חברת ניקיון ביהוד

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  אתם צריכים שירותי ניקיון ביהוד?  חברת לבנדר היא חברת ניקיון ביהוד היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם, וכן לחברה ישנם סניפים נוספים הפרוסים בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. אנו מעסיקים רק עם עובדים מוכשרים שעברו הכשרות מתקדמות בתחומים שאותם הם מבצעים. בנוסף לכך אנו מקפידים על זמינות מלאה של העובדים שלנו בכל שעות היום ובכל התאריכים בכל מקום בארץ, כך שכאשר תרצו שירות לא תצטרכו לחכות. אנו משתמשים בחומרים יעילים וייעודיים ובריאים לסביבה דבר המבטיח בית מבריק ללא כל תקלות. אנו מבצעים את כל שירותי הניקיון החל מניקיון בתים ביהוד ועד לניקיון יסודי של מבני ציבור. העבודה שלנו נעשית ביעילות ובמקצועיות עם מכשור מתקדם מסוגו בנוסף אנו מתחייבים לשביעות רצון של הלקוח. הניקיון וההתאמה נעשים בהתאם לדרישות ורצון של הלקוח אנו רוצים שהלקוח יהיה מרוצה מהניקיון.

  – שירותי ניקיון ברמה גבוהה ביהוד עם זמינות מיידית
  – חברה לניקיון בתים ומשרדים עם מחירים מיוחדים
  – זמינות לעבודה מהיום להיום בכל רחבי יהוד
  – עובדים בכל הארץ ומעניקים שירות מקצועי ומיוחד
  – שירותי פוליש לרצפה לתושבי יהוד בהטבה מיוחדת
  – להזמנות חייגו: 072-3712-414

  ניקיון דירות חדשות

  אנו מבצעים ניקיון דירות חדשות ביהוד. החשיבות של ניקיון דירה חדשה היא גדולה מאד משום  שהניקיון מתבצע בדירה ריקה לפני כניסת הרהיטים וכך ניתן גם לבצע פוליש בהתאם לצורך. הניקיון כולל: ניקיון יסודי פנימי וחיצוני של ארונות מטבח וארונות חוץ, חיטוי וניקוי חדרי אמבטיה ושירותים, ניקוי כתמים ולכלוך, ניקוי  מרצפות, בנוסף לכך אנו משתמשים בחומרים יעילים וייחודיים המנקים את הדירה והופכים אותה מבריקה. אנו מבצעים ניקיון של דירות חדשות במחיר זול במיוחד כל השנה וללא צורך בהמתנה.

  לאחר פוליש לבית ביהוד
  לאחר פוליש לבית ביהוד

  ניקיון בתים בתים

  אנו מבצעים ניקיון בתים ביהוד. בתים פרטיים בהזמנת מנקה אישי שינקה את ביתכם מידי שבוע. אנו עורכים תיאום ציפיות עם האנשים לגבי מטרות הניקיון ותדירות הניקיון המבטיח את שביעות הרצון המלאה של הלקוח. בנוסף ניקיון הבתים כולל שטיפת מדרגות מידי שבוע וטיפול בגינה ניקוי וחיטוי מחלודה ועוד. החומרים שאנו משתמשים בהם הם יעילים וייחודיים לניקוי בתים מצד אחד הם חומרים חזקים כדי להבריק ולנקות כל לכלוך ומצד שני הם חומרים עדינים ויעילים ואינם שורטים את המשטחים. אנו מתמחים גם בניקוי כלי כסף בחומר מיוחד השומר עליהם ונותן להם ברק.

  שירותי ניקיון ביהוד:יהוד

  • ניקיון דירה חדשה ביהוד.
  • ניקיון לאחר שיפוץ ביהוד.
  • ניקיון משרדים ביהוד.
  • ליטוש מרצפות ביהוד.
  • פוליש לרצפה ביהוד.
  • פוליש קריסטל ביהוד.
  • פוליש למשרדים ביהוד.
  • ניקיון דירות מקבלן ביהוד.
  • ניקיון דירות קטנות או וילות ביהוד.

  פוליש לתושבי יהוד

  אנו מבצעים פוליש ביהוד, שירותי פוליש לכל סוגי הבתים החל מבתים פרטיים ועד מבני ציבור. השירות שלנו כולל שני סוגי פוליש האחד פוליש קריסטל והשני פוליש אקרילי. הראשון הינו הפוליש המומלץ והנפוץ מכולם. מטרת הפוליש הוא בעצם להבריק ולנקות מרצפות מלוכלכות ומוכתמות במקום  להחליף בחדשות. הפוליש גורם למרצפות להבריק ובכך לחדש אותן וחוסך כסף רב לבעל הבית. הפוליש מתבצע על ידי מכונת פוליש עם חומר הברקה החודר אל תוך המרצפת ומסלק את השכבה העליונה שלה ובכך גורם לחידושה יש לציין כי הפוליש אינו מתאים לכל סוגי המרצפות, לכן יש לבחור בחברת ניקיון בתים ביהוד בעלת ניסיון להתאמה מושלמת לניקיון הבית שלך.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button