עבודה בניקיון

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

עבודה בניקיון – כסף מזומן

ראינו זאת בכל כיוון אפשרי, ואפשר להגיד בהחלט שהשנתיים האחרונות הביאו את המשק למצב בו ישנם לא מעט מובטלים שחיפשו ומחפשים הזדמנויות חדשות להרוויח כסף במזומן. אבל אם נסתכל מעט לאחור, גם בשנים שלפני הקורונה היה לא מעט ביקוש עבור עבודות מיידיות ומזדמנות. וביניהן גם עבודה בניקיון שיכולה להניב הכנסה במזומן ובכמות גבוהה.

השאלות שרבים שואלים הן איך מוצאים עבודה בניקיון, תוך כמה זמן מוצאים את העבודה הזו, והאם היא מתאימה לכולם. ואנחנו נשתדל לענות.

עבודה בניקיון לכולם

אם את מחפשת עבודה בניקיון או אתה מחפש עבודה בניקיון משרדים וחדרי מדרגות ללא ספק אתם עושים צעד נכון. זוהי עבודה בשעות נוחות ובשכר מתגמל.

חיפוש זריז במנועי החיפוש ברשת יביאו אתכם למגוון של מודעות דרושים לצורך עבודה בניקיון אך חשוב שתדעו להבדיל מי רציני, ומי לא. על מי תוכלו לסמוך, וממי כדאי לכם להיזהר או להיות יותר חשדניים.

אנחנו שמחים להנגיש לכם כמה טיפים חשובים ומרכזיים לגבי איך למצוא עבודות ניקיון איכותיות ומתגמלות בשכר גבוה:

  • עבדו עם חברות מוכרות וידועות

חברות מוכרות, ידועות ומבוססות יקלטו אתכם לעבודה מסודרת ויעניקו גם פנסיה וביטוח. לרוב, במודעות עבור עבודות אלו לא תמיד אפשר לדעת האם יש פנסיה וביטוח ואלו תנאים בסיסיים סוציאליים שחשוב לדעת אותם. גם אם התשלום אינו במזומן באופן ישיר, משתלם לעבוד בחברה מסודרת.

  • האם לעבוד בחברת השמה, או חברת אחזקה וניקיון?

חברת הזמה היא למעשה חברה שמגייסת עובדים ומנתבת את כח האדם אל כמה מקומות. חברת ניקיון עצמה, היא חברה בה אתם עובדים ישירים של החברה. ולכן, מומלץ להגיע ולהתחיל בחברת הניקיון עצמה ממה שלעבור תיווך זה או אחר.

  • בדקו הבדלים בשכר ובתנאים

ממש כמו שאתם רוכשים מוצר ומבצעים סקר שוק מדויק, גם כאשר אתם מחפשים עבודה בניקיון משרדים או בניקיון בתים מומלץ לבצע סקר שוק ולוודא מהם ההבדלים בשכר, ומהם התנאים שאתם מקבלים. על פי החוק כל עובד זכאי לתנאים סוציאליים, וגם להפרשת פנסיה כמובן. הפנסיה היא לא בונוס או מתנה מהמעסיקים, אלא ממש חוק בסיסי לעובדים.

  • ביטוחים

גם אם זה נראה לכם בסיסי, כדאי לבדוק מהם תנאי הביטוח בקבלה לעבודות ניקיון בין אם בחברה, ובין אם באופן פרטי. בדרך כלל לא צריך ביטוח והביטוח הוא ביטחון בלבד. אך חשוב לוודא שהוא אכן קיים.

איזה עבודות ניקיון הכי רלוונטיות

כשמדובר על עבודות ניקיון אפשר 'לשחק' עם הזמנים כאן ולבדוק מה נוח לכם. ישנן עבודות ניקיון משרדים בשעות הבוקר. וזו עבודה מאד נוחה מבחינת גמישות השעות, וגם השכר בה גבוה.

אפשר למצוא עבודת ניקיון המשלמת טוב על הזמן שלכם, ובמקרה הזה וודאו שאתם עובדים בחברת ניקיון ואחזקה שיש באמתחתה לא מעט עובדים, כך היא גם תעניק לכם את כל התנאים וגם תהיה לכם חברה נעימה ונוחה.

מבחינת שעות הלילה, במידה ואתם מעדיפים לעבוד בשעות הלילה המאוחרות ואף לפנות בוקר גם זוהי אופציה. תוכלו להגיש מועמדות אל עבודות ניקיון של חדרי מדרגות בבנייני מגורים. או ניקיון של חדרי מדרגות בבנייני משרדים. ניקיון במועדונים או ניקיון במסעדות שעובדות עד שעות הלילה המאוחרות, ועד שעות הבוקר אפילו.

עבודות אלו מתאימות בעיקר לסטודנטים וסטודנטיות שלומדים במהלך הבקרים. או מספר פעמים בשבוע ומאפשרות גמישות בשעות, שכר גבוה ושקט בעבודה. אנחנו יודעים שזה נשמע לכם קצת שולי, אבל גם כשמנקים צריך שקט ורצוי להשיג אותו.

איך מוצאים עבודות ניקיון?

