ניקיון חד פעמי של מפעל – בריאות ואיכות בעבודה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אם אתם מנהלים מפעלים או עובדים בתחום הזה סביר מאד להניח שאתם יודעים שמדובר בסיטואציה ממש לא פשוטה.

יש לבצע ניהול מטלות והאצלת סמכויות למחלקות שונות ומרובות, בכל מחלקה למנות מנהל מחלקה, בחור את כוח האדם האיכותי ביותר וכמובן, לדאוג לניקיון המפעל באופן יותר מאסיבי.

ניקיון חד פעמי של מפעל לא תמיד מספיק, אבל למקרים האלו בדיוק ישנן חברות ניקיון המותאמות באופן אישי. הסיבה לכך היא כי תהליכי הייצור גורמים להרבה מאד לכלוך שלעיתים עלול גם להיות מסכן חיים.

מי הן החברות שיכולות לנקות את המפעל?

כשמדובר בחברות ניקיון גם בתחום הזה חשוב לדעת שיש סיווג. ישנן חברות ניקיון המתאימות לניקוי דירות בלבד, ישנן חברות ניקיון המתאימות לפוליש לאחר שיפוץ, וישנן גם חברות ניקיון המתאימות לניקיון של דירות חדשות בלבד.

כמו כן, ישנן חברות ניקיון עבור ניקיון חד פעמי של מפעל שמאפשרות למעשה ניקיון במכשור חדשני שיכול להתמודד עם סוגים שונים של לכלוכים שאין במקום אחר שהוא אינו מפעל.

כך שאם אנחנו מדברים על ניקיון מפעל חשוב שנדע להתאים באופן אישי את הפעולה, ואת החברה שמספקת לנו את השירות כי לא כל חברה יכולה לעשות את זה.

התאמה אישית ומקצועית במקרה הזה תעשה פלאים, ותחסוך לכם עגמת נפש רצינית בעתיד.

מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר למשימה?

אנחנו חיים בעידן מודרני שיש לשים לב בו למגוון של סיטואציות, ולפרטים קטנים ביותר. וכשאנחנו שוכרים חברת ניקיון איכותית עבור ניקיון של מפעל, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים מהותיים:

  • חומרי ניקוי

גם ענף הניקיון משתכלל ומתחדש ולכן חשוב מאד לשים לב שלא אפשרי להשתמש בכל חומר ניקוי בשל איכות הסביבה. נכון שישנם חומרים חזקים שיכולים לנקות היטב, אך הם יכולים לזהם את הסביבה ולעשות נזק אפילו גבוה יותר. לכן בבחירה של שירותי ניקיון עבור מפעלים הקפידו לבדוק את החומרים וגם וודאו שהם אינם פוגעים בסביבה. בפניה ראשונית אל החברה שימו את הדבר הזה ספציפית ישירות על השולחן ודברו באופן גלוי, זה ימנע בעיות בעתיד.

  • התמחות החברה

בבחירת חברת ניקיון איכותית חשוב להבין מהי ההתמחות שלה. כאמור, ישנן חברות ניקיון שהן לדירות בלבד, למשרדים בלבד, לדירות לאחר שיפוץ או לדירות חדשות. וישנה התמחות ספציפית עבור מפעלים. בדקו שחברה אכן מתאימה לכם באופן אישי, דאגו שיגיע איש מקצוע מטעם החברה לבחון את השטח, עברו איתו על נקודות רגישות ותדברו איתו באופן גלוי על זמינות, על צוות תמיכה ועל האם הניקיון הוא ניקיון חד פעמי של מפעל או אחת לתקופה. שיחה עם תקופתיות יכולה להוזיל עלויות עתידיות.

  • הכשרה והסמכה

זה נראה די מובן מאליו, אבל למעשה זה לא. בדקו הסמכה והכשרה. הפעלת ציוד כבד של מכונות לניקיון מפעל היא לא הפעלה של ציוד רגיל, ועל כן חשוב לדעת שאנשי המקצוע המפעילים את הציוד אכן עברו את ההכשרה המתאימה. מפעל הוא המקום שהכי קל לפתח בו זיכום ולכלוך, וחשוב לשמור על בריאות העובדים ועל בריאותכם. תחזוקה נכונה מאנשים מוסמכים תביא לאיכות חיים בריאה.

מה צריך כדי לנקות מפעלים?

היות ולא מדובר על חברת ניקיון רגילה חשוב להבין מה בדיוק צריך לבחון כששוכרים חברת ניקיון לניקוי מפעל, בין הפרמטרים המרכזיים יש לבחון את הדברים הבאים:

  • ציוד רלוונטי

היות ומפעל הוא למעשה שטח מאד גדול שיש לנקות יש לקחת בחשבון שהציוד צריך להתאים לשטחים גדולים. מכונות קיטור לניקוי כתמי שמן, שימוש בציוד שלאו דווקא צריך להשתמש בהם עם מים. ציוד שחשוב שלא יזיק לשטחי המפעל ועוד.

  • פוליש וצחצוח

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על רצפת המפעל כרצפה נקייה ובטוחה היא לבצע פוליש איכותי. רצפה שעוברת ניקוי וצחצוח באמצעות פוליש היא נקיה, נוצצת, והכי חשוב בטוחה ואיכותית. ניקיון חד פעמי או תקופתי איכותי גם לעובדים, וגם ללקוחות או המשקיעים המגיעים אל תוך המפעל. הניקיון הוא הרושם הראשוני שלכם, ואיכות החיים כמובן.

  • נהלי בטיחות גבוהים

חלק מהותי משמירה על איכות ניקיון המפעלים הוא כמובן שמירה על בטיחות בסטנדרט גבוה. את היכולת הזאת אפשר לקיים באמצעות הדרכה ולימוד מתאימים של כל עובד ועובדת במפעל באמצעות ימים מותאמים אישית. נכון שזה עלול לקחת מזמן העבודה, אבל זה יביא לאפקטיביות רבה בעתיד.

  • ניקיון בפרטים הקטנים

כשאנחנו מדברים על ניקוי של מפעל לא מדובר רק על הרצפה מן הסתם, אלא גם על נקודות ספציפיות שניקיון רגיל לא מצליח להגיע אליהם. צינורות ניקוז, מתזים ועוד. צוות מקצועי של חברת ניקיון חייב לקחת בחשבון את כל נקודות הניקיון כדי שהפעולה תתבצע על הצד הכי טוב שרק אפשר, ובמקצועיות מקסימלית.

לכימיה יש תפקיד מהותי

כימיה באופן כללי בחיים זה חשוב, וכשאנחנו מדברים על כימיה אנחנו בסך הכל מדברים על קשר טוב ביניכם לבין חברת הניקיון ששכרתם. כשמדובר בניקיון המפעל, לא צריך להתפשר לא על איכות ולא על שירות.

חברת ניקיון לניקוי המפעל מקצועית ואיכותית תדע לשמור עמכם על יחסים טובים, על ניקיון שהוא יותר מחד פעמי למפעל וכמובן גם תדע לבדוק מדי פעם מה מצבכם, ומה מצב המפעל על מנת לתחזק את היחסים הללו.

דרג
אולי יעניין אותך גם
פוליש ווקס

חידוש רצפות בקלות ללא צורך בשיפוץ עונת האביב היא העונה הנעימה שכולם מחכים לה. לאחר הימים הקרירים של הסתיו והחורף

קרא עוד »
חברת פוליש

אסור לכם להתפשר כאשר אתם מחפשים אחר חברה שתספק לכם שירות של פוליש לדירה. אנשים רבים נוטים לחשוב כי פוליש

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button