פוליש לרצפה בחיפה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

לא כולם מעניקים תשומת לב לדברים הקטנים בחיים שמסייעים לנו. אלו יכולות להיות דלתות אוטומטיות שנפתחות ונסגרות כשיש לנו שקיות סופר או ארגזים בידיים.

אלו מעליות משוכללות ואיכותיות שלא מצריכות מאיתנו נגיעה בכפתורים בתקופה כל כך מהותית שבה אנחנו שומרים על היגיינה וסטריליות, ועוד מגוון של סיטואציות בהן אנחנו מבינים עד כמה הבריאות חשובה לנו.

כשמדובר על דברים כאלו, אנחנו מדברים גם על פוליש וניקיון המרצפות שמעניק לנו גם ביטחון בהליכה על רצפה איכותית.

אם סיימתם שיפוץ או עברתם לדירה חדשה ואתם זקוקים לפוליש, אין ספק שיש כמה סוגי פוליש לרצפה בחיפה שתוכלו לבחור מהם. הסיבה לכך היא שלכל פוליש יש צורך בהתאמה אישית ומומלץ לבחון זאת באמצעות אנשי המקצוע באופן מאד מדויק, לא כל פוליש מתאים לכל סוג רצפה. ולא כל סוג רצפה מתאימה לכל סוג פוליש.

איך תדעו למצוא את סוג הפוליש המתאים לכם, ומה הוא כלל בתוכו? בואו לגלות. ולמצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפוליש שישאיר לכם רצפה מבריקה ומנצנצת.

פוליש לרצפה בחיפה
פוליש לרצפה בחיפה

פוליש לרצפה בחיפה – ממש כמו באולם יוקרתי

נכון כשאתם נכנסים אל תוך אולם יוקרתי, כנס, או בית מלון בוטיק, מסתכלים על הרצפה ומתפעלים מהנצנוץ הזוהר והריח הנפלא? אין ספק, היוקרה הנקיה הזאת מעניקה לכם פרפרים בבטן.

לא מדובר אם כך רק במראה מרשים אלא גם ניקיון איכותי שמעניק למרצפות מראה נפלא, וגם שומר עליה. ישנם שלושה סוגים מרכזיים לפוליש שיהפכו את רצפת הבית לרצפה היוקרתית שתמיד חלמתם עליה:

פוליש מסוג סילר

פוליש מסוג סילר הוא פוליש שכולל בתוכו חומר חיצוני על המרצפות שדואג לאיטום, מגן על הרצפה מלחות ומלכלוכים. יש לחומר גם תכונות הברקה, ועל כן, כוללים אותו בתוך שירותי פוליש בחיפה או בכל מקום אחר בארץ כאשר מבצעים תהליך של פוליש. הסילר מתפזר באמצעות מכונה מיוחדת עם רולר או מברשת והוא מותאם למרצפות באופן אינדיבידואלי.

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא פוליש דמוי שעווה שהופך את הרצפה לחלקה ומפזרים אותו על המרצפות עם מכונה בעלת גלגל מיוחד. תהליך של פוליש ווקס הוא תהליך שכולל בתוכו כמה שלבים כאשר בכל אחד יש שילוב של חומר אחר. החומר חודר אל תוך הרצפה בזמן הקרצוף וכך נוצר ניקיון מבריק, יסודי ומדויק.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הוא למעשה קרוי גם הברקה קריסטלית. ההברקה הקריסטלית מתבצעת עם מכונה ייחודית המקרצפת את המרצפות ומשלבת חומרים מבריקים. תהליך הפוליש הקריסטלי כולל כמה שלבים.

שירותי פוליש – באיזה מצבים?

שירותי פוליש בחיפה הם לאו דווקא במעבר דירה או במעבר למשרד חדש. לרוב, אפשר לעשות פוליש לרצפה אחרי שיפוץ מאסיבי, או אפילו אם פשוט מתחשק לחדר את המרצפות ולהפוך אותן למבריקות יותר. אפשר גם כמובן כאשר מחליפים את הריהוט בדירה או במשרד וקיים פער בין קבלת הריהוט החדש.

פעולה של פוליש לרצפה בין אם קריסטל, סילר או ווקס מאד מומלצת ללא שום קשר לשום דבר. ישנן כמה סיבות לביצוע של פוליש החל ממעבר דירה, אירועים, אירועים עסקיים בהנחה ומדובר על משרד. או פשוט הרצון להתרענן לחדש ולהתרגש.

