איך שומרים על ניקיון הבית בצורה קבועה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אתם כבר מכירים את התסריט הזה בעל פה: בכל שנה, עם התקרב חג הפסח, אתם נאלצים להתמודד עם מטלות ניקיון רבות מספור, עד שכאשר מגיע ליל הסדר עצמו אתם מצליחים אך בקושי לשיר את 4 הקושיות עם כל המשפחה. ניקיון הבית יכול להיות משימה מורכבת למדיי, בייחוד אם אתם משאירים את מלאכת הניקיון עד לרגע האחרון. אך אם תעצרו לרגע ותחשבו בבהירות, תגלו כי אתם יכולים לנקות את הבית בקלות ובמהירות לאורך כל השנה, וכך לעשות לכם חיים קלים יותר לקראת פסח.

אז איך עושים את זה נכון?

רוצים לדעת איך לשמור על הניקיון של הבית לאורך כל השנה? אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם בכך (כי אחרי הכול, ניקיון הוא ענין של הרגל):

  • אל תחזיקו דברים שאתם לא משתמשים בהם – אל תפחדו להיפטר מדברים שאינכם צריכים. אז נכון, הפסל הגדול של העגור העשוי מעץ מחמיא מאוד לסלון הבית, אבל בינכם לבין עצמכם – אתם לא כל כך מתחברים אליו. ואם לא די בכך, הרי שאתם נאלצים לנקות אותו לעתים קרובות מדיי. הוא פשוט צובר אבק ומפריע לניקוי השוטף של הבית. במקום זאת, אתם יכולים לתרום אותו למוסד רווחה או להוציא אותו אל חדר האשפה.
  • להסיר כתמים באופן מידי – הגיבו במהירות כאשר כתמי מזון נשפכים על השיש של המטבח או על שולחן האוכל. אל תחכו שהכתם יתייבש מעצמו. ככל שתמהרו להסיר אותו, כך תחסכו מעצמכם עבודה רבה לאחר מכן. הדבר נכון גם להסרת הכתמים השומניים בתנור. מומלץ להסיר אותם מיד לאחר השימוש, בעוד התנור חם. כך תוכלו לפטור את עצמכם מלשפשף את התנור באינטנסיביות לקראת חג הפסח.
  • הנעליים לארון – הנעליים הם המקור לכתמי לכלוך רבים. כאשר אתם חוזרים הביתה, אתם מביאים עמכם רגבי אדמה, אבק, כתמי בוץ ומה לא. לכן, חשוב לנקות באופן מידי את הנעליים ולהחזיר אותן לארון – עד השימוש הבא.
  • הימנעו מערימות של כלים בכיור – נכון, אתם עייפים מכדי לשטוף את הכלים לאחר ארוחת ערב, אבל זכרו שערימות על גבי ערימות של כלים בכיור המטבח לא יעשו עמכם חסד. הרי בסופו של דבר תיאלצו לנקות אותם במוקדם או במאוחר. כמו כן, בכל יום שעובר, החיידקים מתרבים בכיור המטבח ושאריות של מזון חוסמות את הפתח אל הביוב. אז עשו לעצמכם טובה, חסכו בעבודה והקפידו על שטיפת כלים מדי יום.
  • התרגלו להחזיר את הדברים למקומם – כי פריטים שאינם מוחזרים למקומם נוטים לצבור אבק שיקשה על הניקוי. כמו כן, אי החזרת חפצים כמו בגדים, ספרים או עיתונים תוביל לחוסר סדר בבית. כך שאתם תצטרכו לעבוד קשה לקראת חג הפסח הבא.

לסיכום, ראינו רק כמה שיטות לשמירה על ניקיון הבית. הדבר החשוב ביותר הוא ההתמדה: הקפידו על ביצוע פעולות קטנות וקבועות מדי יום ביומו. כך תזכו בבית נקי ומסודר ללא מאמץ מיותר.

חזרה לדף הבית – חברת ניקיון

דרג
אולי יעניין אותך גם
ניקוי חלונות

אנשים רבים מתעצלים לנקות את חלונות הבית או המשרד שלכם, ולא פעם אנו מזניחים אותם עד למצב שבו אין ברירה

קרא עוד »
Call Now Button