פוליש, ניקיון והאהבה לחיים שביניהם

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

לבחור חברת פוליש וניקיון מאז ומתמיד לא היתה משימה קלה. כשאנחנו צריכים לבחור חברת ניקיון אנחנו לרוב עושים את זה לאחר שיפוץ הבית. קבלת דירה מקבלן, או מעבר למשרדים חדשים. כך או כך, בכל מצב שהוא מומלץ שנעשה זאת בהנחה ואנחנו זקוקים לניקיון איכותי ויסודי עם פוליש.

ניקיון ופוליש מתאים גם לבניינים חדשים שרק אוכלסו, או בכלל כתחזוקה לבניינים. בחירת חברת ניקיון צריכה להיעשות בקפידה עם הקפדה גם על חומרי הניקוי, בטיחות המכשור וכמובן, אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

ניקיון משרדים – סביבת עבודה נקיה, היא סביבת עבודה פורייה

אנחנו לא תמיד שמים לב לזה, אבל ניקיון ופוליש למשרד הוא אחד הדברים הכי חשובים שהמשרד שלנו צריך. סביבה נקיה ונעימה היא סביבה שכיף לעבוד בה, ולכן, כשאנחנו בוחרים חברת ניקיון ופוליש בין אם לבית ובין אם למשרד, חשוב להקפיד על כמה פרמטרים לבחירה. איך נבחר את חברת הניקיון למשרד? בדיוק כך:

 • המלצות

כשמדובר בתחום הניקיון המלצות הן יקרות מפז. כל מה ששייך לעולם של ניקיון ופוליש לבית או למשרד מצריך המלצות איכותיות. חוות דעת, ביקורות אותנטיות ומוניטין איכותי. הסיבה לכך היא כי למעשה מדובר במכשור חדשני שיש לדעת איך להפעיל אותו. וכמובן שימת לב על פרטים קטנים וחשובים בכל מה שקשור אל ניקיון יסודי.

 • תתפסו אותן ברשת

חיפוש ברשת חברתית ובגוגל יכולה להביא לכם תוצאות נפלאות. גם במקרה זה, השתמשו בתחושות הבטן שלכם. כמובן שתבדקו את כל חוות הדעת וישנן גם קבוצות ברשת, ופלטפורמות מקצועיות שבהן אתם יכולים לבדוק ולראות על המלצות מתאימות. לרשתות החברתיות ולרשת בכלל יש כוח מאד גדול. גם בתחום של ניקיון ופוליש לבית או למשרד.

 • התעניינו בחברות אחרות

בדקו בחברות שאתם מגיעים אליהן אם הניקיון מוצא חן בעיניכם מי החברה המתחזקת. כשמדובר באותן חברות ניקיון למשרד לרוב הן מתחזקות מן הסתם יותר ממשרד אחד. הן מחזיקות צוותים שלמים, עם מכשור חדשני, ולוח זמנים מדוקדק. אל תהססו לבדוק ולקבל עוד ועוד המלצות.

חברת ניקיון ופוליש לבית

בין אם אנחנו עוברים דירה לדירה חדשה מקבלן, ובין אם אנחנו מסיימים לשפץ דירה. כאשר מדובר בניקיון שהוא ניקיון ופוליש לבית כאן כמו בכל דבר, אין מה להתפשר. יש צורך במכשור שמצליח להתגבר על לכלוכים קשים הנדבקים למרצפות ולקירות. יש צורך באנשי מקצוע שיודעים בדיוק איך להשתלט על כתמים ספציפיים. ויש צורך בציוד ואנשים שיודעים איך לטפל בניקיון הספציפי הזה.

בבואכם לבחור חברת ניקיון לבית שימו לב לטיפים הבאים:

 • לא לסגור עסקאות בטלפון

הזמנה של חברות פוליש וניקיון בשום פנים ואופן לא סוגרים טלפונית. התעקשו על פגישה, בפגישה גם תבחנו כימיה, חיבור, תקבלו הצעת מחיר פרונטלית ותבצעו גם תיאום ציפיות. פגישה פרונטלית תמיד עדיפה על שיחת טלפון שבה לא תמיד אפשר להבהיר את הדברים.

 • אין טוב ממראה עיניים

אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים, עם לקוחות הווה. ואם אתם מרגישים בנוח, גם לבקש להגיע לראות ניקיונות. אין צורך שתישארו לכל הסשן, אבל מספיק שתראו מספר דקות על מנת לקבל אינדיקציה.

 • עוד פגישה ועוד פגישה

כשאתם בוחרים חברת ניקיון ופוליש אל תבחרו את החברה הראשונה. נכון, אולי יהיה לכם חיבור איתה. אולי היא תציע לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, אבל שווה לכם לבדוק לפחות עוד חברה אחת או שתיים על מנת שיהיה לכם למה להשוות.

חברת ניקיון ופוליש – מה היא עושה בפועל?

חברות הניקיון והפוליש מציעות מגוון של שירותים החל מקרצוף המרצפות ועד לניקוי המעקות של המדרגות. ולכן, חשוב שהידע, הוותק והנסיון יהיו באמתחתם, כדי שלא תצטרכו ללכת ולבדוק האם הכל נעשה כראוי.

לפני שאתם מתחילים את העסקת החברה, רצוי שנציג החברה יגיע למקום וכך תוכלו להראות נקודות ספציפיות. הדרכה נכונה על המקום עצמו תעניק גם שירות נכון. הצוות המקצועי חייב לדעת כיצד להפעיל מכונות ספציפיות ולהתאים את חומרי הניקוי אל מרצפות ספציפיות.

חשוב לשים לב, ישנן חברות המציגות עצמן כחברות פוליש עבור מרצפות בלבד. וישנן חברות ניקיון ופוליש. שתי אלו, הן לא אותו שירות הניתן לכם. חברת פוליש עבור מרצפות, אכן תנקה אך ורק את המרצפות. ואילו חברת פוליש וניקיון, תעניק גם ניקיון כללי. לרוב, הניקיון כולל:

 • ניקוי של תריסים וחלונות
 • ניקוי יסודי של החדרים
 • ניקוי של ארונות הבית, בכל הבית
 • ניקוי מתגי החשמל
 • ניקוי השקעים
 • ניקוי המזגנים
 • קרצוף מרצפות באמצעות מכונות הפוליש ובהתאמה לסוג המרצפות
 • הוצאת החלונות והתריסים לניקיון יסודי
 • שאיבת מסילות החלונות והתריסים בניקיון יסודי
 • ניקיון המסגרות עם חומרי ניקיון מתאימים.

זקוקים רק לפוליש לרצפה? חשוב שתדעו

כשאנחנו מדברים על פוליש לרצפה אין ספק שזהו תחום נפרד מכל מה שקשור לניקיון כללי. לא כל חברות הניקיון עוסקות בפוליש לרצפה היות ולא כולן מכירות את הנושא לעומק.

כשאתם שוכרים חברת ניקיון, וודאו כי היא אכן גם מתמחה בפוליש לרצפה והיא יודעת שצריך להתאים את החומרים אל סוג המרצפות, ואת המכונות. אחרת עלול להיגרם נזק למרצפות, וחבל.

בחירה של אנשי מקצוע נכונים, מקצועיים ואיכותיים תמנע באופן כללי עגמת נפש. ותעניק לכם שירות ואיכות ללא דופי.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
פוליש לרצפה בחיפה

פוליש לרצפה בחיפה והצפון לא כולם מעניקים תשומת לב לדברים הקטנים בחיים שמסייעים לנו. אלו יכולות להיות דלתות אוטומטיות שנפתחות

קרא עוד »
Call Now Button