כשאתם בוחרים פוליש לרצפה, מומלץ שתחשבו על שלושה דברים מהותיים שיוכלו לסייע לכם לבחור את הפוליש המתאים לכם:

כמה אנשים מתהלכים על המרצפות?

זוהי אחת מהשאלות היותר מהותיות שחשוב שתשאלו את עצמכם כאשר אתם מחליטים על פוליש. במקרה כזה חשוב לדעת שכאשר יש פוליש ווקס או פוליש סילר לא מומלץ להשתמש במקרים של תנועה מרובה על הרצפה, היות והפוליש לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

עלויות

כמובן שעלויות ותקציב יש תפקיד מאד מרכזי כמו בכל פרויקט ופרויקט, יש לבחור חומרי גלם איכותיים ולהתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים כדי לקבל את מקסימום התוצאות, בעלויות איכותיות.

מצב המרצפות

המצב של המרצפות הוא פרמטר מהותי מאד. אם מדובר על רצפה ישנה מאד היא עלולה להיסדק, להתפורר או להינזק במהלך הפוליש. במקרים כאלו מומלץ שלא לבצע הברקה קריסטלית בעלת קרצוף חזק מאד. במקרה כזה, פוליש ווקס או פוליש סילר יעניקו חיזוק ותמיכה לרצפה, כך שניתן לומר שפוליש המותאם באופן אישי לסוג המרצפות ולמצב שלהן יתרום ברמה הבטיחותית.

אם המרצפות ישנות מאד, שרוטות מאד או שחוקות מאד בצעו לפני הכל ליטוש ואחרי הליטוש בצעו פוליש המתאים לסוג המרצפות ולמצב שלהן לאחר הליטוש.

בחירה של אנשי המקצוע, איך אפשר לבחור באופן מתאים?

בחירה של חברת נקיון לצורך חבילת ניקיון לדירות לאחר שיפוץ, ניקיון של דירות חדשות, או משרדים הוא תהליך שחשוב לקחת אותו בכובד ראש.

את הבחירה מומלץ שתעשו רק לאחר שאתם מקבלים המלצות רלוונטיות מאנשים שאתם סומכים עליהם, או כמובן ביקורות וחוות דעת המעניקות לכם את האינדיקציה המתאימה על החברה שאתם מתעניינים בה.

חברת ניקיון המבצעת פוליש לרצפה במגוון הסוגים בין אם סילר, ווקס או הברקה קריסטלית חייבת להיות חברה איכותית, מקצועית, בעלת מספיק וותק ניסיון בתחום. מומחיות בתחום הזה מעניקה יתרון רב היות ופוליש הוא לא רק נקיון המרצפות, אם כי שמירה על בטיחות הדיירים בבית, או העובדים במשרד.

עבודה או מגורים בסביבה נקיה מתחילה במרצפות נקיות, שמורות ואיכותיות, ואת אלו יכולים לנקות אך ורק המומחים והטובים ביותר.

כל מה שחשוב שתדעו על פוליש לרצפה בחיפה והצפון

הרגע המרגש שבו אתם מסיימים את השיפוץ הוא רגע מכונן. הוא הרגע שבו אתם מקבלים בית חדש לחלוטין וזהו רגע מרגש ביותר. זה לא משנה אם זהו שיפוץ של בית חדש מקבלן, או שיפוץ של דירה ישנה.

כל שיפוץ בפני עצמו הוא תהליך נפלא שמתחיל תקופה חדשה בחיים. אנחנו יודעים עד כמה תהליך שיפוץ עלול להיות ארוך. עלול להיות אינטנסיבי, ומתיש. ולכן אם יש סיום מתוק לשיפוץ, הוא ללא ספק פוליש שמביא את השיפוץ באמת לסיומו. ומכריז על הרגע המבריק הזה שלפני כניסתכם לבית, ולאחר הפוליש.

אך היכן מוצאים פוליש שיתאים לכם, איך לבחור את אנשי המקצוע המתאימים. ובכלל, איך כל התהליך עובד? מיד תגלו את הכל.

פוליש לרצפה – אילו סוגים קיימים?

