פוליש לקרמיקה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

האם עושים פוליש לקרמיקה? רק עם המומחים!

הנושא של פוליש לקרמיקה הינו נושא מורכב בקרב חברות הניקיון והפוליש ישנן חברות ,שיטענו כי לא מבצעים ניקיון בפוליש למרצפות קרמיקה כי הן לא מתאימות לניקוי זה, אך  חברת "לבנדר" אינה תומכת בטיעון זה, ומבצעת פוליש למרצפות קרמיקה בהתאם לסוג הרצפה. במידה ואי אפשר לבצע את הפוליש היא מבצעת ניקוי יסודי במיוחד של הרצפה עם חומרים מיוחדים ויעילים, כאשר בביתכם יש ריצוף קרמיקה חשוב לבחור חברה המתמחה בפוליש וניקיון לרצפות קרמיקה חברה שאינה מיומנת בנושא זה עלול לגרום נזק בלתי הפיך לרצפות בגלל טיפול שאינו נכון.

פוליש לרצפת קרמיקה במחירי מבצע מיוחדים
כולל אפשרות של שיוף קרמיקה או ליטוש בהתאמה אישית
להזמנות והשוואת מחירים חייגו כעת: 072-3712-414

פוליש לקרמיקה

אז מהו פוליש לקרמיקה ואיך עושים זאת?

הרצפה שלך מלוכלכת ומלאה בכתמים ואתה רוצה לחדש אותה, אינך חייב להחליף את כולה אלא קיימת האופציה של ליטוש המחזיר לה את מראה הטבעי, אך לעומת כל סוגי המרצפות הקיימים, קרמיקה היא סיפור אחר . מדובר בחומר עדין במיוחד שהפוליש המכונה פוליש יהלום, פוליש המחדיר בעזרת מכונה חומרים מיוחדים הנספגים בתוך הריצוף, וגורמים לה להראות מבריקה וזוהרת יותר. פוליש יהלום מעולה למרצפות שיש ואבן אך למרצפות קרמיקה הוא אינו מתאים ואף יהרוס אותה לגמרי. ניתן לבצע פוליש לקרמיקה רק עם ניקוי בחומרים עדינים בלבד.

למה לא ניתן לבצע פוליש יהלום לקרמיקה?

פוליש יהלום הינו פוליש המבוצע בעזרת מכונה המחדירה חומרים החודרים אל תוך המרצפת וגורמת לה למראה מבריק ונקי, אך מרצפות קרמיקה אינן יכולות לספוג אף חומר בשל העדינות הרבה שלהן,  ומהסיבה כי פשוט רצפות קרמיקה אינן סופגות שום חומר. כמו כן לא ניתן לבצע ליטוש לקרמיקה כי ההחלטה להסיר את השכבה המלוכלכת מהרצפה דבר שיעשה נזק בלתי הפיך למרצפות הקרמיקה שבביתכם.

אז איך בכל זאת מנקים מרצפות קרמיקה?

אם יש בביתכם מרצפות קרמיקה והן מלוכלכות, מוכתמות וישנות, אתם בכל זאת רוצים לחדש אותן כך תעשו זאת:
ניקוי מרצפות קרמיקה נעשה בעזרת מכונות פוליש לקרמיקה באמצעות מברשת מיוחדת וחומרים מיוחדים המקנים למרצפות מראה מבריק ונקי. במקרה של רצפות קרמיקה אי אפשר לבצע פוליש קריסטל אלא רק ניקוי של המשטח בצורה יעילה ויסודית הגורמת להסרת הלכלוך.

האם ניתן לבצע פוליש ווקס לקרמיקה?

פוליש ווקס לקרמיקה אינו ניתן לביצוע, משום שפוליש ווקס מכיל חומרים שנספגים וחודרים אל תוך המרצפות, ובכך גורמים להברקה שלהן במרצפות קרמיקה, התהליך הוא שונה. מרצפות קרמיקה אינן סופגות כל חומר שהוא, ולכן פוליש וקס אינו יעיל עבורן . גם אם תחליטו לבצע פוליש שכזה הוא לא ייתן את התוצאה הרצויה כלל. ניתן לבצע פוליש לרצפה לכל סוגי המרצפות האחרות שיש, גרניט פורצלן ועוד אך בשום פנים ואופן לא לקרמיקה .

אם כך ניתן להבין שאכן הנושא של פוליש לקרמיקה הינו נושא מורכב, ויש צורך לבחור בחברה המתמחה בניקוי מרצפות קרמיקה, שאם לא כן תאלצו להתמודד עם נזקים בלתי הפיכים, ואף תאלצו להחליף את המרצפות שלכם, לכן יש לבחור חברה המתמחה בניקוי כל סוגי המרצפות המחזיקה בתוכה צוות עובדים מיומן העובד בכל הארץ היכול להתאים לכם את הניקוי הטוב ביותר למרצפות שברשותכם, בנוסף הקפידו לבחור חברה שמשמשת בציוד המתקדם והטוב ביותר בשוק. מוצרים איכותיים מחברת טובות דבר המבטיח את העבודה האיכותית שלהם.

כמו כן הקפידו לבחור חברה שמשתמשת בחומרי ניקוי עדינים ויעילים עמידה בזמנים היא גם מצרך חשוב, וניקוי האזור לאחר העבודה חברת "לבנדר " לשירותך.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
ניקיון לפסח

שמחה רבה, שמחה רבה אביב הגיע פסח בא! ניקיון פסח זה אחד מהדברים החשובים ביותר שעלינו לבצע לפני באו של

קרא עוד »
איך לנקות תנור

התנור הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בביתנו. בעזרתו אנחנו יכולים להכין תפוחי אדמה אפויים וריחניים, עוף בתנור, ירקות, עוגות ועוד

קרא עוד »
Call Now Button