חברת ניקיון בפתח תקווה

צרו איתנו קשר

חברת ניקיון איכותית בפתח תקווה, רק לבנדר!
חברת לבנדר נמצאת בפתח תקווה ומספקת שירותי ניקיון בתים כבר למעלה מ-20 שנים לכל תושבי פתח תקווה.

– חברת ניקיון בפתח תקווה עם מגוון רחב של המלצות – לפרטים נוספים
– ניקיון עבור דירות, משרדים, בניינים במחירי מבצע מיוחדים

– טלפון להזמנה מיידית: 072-3712-414
– מחירים זולים ואחריות על העבודה
– שירותי ניקיון מהמובילים בארץ ומכונת פוליש משוכללת

חברת ניקיון מומלצת בפתח תקווה

במידה ואתם הגעתם לכאן, כנראה הקשתם בגוגל “חברת ניקיון מומלצת בפתח תקווה”, אז כן, אנחנו לא סתם חברה מומלצת באזור פתח תקווה, אלא בכל הארץ, אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ועל כך יעידו עשרות המלצות לחברת ניקיון בפתח תקווה שיש לנו, חברתנו מתמחה בעיקר בניקיון בתים חדשים או ניקיון בתים לאחר שיפוץ, אך יחד עם זאת אנחנו מספקים את כל שירותי הניקיון הדרושים לבית שלכם, החל ניקיון בתים פרטיים, ניקיון בניינים בפתח תקווה, ועד ניקיון דירות בצורה שוטפת על ידי מנקה או עוזרת בית בפתח תקווה, במידה ודרושה לכם מנקה בפתח תקווה או ניקיון בית, אתם ללא ספק במקום הנכון.

דירה לאחר ניקיון בפתח תקווה
דירה לאחר ניקיון בפתח תקווה

אז למה אנחנו?

  • מחירים מעולים – עומדים בכל התקנים על מנת לספק לכם לא רק את העובדים האיכותיים ביותר אלא גם מחירים אמינים אשר מתחשבים בלקוחותינו, רוצים לשמוע עוד על המחירים – כנסו למחירון הרשמי של לבנדר.
  • מהירות ועבודה מקצועית – מהירות זה לא מה שחשוב כשמדובר על ניקיון הבית שלכם, אבל אנחנו עושים את העבודה בצורה מהירה ואיכותית בזכות ציוד פוליש מתקדם אשר מאפשר לנו לעבוד מהר יותר, יעיל יותר, וטוב הרבה יותר, ככה אתם תוכלו לחזור הביתה במהרה ואנחנו נוכל לספק לכם מחיר מצוין במשך כל ימות השנה.
  • איכות חסרת פשרות – בסיום עבודת הניקיון אתם נכנסים איתנו הביתה, אנחנו עוברים ביחד על הבית, קבלן הניקיון של חברת לבנדר יציג בפני בעל הבית את איכות הניקיון, ובמידה והלקוח לא מרוצה אנחנו נעשה תיקונים לשביעות רצון הלקוח, חשוב לציין שמדובר בשירות אקסטרה ואנחנו מספקים אותו בפתח תקווה ובכל רחבי הארץ.

שירותי ניקיון בפתח תקווה – מה יש לנו להציע לכם:

חברת ניקיון בפתח תקווה

  • ניקיון דירות חדשות או דירות לאחר שיפוץ בפתח תקווה.
  • ניקיון שוטף לבניינים או למשרדים בפתח תקווה.
  • ניקיון חדרי מדרגות בצורה שוטפת או חד פעמית.
  • מבצעים מטורפים כל ימות השנה – כנסו לראות.
  • כל סוגי הפוליש לרצפה: פוליש קריסטל, פוליש ווקס, ועוד..

חברת ניקיון בפתח תקווה זה רק לבנדר, אנחנו מספקים את השירותים שלנו ברחבי הארץ, אבל לכם תושבי פתח תקווה במידה ותגידו שהגעתם מדף ניקיון בתים בפתח תקווה, ניתן הנחה מיוחדת בטלפון, חייגו כעת: 072-3712-414

תוכן עניינים

צרו קשר

המלצות

הבלוג שלנו

Call Now Button
Open chat
Powered by
דילוג לתוכן