הברקת רצפות

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

לניקיון יש השפעה ישירה על הרגשת האדם ועל הנוחות שלו, וכן אין אדם שלא אוהב לשהות במקום נקי. בנוסף לדירות מגורים, גם במקומות העבודה חשוב לדאוג לניקיון משתי סיבות עיקריות: הנראות כאשר לקוח נכנס למשרד והמשרד אינו נקי הלקוח מקבל רושם מוטעה על העסק ויכול להעדיף עסק אחר על פניו. למרות שהעסק שאינו נקי נותן שירותים מעולים יותר מהשני. הסיבה השנייה היא שהעובדים אוהבים לעבוד במקום נקי ויש אומרים שתפוקת העבודה שלהם עולה.

הברקת רצפות
הברקת רצפות

המקום הכי חשוב בניקיון המשרד או הבית הוא הרצפות. הרצפות הם המקום הראשון שאותו רואים כאשר נכנסים לבית או למשרד ובנוסף לכך דורכים עליהם באופן תדיר, והן מתלכלכות במהירות. יש לכם רצפה ישנה בבית או במשרד שיש עליה כתמים והיא אינה נראית במיטבה, כדי לשמור על הניקיון שלהן יש צורך בהברקת רצפות.

הברקת רצפות צריכה להתבצע רק על ידי בעל מקצוע שהוסמך לכך. יש צורך למצוא חברה בעלת ניסיון, המשתמשת בציוד חדיש ובחומרי ניקיון מתאימים עדינים ויעילים. בנוסף להכשרת העובדים חשוב מאד שהעובדים יוכלו להתאים את סוג הניקיון לרצפות על פי סוג הרצפה שברשותכם. חברה שאינה מתמחה בכך עלולה לגרום נזק לרצפה באופן בלתי הפיך. חברת לבנדר הינה חברת ניקיון שמשתמשת בחומרי הניקיון הכי איכותיים מבצעת עבודה יסודית עם חומרים ייעודיים במיוחד להברקת רצפה שלך. מקפידים על לוחות זמנים ותמיד יש מנקים זמינים.

חידוש רצפה ישנה

השאלה הנשאלת היא איך לחדש רצפה ישנה, ניתן לחדש רצפה ישנה על ידי ניקוי עם חומרי ניקיון ייעודיים ורק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בניקוי חומרים חזקים מידי לסוגי רצפות מסוימים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך אבל ניקיון מעולה יתרום להברקת הרצפה. ניתן גם במקרים מסוימים לבצע פוליש שמחדש את הרצפה וגורם לה להראות כחדשה. חידוש רצפה ניתן לבצע בעזרת מכונות ליטוש מקצועיות או לבצע ליטוש חידוש עדין לניקוי המרצפת.

טיפים לניקוי והברקת הרצפה

אתם רוצים שהמרצפות שלכם תהיינה תמיד מבריקות וישנה השאלה איך להפוך רצפה  למבריקה ישנם מצבים שניתן לבצע פוליש או ניקוי מסוים לרצפה.

  • ניקוי מרצפות טרצו ישנות –  יש לקרצף את הרצפה עם חומר ניקוי, וגם מכונת פוליש, ולבסוף למרוח חומר ווקס הנותן ברק.
  • ניקוי רצפה מלוכלכת – כל רצפה לא משנה הסוג שלה חייבת ניקיון של מינמום פעם בחודש במצב של רצפה מלוכלכת מאד מומלץ לנקות בחומר חיטוי.
  • איך לתת ברק לרצפה – ניתן לתת ברק לרצפה על ידי פוליש וניקיון או מכונת פוליש ביתית, ואחר כך לנקות עם חומרי הברקה כמו ווקסלין 100 או ווקס לרצפה.

הברקת מרצפות קרמיקה והברקת מרצפות גרניט פורצלן יכול להתבצע בעזרת כל חומרי הניקוי ללא ווקס. ואילו הברקת מרצפות שיש מתבצעת בעזרת פוליש קריסטל.

שירות תיאור יתרונות
הברקה קריסטלית הברקת רצפות באמצעות חומרי הברקה קריסטליים להענקת מראה מבריק ויוקרתי. שיפור מראה הרצפה, עמידות לאורך זמן, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
הברקת ווקס הברקה באמצעות ווקס להענקת שכבת הגנה מבריקה לרצפה. חידוש הרצפה, מניעת שריטות ולכלוך, שמירה על מראה נקי ובוהק.
הברקה אקרילית הברקה באמצעות חומרים אקריליים להבטחת עמידות וברק רציף. שמירה על ברק לאורך זמן, הגנה מפני שחיקה ונזקי מים.
הברקת רצפות ישנות הברקת רצפות ישנות לשיקום וחידוש המראה המקורי. חידוש מראה הרצפה, הסרת כתמים ושריטות, הארכת חיי הרצפה.

שאלות ותשובות: הברקת רצפות

היתרונות בהברקת רצפה עם חברת "לבנדר" כוללים חידוש מראה הרצפה, הסרת שריטות ולכלוך עיקש, הארכת חיי הרצפה, ושימוש בחומרי הברקה איכותיים וידידותיים לסביבה.

תהליך הברקת הרצפה כולל ניקוי יסודי של הרצפה, מריחת חומר הברקה מתאים, שימוש במכונת הברקה מקצועית להברקת הרצפה, ולבסוף ייבוש והברקה נוספת להשגת מראה מבריק ונקי.

כן, חברת "לבנדר" מתמחה בהברקת כל סוגי הרצפות, כולל קרמיקה, פורצלן, אבן טבעית וגרניט פורצלן. הטכנאים מתאימים את סוג ההברקה לסוג הרצפה ולמצבה על מנת להבטיח תוצאות מיטביות.

משך הזמן להברקת רצפה משתנה בהתאם לגודל השטח ומצב הרצפה, אך ברוב המקרים התהליך מתבצע תוך מספר שעות. הרצפה מוכנה לשימוש זמן קצר לאחר סיום התהליך וייבוש מלא.

דרג
אולי יעניין אותך גם
ניקוי עם חומץ

החומץ הוא רכיב נפוץ בבישול. סלטים, אורז וסוגי מזונות שונים מבוססים על חומץ. מעבר לכך, החומציות הרבה שיש לו מאפשרת

קרא עוד »
Call Now Button