פוליש לרצפת טרצו

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

פוליש לרצפת טרצו

ניתן לראות בבתים רבים בארץ סוג רצפות ישן, מה שנקרא "רצפה בסגנון של פעם". רצפות כאלו הינן קטנות יחסית בגודלן, והן בעלות צבע הנראה כמו רקע לבן ומגוון נקודות כהות במרכז. רצפות מהסוג הזה נקראות טרצו. רצפות כאלו היו פופולריות במיוחד בשנות ה90, כך שניתן לראות אותן בעיקר בבתים ישנים שלא עברו שיפוץ. הרצפות האלו היו עשויות מערבוב של מלט בצע לבן יחד עם שברים של אבנים בגדלים שונים, שאלו הנקודות הכהות שנראות על גבי הריצוף. היתרונות של אריחים מהסוג הזה הם רבים ביניהם עמידות גבוהה מפני שחיקה, עמידות בפני אש וחום גבוה וכמובן עלויות זולות משמעותית מרציף מסוג אחר.

פוליש למרצפות טרצו מחיר מבצע
לבנדר – כשאיכות ושירות נפגשים
מתחייבים לכם לעבודה ייסודית ומקצועית
להזמנות חייגו: 072-3712-414

עניין של עמידות גבוהה

יתרון נוסף ובולט שקיים לריצוף מסוג טרצו הוא התוצאה שמתקבלת על המשטח לאחר ביצוע פוליש למרצפות טרצו. בשונה ממה שנהוג לחשוב, ניתן לעשות גם פוליש לרצפה ישנה ולא רק לרצפות חדשות העשויות ממשטחי אבן ושיש מתקדמים ויוקרתיים כמו אבן קיסר, גרניט פורצלן ועוד. דווקא העמידות הגבוהה של ריצוף טרצו מעניק יתרון גדול לביצוע הפוליש על יצוף מסוג זה.

פוליש לטרצו

עוד קצת על פוליש לרצפת טרצו

פוליש על טרצו מתבצע באמצעות חברות מקצועיות המתמחות בכך. פעולת פוליש לרצפת טרצו מתבצעת באמצעות שני שלבים עיקריים – ליטוש של כל משטח הרצפות ולאחר מכן ציפוי של הרצפות באמצעות חומר מיוחד השומר על הפוליש שבוצע.

פעולת הפוליש מתבצעת על ידי חברות ניקיון מוסמכות המחזיקות בבעלותן מכונות מתקדמות לביצוע הפוליש. מומלץ לבחור חברות וותיקות ואיכותיות עם חוות דעת חיוביות בכל הנוגע בניקוי וטיפול של אריחים ומשטחי רצפות.

פוליש קריסטל טרצו

פעולת פוליש נוספת שניתן לבצע לרצפות מסוג טרצו היא פוליש קריסטל טרצו. פוליש מהסוג הזה יעניק לרצפות טרצו מראה חדש, נקי ויפה וגם יוסיף ברק נוצץ לכל המשטח. היתרון הבולש של פוליש מסוג קריסטל הוא משך הזמן בו הפוליש מחזיק על הרצפות, כך שניתן ליהנות מרצפות חדשות ונוצצות לאורך מספר שנים.

ריצוף טרצו חזק ועמיד במיוחד, כך שהוא יוכל לעמוד בקלות בפני טיפול פוליש קריסטל יסודי, גם אם יש צורך בפעולת פוליש בעוצמה גבוהה כדי לנקות לכלוך קשה במיוחד.

היתרונות בביצוע פוליש לרצפות הבית

הודות לפעולת הניקיון וההברקה של מכונות הפוליש, ניתן לחדש את מראה רצפות הבית בקלות ובמהירות, ללא צורך בשיפוץ ארוך והחלפת הרצפות הקיימות בבית. קיימים סוגים שונים של פוליש המתאימים לכל אריח ומשטח כמו פוליש למשטחי אבן קיסר, פוליש לגרניט פורצלן, פוליש לקרמיקה ועוד.

