איך להבריק רצפה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אתם כבר מחכים לניקיונות של יום שישי. הרגע שבו תוכלו לשים מוזיקה בפול ווליום ולהתחיל לקרצף את הרצפה. ואכן הרצפה שלכם סופגת הרבה – כתמי קפה, שאריות מזון, אבק, לכלוכים ועוד. אתם עושים כל שביכולתכם על מנת להבריק את הרצפה שלכם, ואכן קיימות כמה דרכים טובות לעשות זאת גם כאשר מדובר ברצפה ישנה. כי כשמדובר בניקיון הבית שלכם, הוא תמיד מתחיל מהרצפה.

5 טיפים להברקת הרצפה שלכם

אז איך מבריקים רצפה ישנה? ובכן, קיימות כמה שיטות לעשות זאת. אלה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם בכך:

  • בשלב הראשון מטאטאים – לפני שאתם טובלים את המגב בתוך הדלי המלא בחומר לניקוי, חשוב להסיר מהרצפה את שאריות הלכלוכים הבעייתיים. על כן כדאי לפתוח בטאטוא הרצפה. כדאי להשלים את פעולת הטאטוא באמצעות שואב אבק. השואב מגיע לפינות הנסתרות של הבית – פינות החדרים החדות, המקומות שמתחת לשטיח ועוד.
  • נוזל לניקוי – חשוב לקנות נוזל טוב לניקוי רצפות. הביטו היטב בתווית לפני שאתם רוכשים את נוזל הניקוי. כמו כן, כדאי לוודא שהוא מתאים לסוג הרצפה שאותה אתם מנקים. כדי להעצים את האפקט, אפשר לבחור נוזל לניקוי בניחוחות שונים כמו פרחי בר או לבנדר.
  • כלי הניקוי שלכם – רבים משתמשים בסמרטוט ישן השורט את הרצפה הישנה ופוגע בה. אם אתם מעוניינים להבריק את הרצפה הישנה שלכם, כדאי לבחור בסמרטוט חדש, רך ואיכותי.
  • נקו את הכתם מיד – אמת, ישנם כתמים שהם לא בשליטתכם ושאותם אתם מגלים רק לאחר ביצוע ניקוי מדוקדק. אך קיימים גם כתמים הנוצרים תוך כדי תנועה: כתמי קפה שנשפכים פתאום על רצפת הפרקט או שאריות של הרוטב הטעים שהכנתם. במקרים אלה אל תחכו עד ליום הקבוע שבו אתם מנקים את הרצפה. הקפידו לנקות את הכתמים כבר עכשיו, כך שבפעם הבאה לא תצטרכו להתמודד עם כתמים קשים לניקוי.
  • שימו לב להוראות היצרן – גם אם מדובר בניקוי רצפה ישנה, חשוב לוודא שאתם מנקים אותה בהתאם להוראותיו של היצרן. כי חומר הניקוי המתאים לרצפת קרמיקה יכול להיות שונה לחומר המתאים לרצפת גרניט פורצלן.

ואפשר גם לעשות פוליש

אחת הדרכים לחדש את הרצפה ולהעניק לה מראה מבריק גם אם ניקיתם אותה לפני שבוע, היא לבצע פוליש. כל שיש לעשות הוא לקרוא לחברת לבנדר. הצוות המקצועי של החברה יגיע עם מכונת פוליש על מנת להכין את הרצפה לקראת הפרוצדורה, לנקות אותה ולהעביר את הפוליש.

דרג
אולי יעניין אותך גם
ניקיון ופוליש

ניקיון ופוליש עם חברה מובילה בתחומה! חברת לבנדר מספקת שירותי פוליש וניקיון כבר למעלה מעשור. מחירים מעולים להזמנת פוליש וניקיון

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button