חברת ניקיון בקדימה צורן

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  לחברת לבנדר ישנם סניפים בכל רחבי הארץ מהצפון עד לדרום. היא מבצעת שירותי ניקיון לכל סוגי המבנים החל מדירות פרטיות ועד למבני ציבור. חברת לבנדר מעסיקה עובדים מסורים ומוכשרים שעבדו הכשרה מיוחדת  בכל סוגי הניקיון וביצוע כל סוגי הפוליש ומתמחים גם במקרים מסובכים במיוחד כמו ניקיון בתים לאחר שריפה. חברת לבנדר משתמשת בחומרים היעילים והאיכותיים ביותר ברשות החברה חומרים ייעודיים לניקיון הגורמים לעובדים שלנו לבצע את ניקיון הדירות בצורה מעולה ויעילה, בנוסף לכך אנו מבטיחים תיאום ציפיות עם הלקוח כך שניקיון הדירה יהיה בהתאם לרצונות והעדפות הלקוח וניקיון הדירה יהיה מותאם אישית לצרכים של בעל הדירה. החברה מתחייבת לעמידה בזמנים ולזמינות של עובדים בפריסה ארצית.

  – שירותי ניקיון מקצועיים לתושבי קדימה צורן
  – מספקים ניקיון ופוליש ברמה הגבוהה ביותר
  – מחירים משתלמים וזולים במיוחד עבור לקוחות חדשים!
  – 100% אחריות על העבודה
  – ניקיון דירות חדשות במבצעים מעולים

  ניקיון משרדים בקדימה צורןקדימה צורן

  חברת לבנדר מתמחה בניקיון משרדים בקדימה צורן, וכן החברה מבצעת ניקיון יעיל ויסודי של כל סוגי המשרדים, ניקיון זה כולל ניקיון בחדרי ישיבות, חדרי הנהלה, אולמות כנסים. החברה מבצעת עבודה עדינה ויעילה בהתאם לאופי המקום בשימוש בחומרים יעילים ייעודיים וטובים לסביבה. ניקוי וחיטוי הריהוט, ניקוי וחידוש כיסאות מכל סוגי הריפוד עור, סקי, בד מבשמת את חללי המקום לאווירה נעימה ונטרול ריחות רעים. החברה מקפידה להתייחס, וכן יש לה פתרונות רבים לכל בקשות ורצונות הלקוח כך שהיא מתאימה ניקיון בהתאם לבקשות אלו.

  החשיבות של ניקיון המשרד חשובה משום שמשרד נקי הוא הנראות של המשרד. למקבלי שירות נעים להגיע אל משרד נקי ומצוחצח ומשרד כזה משרה על הלקוח יושר ואמינות רבה. בנוסף לעובדים קל ונעים לעבוד במשרד נקי והתפוקה שלהם עולה.

  לאחר ניקיון שירותים
  לאחר ניקיון שירותים

  ניקיון דירות חדשות בקדימה צורן

  לחברה יש התמחות מיוחדת בניקיון של דירות חדשות חברה מבצעת ניקיון דירה חדשה בקדימה צורן.  הקבלן משאיר אחריו לכלוך רב ואבק הדורשת ניקיון יסודי שאין ברשותכם יכולת לבצע משום שאין לכם כח לכך או שאין לכם את המכשור המתאים. חברת לבנדר תגיע לדירתכם ותבצע ניקיון יסודי ומבריק של הדירה הכולל:  ניקוי יסודי פנימי וחיצוני של ארונות מטבח וארונות קיר, ניקוי וחיטוי של חדרי אמבט ושירותים. ניקוי ופוליש של כל סוגי המרצפות הקיימות, וכן ניקוי של חלונות ורשתות, הכל בהתאם לדרישות הלקוח בסוף העבודה יש דירה נקיה ומבריקה.

  פוליש בקדימה צורן

  חברת לבנדר מבצעת פוליש בקדימה צורן צריך לבצע פוליש כאשר נכנסים לדירה חדשה, דירה לאחר שיפוץ, כאשר הרצפות ישנות ומוכתמות. מטרת הפוליש הוא לבצע ניקוי יסודי עם חומרים מיוחדים להברקה של המרצפות. קיימים שני סוגי פוליש, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. פוליש קריסטל מכיל חומר הברקה החודר אל תוך שכבת האבן ומסיר את הלכלוך.

  פוליש אקרילי באחלה מחירים

  חברת לבנדר מתאימה את סוג הפוליש המתאים לסוג המרצפת במחיר מעולה. ובשירות אדיב.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button