לאחר ביצוע הפוליש לרצפות הבית, תוכלו ליהנות ממראה רצפות חדש ונקי. יש מקרים בהם ריצוף ישן יוצא או זז מעט מהמקום במשך השנים או בגלל שימוש ממושך במים לניקיון הרצפה. פעולת הפוליש תבטיח לריצוף שלכם גם אחידות כך שכל המרצפות יראו ישרות.

כל התשובות על פוליש לרצפת טרצו

מזל טוב! בשעה טובה החלטתם או להחליף את הריצוף, או לסיים שיפוץ. או פשוט לשדרג, לשנות ולרענן את מראה הבית שלכם, או את המשרד. כך או כך, שינוי הריצוף ושדרוג הריצוף מביא לאיכות חיים אחרת וברמה גבוהה.

לא תמיד אנחנו שמים לב לכך, אבל ריהוט מסוים, פריטים מסוימים ואלמנטים בבית מביאים לכך שאיכות החיים שלנו הופכת להיות גבוהה יותר. בין אם זה ריצוף, דלתות איכותיות יותר, חלונות שאוטמי רעש או כל אלמנט שהופך את החיים בבית למעוצבים וטובים יותר. חשוב לשפר, לשים לב, ולשפץ בהתאם.

חשיבות האריחים בבית

לאריחים איכותיים בבית יש משמעות גבוהה מאד. הם האלמנט הכי שימושי בבית עליו יש תנועה רבה, ריהוט כבד. עליהם להיות חזקים ועמידים. לצד אסתטיקה עדינה וברמה גבוהה. ולכן חשוב לבחור אותם בהתאם.

יש מגוון של אריחים איכותיים, אך לאחרונה עשו קמאבק משמעותי אריחי טרצו. אריחים אלו הם איכותיים מאד וברמה גבוהה. ולא ברור מדוע עד כה הם היו פחות פופולריים. אולי הסיבה לכך היא שלא כולם מכירים אותם, והגיע הזמן לכם.

אם התקנתם אריחים אלו, כמו כל ריצוף חשוב לבצע לו תחזוק. פוליש, נקיון, שטיפה, ניקוי עמוק ויסודי. כל ניקוי שאתם חושבים עליו שיכול להתאים.

לא כולם יודעים מהם בדיוק אריחי טרצו. וזה לגמרי בסדר, אתם גם לא חייבים להבין בכך ברמה המקצועית אם אתם לא עוסקים בכך ברמה המקצועית.

אך אם אתם מזמינים פוליש לרצפת טרצו לאחר שהתקנתם ריצוף וזה, כדאי שתמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך הפוליש. וזאת על מנת שהריצוף יהיה עמיד לשנים ארוכות, ובאיכותו הטובה ביותר.

מהם אריחי טרצו?

אריחי טרצו הם אריחים מסורתיים וריצוף שזוכה לביקוש רב בישראל. האריחים נוצרים בערבוב של מלט לבן ושל שברי אבנים להם גוונים שונים. האריחים בסטנדרט של 20 ס"מ על 20 ס"מ ובשנים האחרונות האריחים קיבלו קמאבק בריצוף בדירות מגורים חדשות, ובבתים חדשים.

לאריחי טרצו מגוון של יתרונות החל מהעובדה שהאריחים הם מחומרים טבעיים, יש להם עמידות מאד גבוהה מפני שיחקה. ואפשר להבריק וללטש אותם ברמה גבוהה. אחד היתרונות היותר מהותיים הם עמידות בפני אש, וכמובן גם עלות נמוכה המאפשרת שדרוג ועיצוב הבית ברמה איכותית.

חידוש אריחי טרצו ופוליש עבור האריחים חייב להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום וזאת על מנת שהריצוף לא יפגע או יפגם. את אנשי המקצוע תוכלו למצוא באמצעות קבוצות ייעודיות, המלצות, חוות דעת וביקורות רלוונטיות וכמובן אל תשכחו גם את תחושת הבטן שלכם, ואת החיבור שלכם עמם בשיחה. יש לכך משקל משמעותי בבחירת אנשי המקצוע.

איך מתבצע פוליש לרצפת טרצו?

