איך לבחור חברת פוליש?

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

איך לבחור חברת פוליש וניקיון? מאז ומתמיד משימה זו לא הייתה קלה. כשאנחנו צריכים לבחור חברת ניקיון אנחנו לרוב עושים את זה לאחר שיפוץ הבית. קבלת דירה מקבלן, או מעבר למשרדים חדשים. כך או כך, בכל מצב שהוא מומלץ שנעשה זאת בהנחה ואנחנו זקוקים לניקיון איכותי ויסודי עם פוליש.

ניקיון ופוליש מתאים גם לבניינים חדשים שרק אוכלסו, או בכלל כתחזוקה לבניינים. בחירת חברת ניקיון צריכה להיעשות בקפידה עם הקפדה גם על חומרי הניקוי, בטיחות המכשור וכמובן, אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

איך לבחור חברת פוליש
איך לבחור חברת פוליש

ניקיון משרדים – סביבת עבודה נקיה, היא סביבת עבודה פורייה

אנחנו לא תמיד שמים לב לזה, אבל ניקיון ופוליש למשרד הוא אחד הדברים הכי חשובים שהמשרד שלנו צריך. סביבה נקיה ונעימה היא סביבה שכיף לעבוד בה, ולכן, כשאנחנו בוחרים חברת ניקיון ופוליש בין אם לבית ובין אם למשרד, חשוב להקפיד על כמה פרמטרים לבחירה. איך נבחר את חברת הניקיון למשרד? בדיוק כך:

המלצות

כשמדובר בתחום הניקיון המלצות הן יקרות מפז. כל מה ששייך לעולם של ניקיון ופוליש לבית או למשרד מצריך המלצות איכותיות. חוות דעת, ביקורות אותנטיות ומוניטין איכותי. הסיבה לכך היא כי למעשה מדובר במכשור חדשני שיש לדעת איך להפעיל אותו. וכמובן שימת לב על פרטים קטנים וחשובים בכל מה שקשור אל ניקיון יסודי.

תתפסו אותן ברשת

חיפוש ברשת חברתית ובגוגל יכולה להביא לכם תוצאות נפלאות. גם במקרה זה, השתמשו בתחושות הבטן שלכם. כמובן שתבדקו את כל חוות הדעת וישנן גם קבוצות ברשת, ופלטפורמות מקצועיות שבהן אתם יכולים לבדוק ולראות על המלצות מתאימות. לרשתות החברתיות ולרשת בכלל יש כוח מאד גדול. גם בתחום של ניקיון ופוליש לבית או למשרד.

התעניינו בחברות אחרות

בדקו בחברות שאתם מגיעים אליהן אם הניקיון מוצא חן בעיניכם מי החברה המתחזקת. כשמדובר באותן חברות ניקיון למשרד לרוב הן מתחזקות מן הסתם יותר ממשרד אחד. הן מחזיקות צוותים שלמים, עם מכשור חדשני, ולוח זמנים מדוקדק. אל תהססו לבדוק ולקבל עוד ועוד המלצות.

קריטריון תיאור חשיבות
המלצות וחוות דעת בדיקת חוות דעת מלקוחות קודמים והמלצות אישיות. מספק מידע על אמינות ואיכות השירות.
חומרים ידידותיים לסביבה וידוא שימוש בחומרים איכותיים ולא מזיקים. שמירה על בריאות הדיירים והסביבה.
ציוד מתקדם בדיקת הציוד בו החברה משתמשת לביצוע הפוליש. מבטיח תוצאות טובות ומונע נזקים לרצפה.
פגישה פרונטלית עריכת פגישה להערכת הצרכים והצעת מחיר מפורטת. מבטיחה תיאום ציפיות ושירות מותאם אישית.
תחזוקה שוטפת הצעת שירותי תחזוקה וניקוי שוטפים. שמירה על תוצאות הפוליש לאורך זמן.

חברת ניקיון ופוליש לבית

בין אם אנחנו עוברים דירה לדירה חדשה מקבלן, ובין אם אנחנו מסיימים לשפץ דירה. כאשר מדובר בניקיון שהוא ניקיון ופוליש לבית כאן כמו בכל דבר, אין מה להתפשר. יש צורך במכשור שמצליח להתגבר על לכלוכים קשים הנדבקים למרצפות ולקירות. יש צורך באנשי מקצוע שיודעים בדיוק איך להשתלט על כתמים ספציפיים. ויש צורך בציוד ואנשים שיודעים איך לטפל בניקיון הספציפי הזה.

בבואכם לבחור חברת ניקיון לבית שימו לב לטיפים הבאים:

לא לסגור עסקאות בטלפון

הזמנה של חברות פוליש וניקיון בשום פנים ואופן לא סוגרים טלפונית. התעקשו על פגישה, בפגישה גם תבחנו כימיה, חיבור, תקבלו הצעת מחיר פרונטלית ותבצעו גם תיאום ציפיות. פגישה פרונטלית תמיד עדיפה על שיחת טלפון שבה לא תמיד אפשר להבהיר את הדברים.