כמו שמוצאים כל עבודה, גם עבודה בניקיון אפשר למצוא דרך הרשת. כיום ישנן פלטפורמות דיגיטליות איכותיות שמאפשרות למצוא עבודה בין אם ברשתות החברתיות ובין אם בקבוצות ייעודיות לכך.

ברשת חברתיות קל כיום למצוא עבודה 'מפה לאוזן', כל מה שעליכם לעשות זה למצוא את הקבוצה הנכונה בה מפרסמים עבודה בניקיון במגוון מקומות. קבוצות וואטסאפ ייעודיות לכך, או אפילו אתרים המחפשים דרושים.

תמיד אפשר גם לדאוג למודעה מודפסת באופן יצירתי מבחינת קריאטייב ולפזרה בתיבות הדואר בבנייני המשרדים. ממש כמו פעם.

כך או כך, הצורך בעבודות ניקיון תמיד נדרש. אנשים תמיד נמצאים במשרדים, חיים בבית ולא מספיקים לנקות. או נמצאים במועדון או מסעדה הצריכים עבודות ניקיון או אנשי מקצוע המתעסקים בניקיון ותמיד יהיה לכם קל למצוא עבודה בתחום הזה.

אם אתם מקצועיים מאד, ובעלי הסמכה להפעלת ציוד כבד הקשור לניקיוןהסתדרתם. תוכלו מראש כבר להכנס אל חברות ניקיון. ישנן חברות ניקיון ספציפיות המעניקות שירות לדירות לאחר שיפוץ. משרדים לאחר שיפוץ או ניקיון של לכלוך עיקש.

מועדונים, מסעדות וסלונים – יש ביקוש

לא תאמינו עד כמה יש ביקוש למועדונים תחום הניקיון. כיום כל מועדון מחזיק באמתחתו עובדי אינהאוס לניקיון בלבד. ובכך מאפשר לצוות ליהנות מהיכולת להתעסק אך ורק בתפקיד לשמו הם גויסו.

מסעדות כיום מעסיקות אך ורק אנשים העוסקים בפינוי השולחנות ובניקיון המסעדה. תחום נוסף שנכנס לתמונה אך הוא ביתי לחלוטין, הוא ניקוי ספות וסלונים.

בעולם של ניקוי סלון וספות כל שעליכם לעשות הוא באמת לגשת וללמוד את ההפעלה על הציוד לשם כך. ולעשות זאת בצורה מקצועית ללא דופי. ותוכלו גם להרוויח שכר הוגן וגבוה מניקוי סלונים.

היתרון הגדול בעולם הניקיון הוא שתמיד יצטרכו עובדי ניקיון. כל עוד אתם חרוצים, מסורים לעבודה ובעלי מוסר אישי ואחריות תוכלו בקלות ליהנות מעבודה בשעות גמישות. כאשר אתם המעסיקים של עצמכם בלי שיושבים לכם על הראש. ושכר גבוה, עם שעות מתגמלות במידה ומדובר גם בשעות הלילה המאוחרות.

האם זו עבודה לכל החיים?

על השאלה הזאת רק אתם יכולים להשיב. האם מתחשק לכם לעבוד בניקיון לכל החיים? אנחנו מניחים שלא. יחד עם זאת, זו עבודה נהדרת שמשתלמת לכם בזמן היותכם סטודנטים, או אם אתם בין עבודות. או אם אתם באמת זקוקים לשעות גמישות ולהיות האדון לעצמכם. וכל עוד אתם יכולים לעשות זאת פיזית ולשביעות רצון הלקוחות שלכם, זאת עבודה נהדרת.

עוד בתקופת הקורונה עולם הניקיון קיבל דחיפה אמיתית. וזאת בשל העובדה שלא מעט עסקים נסגרו והרבה אנשים פרטיים פשוט עשו הסבה לניקיון בתים, משרדים, וגם מסעדות ומועדונים. כמובן אך ורק אלו שעבדו בתקופת הקורונה לאחר הסגרים. ועל פי התו הסגול.

העבודה היא זמינה, ישנם אלו המשלמים במזומן או פשוט בתום העבודה גם אם לא במזומן. ואתם עם הזמן צוברים לקוחות שהופכים להיות כבר חלק משגרת היומיום שלכם, ומהחיים שלכם.

בסך הכל, למי שיכול, מדובר בעבודה מאד מתגמלת, נוחה, לא קשה מדי פיזית. וזאת כמובן תלוי היכן אתם בוחרים לעבוד. ובמידת הצורך אם אתם בוחרים בחברת ניקיון מסודרת בהחלט הסתדרתם. גם תוכלו להיות חלק מחברה ותהיה לכם עבודה שתשתלם גם ברמה החברתית.

אחרי הכל אנחנו חיים בשביל לעבוד, ועובדים בשביל לחיות. לפחות עד גיל מסוים, ואם זה כך, בואו נדאג לכך שהעבודה תהיה מתגמלת גם מנטלית וגם כלכלית. כי גם בעבודות ניקיון אפשר בהחלט ליהנות מהעבודה.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
פוליש לרצפה בנתניה

פוליש לרצפה בנתניה  – בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו מחפשים חברת ניקיון בנתניה, טלפון שלנו להזמנות: 072-3712414 חברת ניקיון לבנדר

קרא עוד »
Call Now Button