אחזקת מבנים

חברת אחזקות מובילה – רק לבנדר אחזקת מבנים בכל רחבי הארץ מספקים את הכל במקום אחד

ניתן לראות כיום בכל בניין מגורים של דיירים משותפים אדם אחד או יותר האחראים על כמה מה שקורה בבניין, אם זה בתחום הניקיון, או בתחום הגינון בכניסה לבניין, החלפת מנורות שרופות בחדרי מדרגות ופיקוח על תחזוקת המעלית באופן תקין. אנשים כאלו נקראים "ועד בית", והם הכתובת במקרים בהם הדיירים האחרים בבניין מזהים תקלה כזו או אחרת בבניין עצמו. אך מה קורה כאשר מדובר בבניין ענק עם מאות דיירים, או בניינים גדולים של משרדי חברה? אחזקת מבנים

תפקידה של חברת אחזקות

במקרים כאלו של בניין עם מאות דיירים או בנייני משרדים, ישנה חברת אחזקה הדואגת לטיפול והתחזוקה השוטפת של כל הבניין. האחריות של כל הבניין היא בתחום של אותה חברת אחזקה שצריכה לדאוג לכל תקלה או בעיה בבניין. לרוב אותה חברת אחזקות מתופעלת על ידי חברת אחזקת מבנים מקצועית ואמינה. חברה כזו מתמחה בכל הנוגע לתחזוקה של בניין, ומפעילה מערך שלם המורכב מצוות עובדים מיומן המכסה כל שטח בבניין. ישנם עובדים שאחראים לתחזוקת ותקלות החשמל, יש עובדים שאחראים על פעילות ובטיחות המעלית ויש עובדים שאחראים על הניקיון של המבנה מבחינה פנימית וגם חיצונית.

חברת ניהול מערך הניקיון במבנה

חברת האחזקה אחראית בין השאר גם על כל מערך הניקיון של המבנה. באחריות החברה לנהל את כל צוות עובדי הניקיון, ולהתאים את דרישות הדיירים לתוצאות הניקיון בשטח. על פי רוב נושא הניקיון ותיאום הציפיות נקבע מראש מול הדיירים או נציג הדיירים שנבחר לייצג את כולם. יש צורך לתאם מראש את הימים בהם נערך הניקיון, באילו שעות וגם מהם האזורים הרלוונטיים אותם העובדים צריכים לנקות. במקרה של ניקיון בבניין משרדים, העדיפות היא לבחור שעות בהן צוות העובדים יוכל לנקות ללא הפרעה הדדית בזמן בו העובדים לא נמצאים במשרדים.

שירותי גינון

נוסף על שירותי הניקיון שחברת ניהול ואחזקת מבנים אחראית עליה, באחריותה גם לדוג לטיפול וניקיון שטח הגינה שנמצא מחוץ לבניין. חברת הניהול  לרוב מחזיקה ברשותה עובדים המתמחים בכל הקשור לתחום הגינון, כך שעבודת הגינון מתבצעת באופן מקצועי ויסודי. יש לקבוע מראש מול חברת הניהול את הימים והשעות בהם עובדי הגינון יגיעו לטפל בגינה, לכסח את הדשא, לגזום ענפים ועשבים שוטים ועוד. באחריות חברת הניהול לדאוג שהעובדים בגינה ידאגו לסלק את כל הפסולת והלכלוך שהצטברה בגינה כתוצאה מעבודתם.

חשיבות חברת ניהול ואחזקת מבנים

כמו שבכל בניין מגורים מוכרח להיות ועד בית שידאג לנושאי תחזוקת הבניין, כך גם מוכרחה להיות חברת ניהול ואחזקת מבנים מוסמכת ומקצועית שתדאג לתחזוקה שוטפת של בניין גדול עם מספר רב של דיירים. מכיוון שמדובר בבניין גדול, כך הטיפול והתחזוקה בו דורשת זמן רב ובעיקר מקצועית. חברת אחזקת המבנים תוכל להבטיח לכל דיירי המבנה שקט נפשי לאורך זמן. לעוד פרטים על ניהול ואחזקת מבנים, התקשרו אלינו כעת: 072-3712-414

שירותי אחזקת מבנים בחברתנו

Call Now Button