חברת ניקיון והדברה

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם

כאשר אתם נכנסים לבית חדש או למשרד חדש, חשוב מאד שתבחרו חברת הדברה וניקיון לבתים. דבר ראשון, אתם חייבים לבחור בחברה טובה דבר שיחסוך לכם כסף ועוגמת נפש לטווח הארוך, אך חיפוש אחר חברת ניקיון טובה יכול לארוך שבועות רבים, ובזמן הזה הבית או המשרד שלכם זקוק לניקיון דחוף.  בחירה בחברת ניקיון והדברה תחסוך לכם את החיפוש אחר מנקה טוב, בנוסף לחברה יש ניסיון רב, היא מחזיקה במספר רב של עובדים היכולים להחליף עובד שחלה למשל אינכם תלויים בעובד אחד בלבד.

כאשר אתם מחפשים חברת שעובדת בכל הארץ חברת לבנדר היא הפתרון הטוב בעבורכם, המחזיקה במספר רב של מנקים בעלת יכולת שרות גבוהה ומעל 20 שנות ניסיון.

הדברה לפני או אחרי ניקיון

הדברה היא פעולה, שנועדה להרוג או להרחיק מזיקים גדולים כמו מכרסמים, ומזיקים קטנים כמו ג'וקים, יתושים, ועוד.
נדון בשאלה מתי כדאי לנקות קיימות שתי גישות בעניין?

  • הגישה הראשונה טוענת שיש לבצע  קודם את הניקיון, ואז את ההדברה
  • הגישה השנייה טוענת כי קודם יש לבצע את ההדברה, ואז את הניקיון.
    שתי שיטות אלו אכן צודקות אך כל אחת מתאימה לסוג אחר של הדברה.

האנשים המצודדים בכך שיש לבצע ניקיון לפני ההדברה טוענים שיש מזיקים קטנים כמו ג'וקים, יתושים, ועוד ,שהמדביר צריך להגיע אל מקומות וחריצים שונים, לכן כדאי ולפעמים גם המדביר מבקש לנקות היטב את הארונות והמזון  ואת הפינות, דבר זה יקל על המדביר לפזר חומר שיעיל בפני המזיקים האלו וההדברה תהיה יותר יעילה.

הסוג של האנשים שמצדד בניקיון אחר הדברה טען כי החומרים שבהם משתמשים המדבירים עד כמה שהם טבעיים ואורגניים הם עדיין רעילים לאדם, לכן יש לנקות את הבית לאחר הדברה אם זאת חשוב מאד לא לנקות מיד לאחר ההדברה אלא מספר שעות אחריה כדי לתת זמן לחומרים לבצע את פעולתם .

אם בכל זאת אתם רוצים לנקות את הבית לפני הזמנת חברת ההדברה והניקיון, תאווררו קודם כל היטב את הבית לאחר מכן תנקו בעזרת סמרטוט לח את כל ארונות המטבח, החדרים, השיש, השידות ועוד, לאחר מכן אל תשמרו את המטלית אלא תזרקו אותה בתום השימוש .

הניקיון אחרי הדברה

הניקיון אחרי הדברה, לפי כל הגישות, הינו חשוב כדי לא להשאיר חומרים רעילים בבית במיוחד לתינוקות וחיות מחמד.
יש להקפיד להזמין חברת ניקיון המתמחה בניקיון אחר הדברה היכולה להתאים את הניקיון בהתאם להדברה שהתבצעה, בנוסף לחברת ניקיון והדברה שגם ביצעה את ההדברה. יש חומרים איכותיים ומכשור מקצועי היכול לבצע ניקיון מושלם. שלאדם ממוצע היה לוקח זמן רב כדי לבצע זאת, בנוסף קיימות חברות ניקיון והדברה לבתים, רבות  יש לבחור בחברה בעלת ניסיון והמלצות מחברים ואתרי אינטרנט.

שטיפת רצפה לאחר ריסוס

מדביר מוסמך ריסס את ביתכם נגד מזיקים מתי תוכלו לשטוף את הרצפה לאחר ההדברה? התשובה לשאלה זו תלויה בעיקר באלו מזיקים טיפל המדביר בבתיכם כאשר מדובר בנמלים וג'וקים, ההמלצה היא לא לשטוף את הבית במשך 48 שעות.
כאשר בוצעה בביתכם הדברה נגד פרעושים פשפשים וקרציות ההמלצה היא לא לשטוף את הרצפה במשך שבוע ימים כי ההדברה מתבצעת על כל הרצפה בניגוד להדברות אחרות שבהם החומר מרוסס רק בפנלים שעל הרצפה.
החשיבות של בחירת חברת ניקיון והדברה תגרום לכך שאתה נמצא בידיים טובות ישנה חשיבות שאותה חברה גם תבצע את ההדברה וגם את הניקיון אחריה.

תגיות
אבנית בקומקום מסוכן איך לנקות את הבית באופן יסודי איך לנקות שומן שרוף איך לנקות תנור עם סנט מוריץ איך מנקים אבנית מתרמוס איך מנקים בית אחרי שיפוץ איך מנקים זכוכית כפולה בתנור איך מנקים ספה מבד קטיפה איך מנקים ספת בד משתן איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ הסרת אבנית ממקלחון חברות ניקיון מומלצות חברת ניקיון בקרית שמונה חברת ניקיון בתים חברת ניקיון ופוליש חברת ניקיון לאחר שיפוץ חברת ניקיון מומלצת חברת ניקיון מחיר חומר לחידוש ספות עור חומר לניקוי ספות בד יעקובי חומר ניקוי ספות בד טיפים לניקיון יסודי טיפים לניקיון מהיר כל כמה זמן לשטוף את הבית מוטיבציה לנקות את הבית ניקוי ספות בד מחיר ניקוי ספות בד עם חומץ ניקוי ספות בד עם סודה לשתיה ניקוי ספות בד עשה זאת בעצמך ניקוי ספות עם חומץ ניקוי עם חומץ תפוחים ניקוי ראש ברז ניקוי ראש מקלחת ניקוי רצפה מלוכלכת ניקוי רצפה עם סודה לשתייה ניקוי תנורים מקצועי ניקוי תנור עם אבקת כביסה ניקיון דירה מקבלן ניקיון דירה שכורה ניקיון דירות ניקיון משרדים סילר לבטון סרטון ניקוי תנור עשה זאת בעצמך ניקוי תנור רובה אפוקסית

תוכן עניינים

צרו קשר

המלצות

חדש באתר

גלרייה לפני ואחרי

Call Now Button
Open chat