ליטוש מדרגות

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

המדרגות בביתך או בבניינך ישנות מוכתמות, ומלאות סדקים, מחפש פתרון טוב כדי לחדש אותן ולהחזיר אותן למצבן הקודם. האפשרות של להחליף את כל המדרגות יגזול ממך זמן וכסף רב, ואינך חפץ באפשרות זאת . חברת " לבנדר" מציעה לך פתרון זמין וזול יחסית ליטוש מדרגות, הליטוש יכול לטפל בכל סוגי המדרגות  משיש ועד מדרגות עץ, ניתן לומר כי חברה שמתמחה בליטוש יכולה להתאים את הליטוש בהתאם לסוג המרצפת, לכל מרצפת ישנו סוג של ליטוש המתאים לו. לאחר הליטוש החברה מבטיחה שהמדרגת יראו כחדשות והנראות של הבניין או הדירה תשתפר פלאים.

במהלך ליטוש מדרגות

אז מהו ליטוש מדרגות?

אחד התחומים הנפוצים ביותר בליטוש הוא ליטוש מדרגות, ליטוש הוא בעצם פעולה הכוללת גימור והחלקה על פני שטח,  לאחר ביצוע ההחלקה המשטח נראה כמו מראה. הדרך הנפוצה לליטוש היא חיכוך המשטח עם חומר קשה ליטוש שמשתמשים בו בדרך כלל הוא דיסק מסתובב, שעליו מונח נייר עם גרגירים קשים או בד הספוג בתמיסה הכוללת גרגירים .

למה צריך בכלל ללטש מדרגות

המדרגות של הבית או הבניין צוברות לכלוך רב, משום שאנשים נוהגים לדרוך עליהן. בנוסף לכך, שימוש בחומרים כימיקליים חזקים ומסירי שומנים אמנם גורמים לרצפה להיות מבריקה ולבנה מחדש, אולם מהר מאד יוצרו כתמים שחורים על המדרגות, לכן ליטוש ישמור על המדרגות נקיים ולבנים לאורך שנים רבות.

סוגי החומרים שמהם עשויות המדרגות

את סוג הליטוש המתאים ביותר יש להתאים בהתאם לסוג החומר שהמדרגות עשויות.

ליטש מדרגות שיש

נעשה באמצעות ויהלומים המיועדת לליטוש מדרגות הליטוש נעשה על המדרגות עצמן מכונה זו מלטשת את המדרגות בצורה מקצועית והם חושפים שכבה נקיה וחדשה ש השיש. בכך הפעולה גורמת לשיש להראות בוהק וחדש כפי שהיה בתחילה. ליטוש מדרגות שיש צריך להתבצע בצרה מקצועית ואיכותית על ידי בעלי מקצוע בלבד. [

ליטוש מדרגות טרצו

מדרגות אלו נחשבות למדרגות ישנות, אך הן עמידות מאד, אך למרות העמידות שלהן הן מצריכות ליטוש אחת למספר שנים. אריחי טרצו הינם נפוצים בשימוש בארץ והם מיוצרים מבטון וחצץ אריחים אלו בשל חוזקם היו נפוצים בעבר בבתים הישנים.

ליטוש מדרגות טרצו כולל מספר שלבים:

  • שלב א: הסרת שכבות הלכלוך שהמצטבר על המדרגות
  • שלב ב: מלטשים בעזרת ליטוש יהלום.
  • כיום הריצוף אינו נפוץ בשל הייצור המחודש שלהם שאינו חדש דיו.

ליטוש מדרגות עץ

ליטוש מדרגות מהסוג הזה כולל מספר שלבים השלב הראשון הוא בעצם לזהות סוג העץ ולפי הזיהוי להתאים את סוג הליטוש ישנם  שני סוגי עץ :

עץ שכבתי

עץ העשוי ממספר שכבות ובנוי ממספר לוחות מחוברים אחד לשני

עץ גושני

שכבת עץ העשייה משכבת עץ אחד.
לאחר ההתאמה לסוג העץ הליטוש של מדרגות העץ מתבצע על ידי מכונה עדינה המלטשת בעדינות וביעלות את העץ, לאחר מכן נעשה ניקיון של העץ בחומרים עדינים.

ליטוש מדרגות אבן

מדרגת אבן נעשו נפוצות מאד בבניינים או במשרדים בשל חוזקם, והעיצוב האדריכלי של האבן. ליטוש המדרגות מסוג זה נעשה על ידי מכונה חזקה בליטוש יהלום . ליטוש זה מחזק את הרצפה ומשווה לה מראה חדש . יש לציין כי לאורך כל הליטוש משתמשים בשכבה של סילר לשמירה.

אם כך ניתן להבין שיש סוגים רבים של ליטוש מדרגות, ודרושה חברה בעלת ניסיון, ציוד מקצועי המשתמש בחומרי ניקיון מקצועיים, ויכולות להתאים את כל סוגי הליטוש למרצפות המתאימות חברת ניקיון לבנדר לשירותך.

דרג
אולי יעניין אותך גם
שאיבת מים

החורף הישראלי אמנם קצר, אך הוא יכול להביא עמו לא מעט שיטפונות. די בכמה ימים רצופים של גשם על מנת

קרא עוד »
ניקיון דירה קטנה

ניקיון דירה קטנה במחירי מבצע מיוחדים! ניקיון דירות קטנות ברמה הגבוהה ביותר להזמנת ניקיון לדירה שלכם חייגו כעת: 072-3712-414 ניקיון דירה

קרא עוד »
Call Now Button