חברת ניקיון והדברה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

כאשר אתם נכנסים לבית חדש או למשרד חדש, חשוב מאד שתבחרו חברת ניקיון והדברה לבתים. דבר ראשון, אתם חייבים לבחור בחברה טובה דבר שיחסוך לכם כסף ועוגמת נפש לטווח הארוך, אך חיפוש אחר חברת ניקיון טובה יכול לארוך שבועות רבים, ובזמן הזה הבית או המשרד שלכם זקוק לניקיון דחוף.  בחירה בחברת ניקיון והדברה תחסוך לכם את החיפוש אחר מנקה טוב, בנוסף לחברה יש ניסיון רב, היא מחזיקה במספר רב של עובדים היכולים להחליף עובד שחלה למשל אינכם תלויים בעובד אחד בלבד.

כאשר אתם מחפשים חברת שעובדת בכל הארץ חברת לבנדר היא הפתרון הטוב בעבורכם, המחזיקה במספר רב של מנקים בעלת יכולת שרות גבוהה ומעל 20 שנות ניסיון.

חברת ניקיון והדברה
חברת ניקיון והדברה

הדברה לפני או אחרי ניקיון

הדברה היא פעולה, שנועדה להרוג או להרחיק מזיקים גדולים כמו מכרסמים, ומזיקים קטנים כמו ג’וקים, יתושים, ועוד.
נדון בשאלה מתי כדאי לנקות קיימות שתי גישות בעניין?

  • הגישה הראשונה טוענת שיש לבצע  קודם את הניקיון, ואז את ההדברה
  • הגישה השנייה טוענת כי קודם יש לבצע את ההדברה, ואז את הניקיון.
    שתי שיטות אלו אכן צודקות אך כל אחת מתאימה לסוג אחר של הדברה.

האנשים המצודדים בכך שיש לבצע ניקיון לפני ההדברה טוענים שיש מזיקים קטנים כמו ג’וקים, יתושים, ועוד ,שהמדביר צריך להגיע אל מקומות וחריצים שונים, לכן כדאי ולפעמים גם המדביר מבקש לנקות היטב את הארונות והמזון  ואת הפינות, דבר זה יקל על המדביר לפזר חומר שיעיל בפני המזיקים האלו וההדברה תהיה יותר יעילה.

הסוג של האנשים שמצדד בניקיון אחר הדברה טען כי החומרים שבהם משתמשים המדבירים עד כמה שהם טבעיים ואורגניים הם עדיין רעילים לאדם, לכן יש לנקות את הבית לאחר הדברה אם זאת חשוב מאד לא לנקות מיד לאחר ההדברה אלא מספר שעות אחריה כדי לתת זמן לחומרים לבצע את פעולתם .

אם בכל זאת אתם רוצים לנקות את הבית לפני הזמנת חברת ההדברה והניקיון, תאווררו קודם כל היטב את הבית לאחר מכן תנקו בעזרת סמרטוט לח את כל ארונות המטבח, החדרים, השיש, השידות ועוד, לאחר מכן אל תשמרו את המטלית אלא תזרקו אותה בתום השימוש .

שירות תיאור יתרונות
ניקיון יסודי ניקיון יסודי של כל האזורים הנגועים בלכלוך ומזיקים. הסרת לכלוך עיקש, שיפור ההיגיינה והאסתטיקה של המבנה.
הדברת מזיקים הדברת מזיקים מקצועית באמצעות חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. מניעת התפשטות מזיקים, שיפור הבריאות והבטיחות במבנה.
תחזוקה שוטפת שירותי תחזוקה שוטפים לניקיון והדברה לשמירה על סביבה נקייה ובטוחה. מניעת חזרת מזיקים, שמירה על ניקיון ואסתטיקה לאורך זמן.
ייעוץ והכוונה ייעוץ מקצועי והכוונה למניעת בעיות מזיקים וניקיון עתידיות. פתרונות מותאמים אישית, שיפור ההתנהלות השוטפת במבנה.

הניקיון אחרי הדברה

הניקיון אחרי הדברה, לפי כל הגישות, הינו חשוב כדי לא להשאיר חומרים רעילים בבית במיוחד לתינוקות וחיות מחמד.
יש להקפיד להזמין חברת ניקיון המתמחה בניקיון אחר הדברה היכולה להתאים את הניקיון בהתאם להדברה שהתבצעה, בנוסף לחברת ניקיון והדברה שגם ביצעה את ההדברה. יש חומרים איכותיים ומכשור מקצועי היכול לבצע ניקיון מושלם. שלאדם ממוצע היה לוקח זמן רב כדי לבצע זאת, בנוסף קיימות חברות ניקיון והדברה לבתים, רבות  יש לבחור בחברה בעלת ניסיון והמלצות מחברים ואתרי אינטרנט.

שטיפת רצפה לאחר ריסוס

מדביר מוסמך ריסס את ביתכם נגד מזיקים מתי תוכלו לשטוף את הרצפה לאחר ההדברה? התשובה לשאלה זו תלויה בעיקר באלו מזיקים טיפל המדביר בבתיכם כאשר מדובר בנמלים וג’וקים, ההמלצה היא לא לשטוף את הבית במשך 48 שעות.
כאשר בוצעה בביתכם הדברה נגד פרעושים פשפשים וקרציות ההמלצה היא לא לשטוף את הרצפה במשך שבוע ימים כי ההדברה מתבצעת על כל הרצפה בניגוד להדברות אחרות שבהם החומר מרוסס רק בפנלים שעל הרצפה.
החשיבות של בחירת חברת ניקיון והדברה תגרום לכך שאתה נמצא בידיים טובות ישנה חשיבות שאותה חברה גם תבצע את ההדברה וגם את הניקיון אחריה.

חברת ניקיון והדברה: שאלות ותשובות

היתרונות כוללים ניקיון יסודי והסרת לכלוך, טיפול מקצועי במזיקים, שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, ושירות מותאם אישית לצרכי הלקוח.

התהליך כולל ניקיון יסודי של האזור הנגוע, זיהוי סוגי המזיקים, בחירת חומרי ההדברה המתאימים, וביצוע ההדברה בצורה בטוחה ויעילה. לאחר ההדברה מתבצע ניקיון נוסף להבטחת סביבה נקייה ובריאה.

כן, חברת “לבנדר” מתמחה בטיפול בכל סוגי המבנים, כולל בתים פרטיים, דירות, משרדים ומבני תעשייה. השירות מותאם לצרכי הלקוח ולסוג המבנה על מנת להבטיח תוצאות מיטביות.

משך הזמן משתנה בהתאם לגודל האזור ומידת הנגיעות במזיקים, אך ברוב המקרים התהליך מתבצע תוך מספר שעות עד יום שלם. לאחר ההדברה, ניתן לחזור לשימוש במבנה זמן קצר לאחר מכן.

5/5 - (2 votes)
אולי יעניין אותך גם
פוליש לרצפה

נמאס לכם לשטוף כל הזמן את המרצפות ותמיד לקבל את אותה התוצאה? לנו בחברת לבנדר יש את הפתרון המושלם עבורכם!

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button