חברת ניקיון בגבעת שמואל

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

חברת לבנדר הינה חברת ניקיון בגבעת שמואל המתמחה בניקיון בתים כל רחבי הארץ, מהצפון ועד לדרום, בין הסניפים שיש לחברה באזור המרכז קיים סניף בגבעת שמואל. חברת ניקיון בתים בגבעת שמואל ששמה לה למטרה שהניקיון בגבעת שמואל יהיה מספר 1, לכן היא משקיעה בניקיון בתים והסביבה במקום. החברה פיתחה שיטות מעולות לניקיון הגורמות שהבית יהיה נקי ומבריק ובמאמץ מועט על ידי שימוש בחומרים יעילים ועדינים ועם זאת חזקים הגורמים לכל לכלוך להעלם במהירות. בנוסף לכך יש ברשות החברה מכשור מתקדם מסוגו היכול לבצע את כל סוגי הניקיון דבר שאין ברשות פועל יחיד. נתון זה גורם לקיצור זמן העבודה בחצי לחברת ניקיון בתים בגבעת שמואל ישנם ממליצים רבים  והיא זמינה לניקיון בכל שעות היממה.

– שירותי ניקיון לבית בגבעת שמואל במחירים זולים!
– חברת ניקיון משרדים בגבעת שמואל מהיום להיום
– עובדים בכל אזור המרכז והסביבה

– פוליש במחירי מבצע מיוחדים – לפרטים נוספים

פוליש בגבעת שמואלגבעת שמואל

החברה מתמחה בניקיון בית בגבעת שמואל , אך התמחות מיוחדת יש לה בפוליש לבית בגבעת שמואל . חברת לבנדר מציעה פוליש וחידוש רצפות לכל בית. החברה מציעה ניסיון של מעל עשר שנים דבר המבטיח עבודת פוליש מעולה. אין סוג מרצפת שהפועלים שלנו לא ראו ויודעים להתאים את סוג הפוליש המתאם ביותר, וגם ידעו לומר לאלו סוגי מרצפות לא יתאים פוליש דבר המראה על המקצועיות שלהם. אנו בוחרים את העובדים שלנו ומקפידים שהם יהיו מקצועיים ואמינים העובדים שלנו עוברים תדריכים רבים כדי להבטיח את המקצועיות שלהם. הפוליש הינו חסכוני על ידי כך שהוא מונע נזקים לרצפה לאורך זמן והיא נשמרת נקיה.

חברת לבנדר מתמחה בשלוש סוגי פוליש עיקריים פוליש קריסטל, פוליש ווקס, ופוליש אקרילי

פוליש קריסטל

זהו פוליש שבו מסירים שכבה דקה ועדינה מין האבן הגורם לה להסרת כל הלכלוך והכתמים לאחר מכן אנו מבצעים את ההברקה הנותנת לרצפה מראה מבריק וחדש לאורך זמן.

לאחר ניקיון דירה בגבעת שמואל
לאחר ניקיון דירה בגבעת שמואל

פוליש אקרילי

הפוליש האקרילי מורכב ממספר חומרים שונים, שהשילוב שלהם גורם לרצפה להיות מבריקה לאורך זמן. הפוליש צריך להיעשות על ידי מכשור מתקדם וחומרים יעילים, שאינם גורמים לרצפה להראות שחוקה לאחר העבודה. לפוליש אקרילי ישנם מגוון יתרונות, עמידות בפני חומרי החיטוי, עמידות לאורך זמן בפני כתמים ולכלוך, בשונה מסוגי הפוליש האחרים הקיימים. פוליש קריסטל ופוליש ווקס פוליש אקרילי אינו גורם להחלקה.

פוליש ווקס

פוליש ווקס מתבצע על ידי מריחה על הרצפה שעווה הגורמת לרצפה להיות מבריקה. קודם כל לפני תחילת העבודה יש לוודא שהרצפה נקייה מלכלוך וכתמים לאחר מכן לבצע את הפוליש ווקס ולמרוח שכבה דקה של שעווה על המרצפות. יש לשים לב כי שכבת השעווה על המרצפות גורמת להחלקה, כמו כן במשך הזמן השכבה המגינה על הרצפות נחלשת, יש לבצע פוליש ווקס מידי מספר שנים על ידי חברת ניקיון.

בחברת לבנדר מתמחים בכל סוגי הפוליש ובעלי ניסיון רב להברקת בתים.

דרג
אולי יעניין אותך גם
עבודה בניקיון

עבודה בניקיון – כסף מזומן ראינו זאת בכל כיוון אפשרי, ואפשר להגיד בהחלט שהשנתיים האחרונות הביאו את המשק למצב בו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות

ליטוש כל סוגי המרצפות לרצפה במחירים מעולים! ליטוש מרצפות סומסום, טרצו, פרלטו, גרניט פורצלן, קרמיקה, שומשום ועוד.. עבודה בפריסה ארצית

קרא עוד »
Call Now Button