אנחנו נמצאים בעידן של חדשנות וטכנולוגיה המאפשרים לנו לקבל מכשור איכותי לצורך מגוון של טיפולים בבית. בין אם מדובר בשיפוץ. ובין אם מדובר בתחזוקה שוטפת.  כל חברה מקצועית המכבדת את עצמה תשתמש במכשור חדשני ואיכותי לצורך ביצוע פוליש לרצפת טרצו. או ביצוע פוליש לכל אריח אחר ובהתאמה אישית כמובן.

כיום אפשר ליהנות משירות מקצועי ואיכותי לו ייעוד ספציפי, פוליש האריחים שלכם. השירות מיושם על ידי צוות עבודה מקצועי בשני שלבים עיקריים:

  • ליטוש משטח הריצוף טרצו
  • ציפוי המשטח באמצעות סילר המותאם לסוג הריצוף

פעולות אלו מיושמות ומותאמות לגודל המשטח, למצב התחזוקתי שלו ולסימני השחיקה והלכלוך המופיעים עליו. סוג הפוליש מותאם לאריחים והינו פוליש ווקס, פוליש קריסטל ולעיתים גם משולב כאשר מדובר במבנה עסקי משרדי ולא ביתי. אפשר גם לבצע פוליש אקרילי למשטחים גדולים במיוחד, בהם יש תנועה רבה של אנשים.

חברה מקצועית ובעלת נסיון, וותק ומוניטין בתחום תביא לזמינות גבוהה לביצוע העבודות. תבצע את העבודה במערכות ציוד מתקדמות וחדשניות ביניהן מכונות פוליש המותאמות ברמה האישית לסוג המרצפות.

חשוב לוודא שלחברה אכן יש ניסיון מעשי של עבודות פוליש, שירות אדיב סבלני והוגן והיא מעניקה את פתרונות הניקוי ברמה השוטפת ובאחריות.

מתי הכי טוב לבצע פוליש לרצפת טרצו?

ברמה העקרונית כדאי לבצע פוליש לאריחי טרצו בכל שלוש שנים או שנתיים. יחד עם זאת, כמו השגרה, כאשר אנחנו מדברים על פוליש חשוב להפעיל שיקול דעת. ולבצע את הפוליש אך ורק כאשר רואים את הצורך לכך.

כאשר אתם שמים לב שהאריחים איבדו מהברק שלהם, או שהם מאופיינים במראה עייף מוזנח וישן. זה הרגע להבין שיש צורך לחדש את הריצוף עם פוליש. אם ישנם כתמים, הצבע עכור וישנם גם סדקים. זה הרגע לפנות אל אנשי מקצוע לצורך ביצוע הפוליש. פוליש ניתן לבצע גם לאחר שיפוץ לצורך הסרת לכלוך עיקש.

לפוליש תפקיד משמעותי וחשוב. מרצפות משפיעות באופן מהותי על המראה הכללי של החלל בו הן מותקנות, ובכלל, על העיצוב. כאשר הן שחוקות, מוזנחות ולא נקיות הויזואליות הזאת משפיעה באופן ישיר על החדר כולו.

פוליש איכותי וברמה גבוהה אחת לכמה זמן כראוי, יביא לכך שהמרצפות יראו איכותיות, יהיו פונקציונליות ויביאו לאיכות חיים גבוהה בכל רמה אפשרית.

פוליש שנעשה ברמה איכותית ועל ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה יבטיח שתיהנו ממראה חדש, יפה, איכותי ומושלם של ריצוף שלא תצטרכו להחליף. אלא פשוט לתחזק אותו אחת לכמה זמן באמצעות הפוליש. כל שעליכם לעשות הוא לבחור נכון. כאשר אתם בוחרים את אנשי המקצוע הנכונים, אתם מזמנים אליכם איכות חיים ברמה גבוהה.

כשאתם בוחרים את כלל אנשי המקצוע עבור הבית, או בית העסק, זהו עיקרון חשוב שיש לדבוק בו בכל תחום ונושא. איכות חיים מתחילה מבפנים. ומאנשי מקצוע המביאים לכך שהעבודה תיעשה על הצד הבטיחותי והטוב ביותר.

5/5 - (2 votes)
אולי יעניין אותך גם
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »
Call Now Button