פוליש ווקס לרצפה – זה פשוט מבריק

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

קשה למצוא אנשים שלא מעוניינים בשינוי או שדרוג אווירת הבית. השינוי יכול להיות שיפוץ, ויכול להיות גם שדרוג רמת הניקיון בבית כמו ביצוע פוליש ווקס לרצפה איכותי שיעניק למרצפות מראה זוהר ומנצנץ וגם ישמור על ניקיון איכותי יותר. איך תדעו לבחור את הסוג המתאים לכם? הכל ממש כאן מולכם.

פוליש ווקס לרצפה
פוליש ווקס לרצפה

ממש כמו בבית מלון, אבל בבית

הרגע הזה שבו אתם נכנסים אל בית מלון יוקרתי או אולם אירועים ורואים עד כמה הרצפה מבריקה ומנצנצת עושה לכם לבטח חשק להפוך את רצפת הבית, גם לרצפה זוהרת כזאת. חשוב לדעת שלא מדובר רק במראה מרשים ומבריק, אלא גם תחושה איכותית וטובה שמעניקה גם ניקיון יסודי ואיכותי. וגם שומרת על המרצפות באופן שלא משתמע לשתי פנים.

למה פוליש ווקס עבור המרצפות טוב לכם

לפוליש ווקס לרצפה מגוון של יתרונות, ביניהן ניקיון הרצפה, ההברקה של המרצפות והענקת הגנה ואטימות מפני מזיקים ולכלוכים. לצורך ההשוואה, נשווה לרגע פוליש ווקס לפוליש קריסטל. פוליש קריסטל הוא פוליש המבריק את המרצפות עם צמר פלדה ומכונת פוליש בעלת גלגל הברקה.

פוליש ווקס הוא פוליש המבוסס על מריחה של שעווה, הווקס, על המרצפות. לאחר המריחה עוברים על הווקס עם מכונת פוליש המבריקה את המרצפות. כמו כן, פוליש ווקס מתאים למגוון של ריצוף טבעי כמו פרלטו, טסו ושיש. אך אינו מתאים לפורצלן וקרמיקה, ועל כן יש לבדוק היטב לפני שמבצעים פוליש ווקס לרצפה עם החברה שאותה שכרתם למטרה זו.

לפני שאתם כבר מתחילים לחפש הצעות מחיר על פוליש ווקס, חשוב לדעת איך זה עובד ומהו התהליך:

 • שטיפה יסודית ואיכותית של הבית והמרצפות
 • לאחר ייבוש, מריחה של ווקס על המרצפות עם מטלית עד לייבוש
 • הברקה של המרצפות עם מכונת הפוליש, עליה לבד לבן לצורך הברקה

היתרונות של הברקת פוליש ווקס:

 • עלות פוליש ווקס יכולה להשתלם יותר מכל פוליש אחר למרצפות
 • פוליש ווקס יכול להתאים באופן מושלם למרצפות ישנות
 • מנקה, מבריק, וגם אוטם

הסיבות שפוליש ווקס יכול פחות להתאים לכם:

 • יש לחדש אותו אחת לכמה חודשים
 • פוליש ווקס מחליק את הרצפה, אם יש מבוגרים בבית או ילדים קטנים מומלץ לשים לב
 • שכבת הווקס עלולה להשאיר סימנים בזמן גרירת ריהוט על הרצפה

מהן הסיבות הנפוצות לעשות פוליש ווקס?

למה בעצם דירות פרטיות או משרדים בוחרים לבצע פוליש ווקס לרצפה? יש לא מעט סיבות. חשוב שתעשו את השיקולים שלכם המותאמים אישית כמובן. כשמדובר על משרדים לרוב מדובר על אירועים עסקיים, ובכלל רוב הסיבות הן בעיקר בשל מקרי אירוע או מעבר דירה, ולרוב הם נעשים בשל שיקולים אלו:

אירוע

אם אתם חוגגים אירוע כלשהו ואתם מעוניינים ברצפה מנצנצת ומבריקה אין ספק שפוליש ווקס הוא פתרון נהדר. יחד עם זאת חשוב שתדעו שתצטרכו לחדש אותו אחת לכמה חודשים שוב פעם.

מיהם דיירי הבית?

אם אתם רק מבוגרים שאין סכנת החלקה שיכולה לפגוע בבריאותם, תוכלו לבצע פוליש מסוג ווקס. כמו כן, אם ישנם ילדים קטנים חשוב לקחת בחשבון את סכנת ההחלקה.

תחזוקה לא גבוהה מדי

כשמדובר על פוליש מסוג זה לרוב התחזוקה אינה מאסיבית מדי.  גם ברמת התחזוקה השנתית, אפשר לבצע חידוש אחת לכמה חודשים, ואפשר גם פעם בשנה. רק חשוב לשים לב לסימנים של גרירת ריהוט, שריטות, ועוד.

