מה זה סילר

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

בבתים רבים נמצא משטחים של אבן טבעית או בטון על גבי הרצפה, הקירות וגם בכניסה לבית. חומרים אלו שנחשבים לבעלי כוח עיצובי עשויים להיות בעייתיים אם לא נדאג לטיפול בהם. הבעיה העיקרית של חומרים אלו היא הפגיעות שלהם בכל מה שנוגע לכתמים שונים ולכן נרצה להגן עליהם עם חומרי הגנה ייחודיים.

החומר שבו עושים שימוש בשנים האחרונות הוא הסילר. שימוש בסילר מוכר מאוד בקרב חברות ניקיון, אחזקה וגם קבלנים ומדובר על השלב האחרון לאחר הטמעת הריצוף או הקירוי. השימוש בחומר זה מומלץ בכל מקרה ואין זה משנה היכן אתם גרים או בן כמה הבית שבו אתם מתגוררים.

מהו הסילר

כל מי ששואל את עצמו מה זה סילר יכול להיות רגוע ולהבין שהוא בחברה טובה. מי שאמור לטפל במשטחי אבן, לאטום אותם ולשמור עליהם היא חברה מקצועית ומנוסה שיודעת כיצד לעבוד עם החומר ולהפיק את המרב ממנו. משטחים בעלי רמת אטימות נמוכה יזדקקו לסילר על מנת לשמור עליהם מפני כתמים ונוזלים שעלולים להיספג בהם ולגרום לבלאי. ממה יכולים להיווצר כתמים על גבי המשטחים? הם יכולים להיווצר כתוצאה ממזון, שתיה ואפילו חומרי ניקוי לא מתאימים. על כן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום ולפעול על פי הטיפים שהוא מספק לכם.

אילו סוגי סילר ישנם

ככל שמדובר על סילר אז הוא מתחלק לשני סוגים עיקריים:

  • סילר על בסיס סולבנט – מדובר על חומר אפקטיבי שמסוגל לבצע איטום טוב ואיכותי. החומר מסוגל לחדור גם כאשר מדובר על תשתית צפופה.
  • סילר על בסיס מים – חומר פחות יעיל שכן הוא יאלץ אתכם לבצע חידוש של האיטום לעיתים קרובות. חומר זה גם רגיש יותר לחומרי ניקיון שונים.

בכל מקרה יש לנהוג בזהירות כאשר עושים שימוש בחומרים אלו. מוצר על בסיס סולבנט הוא מן הסתם ידרוש יותר זהירות בזמן היישום שלו ויהיה עליכם להשתמש במסכה ולאורר את החדר במהלך העבודה וגם כמה שעות לאחר השימוש. ניתן לבחור בסילר בעל גימור מט או מבריק, אך כאן מדובר על עניין אישי של טעם. אנשי מקצוע יוכלו לייעץ לכם לגבי התאמה של סילר לחדרים מסוימים.

מי מיישם את הסילר

שימוש בסילר אצל חברות ניקיון יכול להיות מושלם, אך יש לוודא שמדובר על בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים. אם אתם רוצים ליישם את הסילר על גבי ריצוף או בריקים אז מומלץ לפנות אל קבלן שיפוצים מומחה. ניתן ליישם את הסילר באופן עצמאי אך לשם כך דרושות ידיים טובות ולכן לא כל אחד מתאים למריחת סילר לשיש או לכל משטח אחר בבית.

מחיר החומר יכול לנוע בין 40- 120 ₪ לליטר, ויש לקחת בחשבון שליטר יספיק ל- 10 מ"ר. המחיר  תלוי בסוג החומר ובמשטח שעליו אנו מתכננים למרוח אותו.

 

דרג
אולי יעניין אותך גם
הברקת רצפות

לניקיון יש השפעה ישירה על הרגשת האדם ועל הנוחות שלו, וכן אין אדם שלא אוהב לשהות במקום נקי. בנוסף לדירות

קרא עוד »
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »
Call Now Button