ליטוש רצפת עץ

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  ליטוש רצפת עץ במחיר מבצע – לפרטים נוספים
  עושים גם ליטוש פרקט ומדרגות עץ

  רצפת פרקט מעץ נהפכה לאופציה פופולארית כאשר רוצים לרצף את הבית לרצפה זו ישנם מספר יתרונות על פני ריצוף אחר. ריצוף עץ מקנה לבית מראה כפרי ונעים, נוסף לכך פרקט עץ ניתן לחידוש בעזרת ליטוש רצפת פרקט ליטוש הופך את הפרקט לחדש בקלות יתרה.

  יש לבחור חברה המתמחה בליטוש וחידוש רצפות פרקט להחזרת היופי והחיות לדירה.

  אלו סוגי פרקט קיימים?

  קיימים מספר סוגי פרקט עיקריים, כוללים להלן:

  • פרקט עץ שכבתי – מורכב משלוש שכבות או יותר של עץ. השכבה העליונה הינה השכבה הנראית לעין בריצוף פרקט, עובי הרצפה העליונה בין 2 ל 6 מילימטר.
  • פרקט עץ גושני – לוח שעשוי משכבה עץ אחת. עובי הלוח בין 8 ל-22 מילימטר.

  מהו ליטוש?

  ליטוש היא פעולה גימור הגורמת להברקה של משטח, עד שהמשטח נעשה כמין מראה.

  הליטוש נעשה בשני אופנים, ליטוש מתבצע על ידי שפשוף המשטח עם חומר קשה ליטוש מכני המבוצע  על ידי דסקית המכילה חומר קשה עם גרגירים האופציה השנייה על ידי בד הספוג בחומר בעל הגרגרים.

  מטבח לאחר ליטוש רצפת עץ
  מטבח לאחר ליטוש רצפת עץ

  אז איך זה מתבצע?

  שלב אחרי שלב

  בדיקת הרצפה

  לפני ליטוש פרקט, אנו בודקים את הרצפה על ידי זיהוי סוג העץ, ועובי הרצפה, בנוסף לבדיקה זו יש לבדוק את רמת התיישנות הרצפה, וכן הימצאות פגמים בה כמו רטיבות סדקים מקומות רופפים.

  תיקון הפגמים

  לאחר הבדיקה אנו מתקנים את הפגמים שנתגלו תיקון הפגמים כולל תיקון לוחות רופפים והחלפת לוחות פרקט שניזוקו מרטיבות.

  הליטוש

  שלב זה הוא הליטוש עצמו המתבצע על ידי מכונות ליטוש ושואב אבק, תפקידם ההוא להוריד את שכבת הלכה או השמן שיש על הפרקט וכן שכבה דקיקה מהעץ .

  לאחר מכן יש לבצע ליטוש נוסף לרצפת העץ, על מנת שתהיה נקיה וחלקה. לאחר מכן מבצעים ליטוש שלישי המביא אותה למצב הגימור על ידי ליטוש עדין וניקוי המשטח

  גימור

  בתהליך הגימור אנו מורחים חומרים השומרים על הברק של הרצפה. עבודה זו מתבצעת לפי בחירתם, בשלב זה עדיין לא ניתן לדרוך על הרצפה יש להמתין עד לייבוש מלא של הרצפה זמן הייבוש משתנה מרצפה לרצפה, ותלוי בסוג הרצפה סוג העץ ומספר השכבות.

  מדוע כדאי לי ללטש ולא להחליף רצפה חדשה

  • רצפות – היתרון בליטוש הרצפה שהוא עולה כ-20 אחוז פחות מהחלפת הרצפה, בנוסף לכך הוא מתבצע ללא אבק כך שאתם מקבלים רצפה חדשה ללא הוצאת כסף רב מידי וללא לכלוך.
  • מדרגות עץ – תחום נוסף שבו אנו מטפלים בעזרת ליטוש הוא ליטוש מדרגות עץ. תאמינו או לא אבל אפשר לתקן כל פגם בעץ בעזרת ליטוש ניתן לתקן סדק במדרגות ועוד. ליטוש מדרגות משרה לחדרי מדרגות הרגשה של בנין נאה ונקי, ויכול להפוך בניין ישן לבניין חדש במעט מאמץ.
  • כמה זה עולה לנו? המחיר של ליטוש רצפת פרקט עולה בין 20-50 שקלים למטר, ואילו ליטוש מדרגות עץ יעלה 50-120 שקלים למטר. חשוב לבחור חברה המתמחה בליטוש, שתדע לבחור את הליטוש המתאים ביותר בהתאם לסוג ולעובי הפרקט, בנוסף לכך חשוב שהחברה תדע להשתמש בחומרים עמידים וטובים ביותר בשוק, כמו כן חשוב שהחברה תעסיק עובדים המיומנים בעבודה כזאת, ויכולים להתאים ללקוח את העבודה הטובה ביותר. חשוב שהחברה תהיה בעלת זמינות לעובדים מקצועיים בכל הארץ.

  חברת ניקיון לבנדר עונה לדרישות אלו והיא תשמח לבצע עבורך את העבודה בקלות ועל הצד הטוב ביותר.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button