לפני החגים

אם אתם מחליטים לעשות פוליש לפני החגים, דעו כי פסח וראש השנה הן בתפוסה מלאה בשל הניקיונות. כך שאם אתם מתכננים בטווח תאריכים אלו, דאגו להזמין מראש את הטיפול.

לפני מעבר דירה

הטיפ הכי חשוב בנושא עלויות של פוליש מסוג ווקס. אם אתם עוברים דירה, דאגו לבצע את הפוליש כאשר הדירה ריקה וללא ריהוט. ובכלל, פוליש ווקס הוא פוליש שחשוב לשים לב אליו בכל מה שקשור לגרירת רהיטים או ציוד כבד. עלולים להישאר שריטות וסימנים, ועל כן, מומלץ לעשות אותו כאשר אין שום ריהוט בדירה.

איך בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר?

חברת ניקיון המבצעת פוליש מסוג זה או מכל סוג אחר, היא חברה שחייבת להיות מקצועית ללא דופי. משמע, אנשיה חייבים להיות בעלי הכשרה פורמלית המבינים בתחום. יש להם הסמכה להפעיל את הציוד הנדרש והחדשני, והם יוכלו גם להעניק לכם את התמיכה וההסברים המתאימים בעת הצורך.

חשוב כמובן להבדיל, ישנן חברות ניקיון המתאימות לניקיון משרדים, ישנן חברות ניקיון המתאימות לניקיון בתים. ישנן גם חברות ניקיון המתאימות לניקיון מפעלים, וישנן חברות ניקיון לצורך דירות לאחר שיפוץ, או דירות חדשות. לכל אלו ציוד חדשני שיכול להתמודד עם ניקיונות קשים.

מציאת חברה איכותית תוכלו דרך המלצות וחוות דעת, וכיום ישנן גם קבוצות ייעודיות לצורך קבלת חוות דעת אותנטיות, והחשוב ביותר הוא להתאים אותה אישית לצרכים שלכם. כמו כן, חברת ניקיון המעניקה פוליש ווקס תעשה זאת, ותוסיף גם ניקיונות נוספים כך שלמעשה תהיה לכם חבילה של שירות שתוכלו לקבל.

אל תהססו להשתמש בתחושת הבטן שלכם והכימיה, שכמובן חשובים מאד יתר על המידה. וכמובן, לשוחח עם לקוחות עבר, לבדוק עבודות נוכחיות והכי חשוב, לוודא מקצועיות והסמכה. זהו הבית שלכם, המקום הבטוח שלכם שאתם מפקידים בידי אנשי המקצוע. ואין שום סיבה שהעבודה תהיה פחות ממושלמת.

שירות תיאור יתרונות
פוליש קריסטל הברקת רצפות עם חומרי קריסטל למראה מבריק ועמיד. מראה יוקרתי, עמידות לאורך זמן.
פוליש ווקס מריחת ווקס למראה מבריק והגנה נוספת. הגנה על הרצפה, מניעת שריטות ולכלוך.
פוליש סילר מריחת סילר לאיטום והגנה על הרצפות. הגנה על הרצפה, מניעת כתמים ולכלוך.
תחזוקה שוטפת שירותי תחזוקה לשמירה על מראה נקי ומבריק. מניעת הצטברות לכלוך, שמירה על הברק לאורך זמן.

שאלות ותשובות

פוליש ווקס מעניק לרצפה מראה מבריק ומגן עליה מפני שריטות ולכלוך. הוא מתאים למגוון סוגי ריצוף טבעי ומסייע לשמור על המראה הנקי והמבריק לאורך זמן.

פוליש ווקס מתאים במיוחד לרצפות פרלטו, טסו ושיש, אך לא לפורצלן וקרמיקה. הוא אידיאלי לבתים עם מבוגרים או משרדים המעוניינים במראה מבריק ומוגן.

התהליך כולל שטיפה יסודית של הרצפה, מריחת ווקס על המרצפות, והברקה באמצעות מכונת פוליש. זהו תהליך מהיר יחסית המבטיח מראה מבריק ונקי.

פוליש ווקס דורש חידוש אחת לכמה חודשים, תלוי בשימוש ובתחזוקה. עם תחזוקה נכונה, הוא יכול להחזיק מעמד זמן רב ולשמור על מראה מבריק.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
חברת פוליש

אסור לכם להתפשר כאשר אתם מחפשים אחר חברה שתספק לכם שירות של פוליש לדירה. אנשים רבים נוטים לחשוב כי פוליש

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button