פוליש לרצפה משדרג כל ריצוף, מכל סוג. וללא שום ספק מרענן את מראה החלל בו הוא מתבצע. חשוב לבחור סוג פוליש המתאים לסוג הריצוף על מנת שגם יהיה פונקציונלי. וגם ישמור על הריצוף לשנים רבות. סוגי הפוליש הקיימים הם:

פוליש מסוג קריסטל

פוליש זה נעשה עם מכונה ייעודית לו שמקרצפת את הרצפה עם כמה חומרי הברקה משולבים, ובמספר של שלבים. בכל שלב חברת הניקיון תשתמש בחומר אחר ותחדיר אותו אל תוך המרצפת בקרצוף מאסיבי. אם התקנתם רצפת גרניט פורצלן, דעו כי אי אפשר לקיים פוליש מסוג קריסטל על ריצוף גרניט פורצלן ואף לא רצוי. בגלל שהפוליש לא מתאים לסוג ריצוף זה ועלול לפגוע בו.

פוליש מסוג ווקס

פוליש זה נעשה על ידי מריחת ווקס, חומר דמוי שעווה. החומר מבריק את הרצפה, גורם לה להחלקה ונמרח באופן אחיד על גבי הריצוף. וזאת באמצעות מכונה לה גלגל מסתובב. פוליש ווקס הוא פוליש חיצוני בלבד, לא יש אפקט הברקה שנעשה בזכות שכבת ווקס על גבי הרצפה. כאשר אין כלל החומרים שמוחדרים למרצפת עצמה.

פוליש מסוג סילר

פוליש סילר דומה לפוליש שנעשה על ידי מריחה של חומר הסילר. זהו חומר אטום ששומר ומגן על המרצפות מפני ספיגה של לחות ולכלוכים. ותוך כדי הפעולה, גם מבריק את הרצפה. במקרה של פוליש מסוג סילר לא צריך אפילו מכונה מיוחדת. אפשר לקנות פחית סילר ולמרוח את החומר על המרצפות. את החומר מורחים עם מברשת או עם רולר ממש כמו צביעת קיר. גם פוליש סילר חייב להתאים לסוג המרצפות. ועל כן יש להתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי האם הפוליש מתאים לסוג המרצפות.

כך תבחרו את סוג הפוליש לרצפה

כל חברת ניקיון המבצעת פוליש לרצפה בחיפה והצפון עמה תמליץ לכם על פוליש קריסטל, בגלל שהוא האיכותי ביותר. הסיבה לכך היא כי הוא מחדיר את חומרי ההברקה אל תוך המרצפות. הפוליש מאד עמיד, ומעניק תוצאות איכותיות. אך ישנן פעמים שפוליש קריסטל הוא לא הפתרון שלנו.

איך נדע לבחור את הפוליש המתאים?

מצב הריצוף

אם אתם מעוניינים בביצוע פוליש על רצפה שהיא מתפוררת וישנה חשוב שתדעו שפוליש קריסטל עלול להזיק לכם. יחד עם זאת, פוליש ווקס או סילר יכול בהחלט לסייע יותר במקרה כזה. אם הרצפה שחוקה ושרוטה פוליש לרצפה לא יסייע. במקרה כזה, כדאי לחדש את המרצפות באמצעות ליטוש.

התקציב

זה ידוע שכסף הוא הגורם שמסובב את העולם. הוא שיקול בכל נושא, בין אם מדובר על שיפוץ מלא ובין אם מדובר אך ורק על פוליש לרצפה. כשמדובר על תקציב חשוב שתבחרו באמת במה שמתאים לתקציב שלכם וזאת על מנת שלא תצטרכו לחרוג מהתקציב. ולהתאים לעצמכם טיפול למרצפות שהוא גם מתאים ברמה האישית, וגם ברמה התקציבית.

התנועה על הריצוף

לפני שאתם עושים פוליש לרצפה חשוב לחשוב על כמות תנועת האנשים על הריצוף. ככל שתהיה יותר תנועה על הריצוף הפוליש יחזיק מעמד לפחות זמן. כך תוכלו לבחון את עמידות הפוליש שאתם זקוקים לו. אם זהו פוליש וקס חשוב לדעת שהפוליש עלול להתלכלך ולהשחיר. לעומתו פוליש קריסטל מאד עמיד וכמעט שלא נשחק. אם אתם לא רוצים פוליש כל כמה חודשים, פוליש קריסטל הוא המתאים לכם.

