רשימת הדברים שחובה לבצע לפני מעבר דירה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

ההבדל בין מעבר דירה שייזכר כחוויה נעימה לבין אירוע שעלול להפוך לטראומתי הוא הסדר והארגון. כשנערכים נכון לפרויקט – וחשוב להבין שהעתקת החיים מנקודה אחת לאחרת היא פרויקט – אין לחץ, כל הפעולות מושלמות בהצלחה ובזמן ואפילו יום המעבר עצמו עובר בצורה חלקה כך שהתקופה החדשה מתחילה ברגל ימין. בכתבה הזו תמצאו את כל הדברים שחובה לבצע לפני המעבר.

מציאת חברת הובלות

פעולה שכדאי מאוד לבצע חודש לפני המועד שבו אתם אמורים לפנות את הדירה הנוכחית. למעשה בקיץ כדאי אפילו להקדים יותר את החיפוש אחרי מובילים שאפשר לסמוך עליהם, לאסוף המלצות, לבחון חברות שונות ולקבל הצעות מחיר. מי שיתעכב ולא יקדיש תשומת לב לנושא זה עלול לגלות שכל החברות האיכותיות – למשל הובלות מיכאל ובוריס – כבר תפוסות ביום הרלוונטי, והתוצאה תהיה פשרה של ממש מבחינת רמת השירות ואפילו מחיר גבוה יתר על המידה.

קביעת לוז מסודר לאריזות

המרכיב העיקרי בפרויקט מעבר הדירה הוא האריזה של כל הרכוש הרב שצברתם במשך השנים. זהו גם אחד המקורות העיקריים ללחץ – כשמועד ההובלה מתקרב ופריטים רבים עדיין נמצאים מחוץ לקרטונים. כדאי לזכור שתמיד יש יותר תכולה מכפי שמעריכים בהתחלה, כולל אחרי מיון יסודי ו-ויתור על מה שכבר אין בו צורך (ובעצם לא ויתור אלא פינוי מקום לטובת הדברים החשובים לכם באמת).

בהתאם כדאי לבנות לוז מסודר לאריזות, לפי קטגוריות של פריטים ולפי חדרים. המלצה נוספת היא לבנות אותו כך שהוא יכלול מרווח ביטחון – למשל לסיים את הלוז 4-5 ימים לפני מועד ההובלה. עמידה בלוז תאפשר לכם ליהנות מכמה ימים נינוחים לפני המעבר עצמו, ואם נוצר פיגור – עדיין יהיה לכם זמן לסגור את הפער.

ניקיון יסודי של הדירה החדשה

כדי שההתחלה החדשה בבית החדש תהיה נעימה באמת, כדאי לנקות אותו באופן יסודי, גם במקרים שבהם מדובר על דירה חדשה מקבלן. מאחר שמדובר בתקופה עמוסה, הזמנת חברה מקצועית תבטיח גם ניקיון מושלם וגם חיסכון בזמן יקר.

הסדרת כל הנושאים הבירוקרטיים ומול ספקיות התשתיות

עוד מקום שבו הסדר והארגון חשובים מאוד הוא ההתנהלות מול כל הגופים שמספקים לכם שירותים – הרשות המקומית, תאגיד המים, חברת החשמל, ספקית הגז, האינטרנט, הטלוויזיה והמסגרות החינוכיות של הילדים. גם בסעיף זה כדאי לערוך רשימה ולעדכן אותה בהתאם להתקדמות ההתנהלות מול כל אחד מהגופים הנ"ל – עד שתוכלו לסמן V על כולם.

סיור עם הילדים בסביבה החדשה

עוד סעיף שכדאי לכלול במסגרת רשימה למעבר דירה של משפחות הוא סיור עם הילדים בסביבה החדשה. סיור נינוח עוד לפני המעבר מרגיע את החששות הטבעיים אצלם, עוזר להם להכיר את העולם החדש שלהם ומאפשר קבלת עזרה מהם ביום במעבר עצמו, בהתאם לגילם כמובן.

קרדיט תמונה pexels

דרג
אולי יעניין אותך גם
Call Now Button