ניקיון וילות

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

ניקיון וילות או בתים פרטיים הינו נושא חשוב במיוחד, משום שאנו מבלים בבית את מרבית זמננו, ורוצים שהבית יהיה נקי ומטופח. בנוסף ניקיון של בית פרטי הוא בעל חשיבות,  משום ההיגיינה הבסיסית. יש חדרים וחללים רבים חלקם נועדו לשימוש כל בני המשפחה, וחלקם משמשים בן אדם אחד, אבל ישנם מספר חדרים שנמצאים בשימוש תכוף של כל בני הבית והם: מטבח, חדרי השירותים, והאמבטיה, המלאים לכלוך. במטבח מבשלים, וישנן שאריות של אוכל, השירותים מתלכלכים מהפרשות שמגיעות מהגוף. אלו לכלוכים מסוכנים לבריאות הגוף וחייבים לשמור על חדרים אלו נקיים במיוחד.

 

ניקיון וילות
ניקיון וילות

ניקיון וילות – מה ההבדל בין וילה לדירה רגילה?

כאשר מדובר בניקיון וילות מלאכת הניקיון היא מסובכת יותר מניקוי דירה רגילה, משום ששטח הווילה גדול יותר, ויש בו חדרים רבים יותר המצריכים ניקוי טוב יותר. לכן יש לבחור חברת ניקיון שמתמחה בניקיון וילות, שמשתמשת בחומרים ייעודיים ומיוחדים לניקיון בתים, המנקים את הלכלוך במהירות ויעילות, שמקפידה להכשיר עובדים המתמחים בכל סוגי הניקיון, ובעיקר חשוב שתהיה לה זמינות בכל מקום בארץ. אם יש לכם וילה, ואתם רוצים שהיא תהיה נקייה באופן קבוע, חשוב שתבחרו חברה שמתמחה בנושא  ובעלת ניסיון, בכך חברת לבנדר היא חברת ניקיון ופוליש המתמחה בכל סוגי הניקיון כולל אזורים מלוכלכים במיוחד. במקרים קשים ניתן אף לבצע פוליש המשמש להברקת רצפות ולחידושן כדי להבטיח את ניקיון הווילה שלך.

וילה

מה מצריך ניקיון וילה?

ניקיון וילה בשונה מניקוי בתים מצריך עבודה קשה ומאומצת וניסיון רב של בעל המקצוע .מדובר בניקוי של שטח גדול ובעל מפלסים רבים, בנוסף לכך לכל וילה יש דקים ופרגולות מעץ המצריכות ניקוי ותחזוקה מיוחדת. חידוש פרגולות ודקים גם הוא שירות שמבוצע על ידי חברת הניקיון שירות זה כולל תחזוקת העץ מנזקים של פגעי האוויר וחרקים וצביעת הפרגולה והדק בצבע מיוחד לצביעת פרגולות, ומריחת העץ בלכה השומרת על חיי העץ לאורך זמן.

בנוסף לכך בוילה יש לרוב חצר גדולה הדורשת גם היא תחזוקה וניקיון מיוחדים כמובן שחברת הניקיון דואגת גם לשימור ולחידוש הגינה. אבל היא גם אחראית על ניקיון הגינה .הגינה בוילה חשופה למזיקים ושימוש בחומרים המתאימים על ידי חברת ניקיון מקצועית יתרום להרחקה מהירה שלהם. בנוסף וילה כוללת לרוב בריכה המצריכה החלפת מים וניקוי הבריכה לשם ניקיונה. כמו כן ישנה חשיבות גדולה גם לטיפול בחיות מחמד, ויש להתאים את חומרי הניקיון לחיות אלו ולסביבה כדי לשמור על הניקיון הייחודי של וילה הקפידו לבצע ניקיון אחת לשנה.

כמה זה עולה לנו?

ניקיון וילה מחיר משתנה בעיקר בכל הקשר לגודל של הדירה. בנוסף גם הדירה הינו משקל חשוב לא דומה ניקיון וילה ריקה לווילה לאחר שיפוץ המחיר יעלה לווילה בעלת 5 חדרים ויותר 1400-2000 שקלים בהתאם לזמן העבודה ולכמות העובדים.

שירות תיאור השירות יתרונות
ניקוי יסודי ניקוי כל חלקי הווילה, כולל רצפה, קירות, חלונות ומטבחים. הסרת לכלוך וכתמים, שיפור האסתטיקה וההיגיינה.
תחזוקת דקים ופרגולות ניקוי וחידוש דקים ופרגולות מעץ, כולל צביעה וטיפול בעץ. שמירה על עמידות העץ, מראה מטופח לאורך זמן.
ניקוי גינה ובריכה ניקוי וטיפול בגינה, כולל הדברת מזיקים וניקוי בריכות. שיפור האסתטיקה, שמירה על הבריאות והניקיון.
פוליש לרצפה פוליש מקצועי להברקת הרצפה והסרת כתמים. מראה מבריק ונקי, שמירה על הרצפה לאורך זמן.

שאלות ותשובות

ניקיון וילות בתדירות קבועה מבטיח שמירה על הסביבה נקייה ובריאה, משפר את איכות החיים, מונע הצטברות של לכלוך ומזיקים, ומשדרג את המראה האסתטי של הווילה.

תהליך הניקיון כולל ניקוי יסודי של כל חלקי הווילה, כולל רצפה, קירות, חלונות, מטבחים, חדרי אמבטיה, תחזוקת דקים ופרגולות, וטיפול בגינה ובבריכה.

יש לבחור חברת ניקיון שמתמחה בניקיון וילות, משתמשת בחומרים איכותיים וציוד מתקדם, ומעסיקה צוות מקצועי ומנוסה. מומלץ לבדוק המלצות ולקיים פגישה מקדימה.

משך הניקיון תלוי בגודל הווילה ובמצבה, אך בדרך כלל לוקח מספר שעות עד יום שלם. חשוב לוודא שהניקיון מתבצע בצורה יסודית ומקיפה.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
הברקת רצפות

לניקיון יש השפעה ישירה על הרגשת האדם ועל הנוחות שלו, וכן אין אדם שלא אוהב לשהות במקום נקי. בנוסף לדירות

קרא עוד »
חברת פוליש

אסור לכם להתפשר כאשר אתם מחפשים אחר חברה שתספק לכם שירות של פוליש לדירה. אנשים רבים נוטים לחשוב כי פוליש

קרא עוד »
חידוש מרצפות

הרצפה בבית או במשרד הינה החלק הכי חשוב משום שהיא חלל גדול מאד  והיא צריכה להיות נקיה ומבריקה, משום שהיא

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button