כך תתחזקו את הפוליש לרצפה

פוליש לרצפה לא מחזיק לכל החיים. על כן חשוב ורצוי לתחזק אותו כראוי. את התחזוק אפשר לבצע אחת לכמה שנים. אם זהו פוליש וקס ופוליש סילר רצוי לחדש אחת לשנה. פוליש קריסטל כדאי לחדר לאחר שלוש שנים או שנתיים.

כך או כך חשוב לשטוף את המרצפות עם חומרי הניקוי המתאימים. ולא כאלו היכולים לפגוע בריצוף. פוליש לרצפה בחיפה והצפון מסוג סילר לא מצריך שטיפה מיוחדת מדי. פוליש ווקס דורש שטיפה עם נוזל רצפות לו יש ווקס. פוליש קריסטל מצריך שטיפה עם חומרים המשמרים קריסטל.

לא מוותרים על איכות חיים

כשאנחנו מחפשים שירות, אנשי מקצוע או מוצרים משמעותיים לנו אנחנו לרוב מחפשים את הטוב ביותר. אך איך נדע שהטוב ביותר אכן מולנו? חשוב לקבל חוות דעת. חשוב לקבל ביקורות. להבין באמת אילו אנשי מקצוע נמצאים מולכם.

חשוב לתת מקום לחיבור עם אנשי המקצוע, לתחושת הבטן שלכם. ובכלל להרגשה שלכם לגבי המכשור. ההתנהלות של התפעול מול המכשור, והעבודה עצמה.

כשאתם בוחרים באנשי מקצוע איכותיים, במכשור איכותי. בחומרי גלם איכותיים, אין שום סיבה שכל התהליך יהיה פחות ממושלם.

הרגע שבו אתם תכנסו הביתה או אל בית העסק והרצפה תנצנץ לכם מול העיניים יהיה נפלא. החלל עצמו יהיה מואר יותר, והכל פשוט יראה טוב יותר. לא מדובר כאן רק באסתטיקה, אלא גם בפונקציונליות. רצפה מטופחת, מתוחזקת ומטופלת היא גם בטוחה יותר.

והבטיחות שלכם היא הדבר החשוב ביותר.

שירות תיאור יתרונות
פוליש קריסטל הברקת רצפות עם חומרי קריסטל למראה מבריק ועמיד. מראה יוקרתי, עמידות לאורך זמן.
פוליש ווקס מריחת ווקס למראה מבריק והגנה נוספת. הגנה על הרצפה, מניעת שריטות ולכלוך.
פוליש סילר מריחת סילר לאיטום והגנה על הרצפות. הגנה על הרצפה, מניעת כתמים ולכלוך.
תחזוקה שוטפת שירותי תחזוקה לשמירה על מראה נקי ומבריק. מניעת הצטברות לכלוך, שמירה על הברק לאורך זמן.

שאלות ותשובות

חברת “לבנדר” מציעה פוליש קריסטל להברקה עמוקה, פוליש ווקס לשמירה על מראה מבריק ופוליש סילר להגנה ואיטום הרצפה. כל סוג מותאם לצרכים שונים ולסוגי רצפות שונים.

פוליש קריסטל מתאים במיוחד לרצפות שיש ואבן טבעית, ומשמש להענקת מראה נוצץ ועמיד לאורך זמן. התהליך כולל קרצוף והחדרת חומרים מבריקים.

פוליש ווקס מעניק לרצפה מראה מבריק ומגן עליה מפני שריטות ולכלוך. הוא מתאים לרצפות עם תנועה רבה ומסייע לשמור על המראה הנקי והמבריק לאורך זמן.

פוליש סילר כולל מריחת חומר איטום על הרצפה להגנה מפני לחות ולכלוך, והענקת מראה מבריק. הוא מתאים במיוחד לרצפות באזורים לחים או רגישים לכתמים.

5/5 - (2 votes)
אולי יעניין אותך גם
ליטוש בטון

חברת לבנדר נחשבת לחברה המובילה בתחומה בתחום ליטוש הבטון, ומבצעת את כל הליטושים הקיימים בעבודה מקצועית ומדויקת. ליטוש בטון, שהפך

קרא עוד »
ליטוש מרצפות

ליטוש כל סוגי המרצפות לרצפה במחירים מעולים! ליטוש מרצפות סומסום, טרצו, פרלטו, גרניט פורצלן, קרמיקה, שומשום ועוד.. עבודה בפריסה ארצית

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button