כך תנקו את הדירה שלכם בצורה יסודית!

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

ניקיון דירה חייב להתבצע על בסיס שבועי, כי הרי הדירה שלנו היא המקום בו אנו חיים ומבלים במרבית הזמן החופשי שלנו. מלבד זאת, בזמן שהדירה אינה נקייה, אנו והיקרים לנו חיים בסביבה מסוכנת לבריאות ולא נעימה, לכן חשוב כל הזמן לשמור על מרחב מחייה נקי.

אז כיצד אפשר לדאוג כי הדירה תישאר נקייה כל הזמן? כמה עצות וטיפים טובים בהמשך!

מי שרוצה לחיות בסביבה נעימה ונקייה, חשוב שידע כי כיום באמצעות שירות של חברות ניקיון, אפשר לדאוג לניקיון שבועי, חודשי או דו שבועי קבוע, תוך שחברות מקצועיות יבצעו ניקיון יסודי וכזה שיעזור לכם לשמור על סדר וסביבה נעימה לאורך זמן.

כיצד אפשר לשמור על הניקיון?

בין אם אתם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית לבין אם אתם מעוניינים לבצע לבד את פעולות הניקוי – חשוב לדעת כי את הדירה יש לנקות פעם בשבוע לפחות! וזאת בהתאם לפעילות המתרחשת במקום.

כדי לנקות לבד, מומלץ להצטייד בחומרי ניקוי ייעודיים, לפנות יום או יומיים לצורך הניקיון ולהתחיל את התהליך, תוך שאתם מפנים מהדירה חפצים מיותרים, לכלוך, פסולת ולאחר מכן מתחילים לנקות את המרחב. את הפעולה מבצעים החל מניקיון אבק מהדפים, ניקוי משטחים עד ניקוי יסודי של וכלים סניטריים. בנוסף בצעו ניקוי חלונות ורק לאחר מכן שאבו את הרצפות ושטפו אותן עם מים.

אל תשכחו לבצע הדברה

בימי הקיץ מומלץ להוסיף שירותי הדברה אותם ניתן למצוא כאן: http://eco-bug.co.il/destruction-rats/ כאשר הדברת חולדות תסייע לכם לשמור על דירה נקייה ממכרסמים שפוקדים את האזור בכל ימות השנה!

מה עושים כאשר אין זמן לנקות?

מי שלא מוצא את הזמן לנקות את הדירה שלו, ורוצה לשכור משירותי ניקיון קבועים – חשוב שידע כי באמצעות חברות ניקיון מקצועיות אפשר ליהנות מבית נקי על בסיס שבועי, בעוד שחברות כאלה מציעות צוות מנקים יעיל, מקצועי ואמין.

לסיכום, באמצעות ניקיון יסודי, התמדה, שימוש בחומרים ומכונות מקצועיות לצרכי הניקוי –  רבים יכולים ליהנות ממרחב מחייה נקי בכל זמן. בשל כך יש לבחור כבר עכשיו את המקצוענים בתחום ובאמצעותם ליהנות ממרחב מחייה בריא ונעים!

דרג
אולי יעניין אותך גם
ניקיון דירות

ניקיון דירות חדשות במחירי מבצע מיוחדים. ניקיון ופוליש לדירות בכל רחבי הארץ. מחירים מעולים למקדימים להזמין ניקיון לדירה להזמנות חייגו

קרא עוד »
Call Now Button