אין טוב ממראה עיניים

אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים, עם לקוחות הווה. ואם אתם מרגישים בנוח, גם לבקש להגיע לראות ניקיונות. אין צורך שתישארו לכל הסשן, אבל מספיק שתראו מספר דקות על מנת לקבל אינדיקציה.

עוד פגישה ועוד פגישה

כשאתם בוחרים חברת ניקיון ופוליש אל תבחרו את החברה הראשונה. נכון, אולי יהיה לכם חיבור איתה. אולי היא תציע לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, אבל שווה לכם לבדוק לפחות עוד חברה אחת או שתיים על מנת שיהיה לכם למה להשוות.

חברת ניקיון ופוליש – מה היא עושה בפועל?

חברות הניקיון והפוליש מציעות מגוון של שירותים החל מקרצוף המרצפות ועד לניקוי המעקות של המדרגות. ולכן, חשוב שהידע, הוותק והניסיון יהיו באמתחתם, כדי שלא תצטרכו ללכת ולבדוק האם הכל נעשה כראוי.

לפני שאתם מתחילים את העסקת החברה, רצוי שנציג החברה יגיע למקום וכך תוכלו להראות נקודות ספציפיות. הדרכה נכונה על המקום עצמו תעניק גם שירות נכון. הצוות המקצועי חייב לדעת כיצד להפעיל מכונות ספציפיות ולהתאים את חומרי הניקוי אל מרצפות ספציפיות.

חשוב לשים לב, ישנן חברות המציגות עצמן כחברות פוליש עבור מרצפות בלבד. וישנן חברות ניקיון ופוליש. שתי אלו, הן לא אותו שירות הניתן לכם. חברת פוליש עבור מרצפות, אכן תנקה אך ורק את המרצפות. ואילו חברת פוליש וניקיון, תעניק גם ניקיון כללי. לרוב, הניקיון כולל:

 • ניקוי של תריסים וחלונות
 • ניקוי יסודי של החדרים
 • ניקוי של ארונות הבית, בכל הבית
 • ניקוי מתגי החשמל
 • ניקוי השקעים
 • ניקוי המזגנים
 • קרצוף מרצפות באמצעות מכונות הפוליש ובהתאמה לסוג המרצפות
 • הוצאת החלונות והתריסים לניקיון יסודי
 • שאיבת מסילות החלונות והתריסים בניקיון יסודי
 • ניקיון המסגרות עם חומרי ניקיון מתאימים.

זקוקים רק לפוליש לרצפה? חשוב שתדעו

כשאנחנו מדברים על פוליש לרצפה אין ספק שזהו תחום נפרד מכל מה שקשור לניקיון כללי. לא כל חברות הניקיון עוסקות בפוליש לרצפה היות ולא כולן מכירות את הנושא לעומק.

כשאתם שוכרים חברת ניקיון, וודאו כי היא אכן גם מתמחה בפוליש לרצפה והיא יודעת שצריך להתאים את החומרים אל סוג המרצפות, ואת המכונות. אחרת עלול להיגרם נזק למרצפות, וחבל.

בחירה של אנשי מקצוע נכונים, מקצועיים ואיכותיים תמנע באופן כללי עגמות נפש. ותעניק לכם שירות ואיכות ללא דופי.

שאלות ותשובות: איך לבחור חברת פוליש?

חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת, לוודא שהחברה משתמשת בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, ושיש לה צוות מיומן ומנוסה. כמו כן, חשוב לוודא שהחברה מציעה פגישה פרונטלית להערכת הצרכים והצעת מחיר.

המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים מספקות מידע על איכות השירות, אמינות החברה ויכולות הצוות. זה עוזר להימנע מאכזבות ומבטיח בחירה נכונה.

בפגישה חשוב לבדוק את הכימיה והחיבור עם הנציג, לקבל הצעת מחיר מפורטת, ולוודא שתיאום הציפיות תואם את הצרכים והדרישות שלכם.

יש לבדוק את סוגי השירותים שהחברה מציעה, לוודא שהיא מתמחה בסוג הרצפות שלכם, ולבחון את הציוד והחומרים בהם היא משתמשת. כמו כן, חשוב לבדוק אם החברה מציעה תחזוקה שוטפת והמלצות לשימור הברק לאורך זמן.

5/5 - (3 votes)
אולי יעניין אותך גם
פוליש למשרדים

משרד המשמש כמקום העסק שלך מורכב מחדרים ומעובדים. החשיבות הגדולה שניתן לעסק שלך, היא הנראות של העסק שלך, כאשר המשרד

קרא עוד »
פוליש לרצפה בחיפה

לא כולם מעניקים תשומת לב לדברים הקטנים בחיים שמסייעים לנו. אלו יכולות להיות דלתות אוטומטיות שנפתחות ונסגרות כשיש לנו שקיות

קרא עוד »
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button