ניקיון משרדים במרכז

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

יש לך משרד במרכז? בוודאי אתה רוצה לשמור על הניקיון שלו. לניקיון המשרד ישנו חשיבות עליונה, משום שמשרד נקי הוא הנראות של המשרד שלכם. כאשר לקוח מגיע למשרד ורואה את המשרד מלוכלך ומוזנח הוא אינו ירצה להיכנס אליו, ולקבל את שירותיו, ולכן יבחר דווקא במשרד השני הנמצא לידו מהסיבה שבעל המשרד הקפיד על ניקיון המשרד. יכול להיות שמבחינת שירותי המשרד והאיכות של השירות אתם טובים יותר מהמתחרה שלכם, אבל הלקוח קיבל רושם מוטעה.

סיבה שנייה שחשוב לדאוג לניקיון המשרד היא שהעובדים נהנים לעבוד במקום נקי ומטופח יש אומרים, שאף תפוקת העבודה עולה, לכן יש לדאוג לניקוי קבוע של המשרד לשם נראות היגיינה והרגשה טובה.

האם כדאי עובד ניקיון פרטי או חברת ניקיון משרדים?

יש לבחור בחברת ניקיון משרדים לצורך ניקיון המשרד כי היא בעלת הסמכה לניקוי משרדים, וכן יש לה את הציוד האיכותי ביותר ומנקה בחומרים הטובים ביותר ביעילות רבה יותר. לעיתים לעובד פרטי אין אפשרות להשתמש בציוד או בחומרי הניקיון שבהם החברה משתמשת דבר הפוגע ברמת הניקיון הסופית.

בנוסף לכך המשרד אינו תלוי רק בעובד אחד, שאם הוא אינו יכול להגיע מסיבה מסוימת המשרד לא יזכה לניקיון כלל באותו יום. החברה מתחיבת למצוא מחליף לעובד, שאינו יכול להגיע מכל סיבה שהיא למשרד. חברת לבנדר היא חברת ניקיון משרדים במרכז הנותנת שירותי ניקיון למשרדים.

משרד נקי
משרד לאחר ניקיון

איך לבחור חברת ניקיון טובה?

בחירת חברת ניקיון אינה פשוטה, אך יש להקפיד לבחור על פי הכללים הבאים:

  • קבלו המלצות מחברים, המשתמשים בשירותי החברה.
  • בקשו הצעת מחיר בהתאם לשירותי הניקיון שצורך המשרד.

הקפידו לחתום על חוזה עם בעל חברת הניקיון הכולל את הנושאים הבאים: מחיר, מועד הניקיון, מספר העובדים שמגיעים ותדירות ההגעה, וביטוח עובדי החברה, שאחראי על ביטוחם, מנהל החברה. עובדי הניקיון אינם עובדי המשרד על כל המשתמע מכך.

מתי עדיף לנקות את המשרד?

ניתן לנקות את המשרד בכל זמן, וכן יש משרדים גדולים הצריכים ניקוי של המשרד 24 שעות גם בזמן שהעובדים נמצאים. ישנם משרדים קטנים שמעדיפים, שעובדי הניקיון יבצעו את ניקיון המשרד בערב  שהמשרד ריק ושקט, הכל לפי תכנון מראש והרצונות של בעל המשרד. חברת לבנדר מבצעת ניקיון משרדים בערב עם מפתח.

מה כולל הניקיון?

שירותי ניקיון משרדים כוללים: ניקוי וליטוש והברקת המרצפות על ידי פוליש, ניקוי מטבחונים, ניקוי חלונות גם חיצוניים, בשל כך צורך במנוף במשרדים בקומה גבוהה. ניקוי בקיטור, טאטוא וניקוי למניעת אבק, ניקוי שטיחים, פינוי תכולת הפחים לאשפה, ואף במקרים מסוימים הדברת מזיקים. בנוסף לדברים הקשורים ישירות לניקיון, החברה דואגת לשמירה על ריח טוב ונעים במשרד, וטיפול בנזקי רצפה. כמו כן חברת הניקיון דואגת לניקוי והחלפת הריפוד או חידושו במקרה שנהרס לשמירת הכיסאות.

דרג
אולי יעניין אותך גם
פוליש לקרמיקה

האם עושים פוליש לקרמיקה? רק עם המומחים! הנושא של פוליש לקרמיקה הינו נושא מורכב בקרב חברות הניקיון והפוליש ישנן חברות

קרא עוד »
ניקוי נירוסטה

רבים עוברים היום לנירוסטה, ואכן בימינו ניתן להבחין בכיריים או כיורים העשויים מחומר זה. לנירוסטה ישנם יתרונות רבים. היא אינה

קרא עוד »
Call Now Button