלפת הרצפות הקיימות בבית. קיימים סוגים שונים של פוליש המתאימים לכל אריח ומשטח כמו פוליש למשטחי אבן קיסר, פוליש לגרניט פורצלן, פוליש לקרמיקה ועוד.

  לאחר ביצוע הפוליש לרצפות הבית, תוכלו ליהנות ממראה רצפות חדש ונקי. יש מקרים בהם ריצוף ישן יוצא או זז מעט מהמקום במשך השנים או בגלל שימוש ממושך במים לניקיון הרצפה. פעולת הפוליש תבטיח לריצוף שלכם גם אחידות כך שכל המרצפות יראו ישרות.

  5/5 - (1 vote)

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button