פוליש לדירה חדשה – התחלה מבריקה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אם אתם לא עוסקים בתחום של ניקיון הבית או פוליש לבית אתם לא בטוח תבדקו ותשאלו על הנושאים הקשורים לכך, אלא אם כן אתם עוברים דירה וזקוקים כעת לשירותי הניקיון והפוליש.

לרוב, שירותי פוליש לדירה חדשה כוללים לא רק ניקיון אלא טיפול בדירה באמצעות של ציוד חדשני. את השירות הזה מזמינים או במעבר לדירה חדשה, או אחרי שיפוץ דירה. זהו צעד שחשוב לבצע אותו ולהתארגן אליו בהתאם.

פוליש לדירה חדשה
פוליש לדירה חדשה

פוליש, מאיפה מזמינים ומה בוחרים?

לא כל חברה בתחום מספקת שירותי פוליש לבית באופן איכותי שמעניק גם שמירה לאריחים, ורגישות לנקודות ספציפיות בבית. ולכן, כאשר אתם שוכרים חברה עבור פוליש ושירותי ניקיון וודאו שהם אכן עושים מעבר על כל הפינות הרגישות. וגם תדאגו לעבור עמם על כל פינה בבית שחשובה לכם.

בנוסף, יש חשיבות רבה לבחירת החומרים וכמובן גם אופן השימוש בחומרים. אנשי המקצוע הטובים ביותר ידעו לבחור את החומרים בקפידה, וגם מומלץ שהם יעדכנו אתכם מה החומרים עושים. חשוב שתזכרו שפוליש טוב הוא פוליש שנמדד באיכות העבודה, איכות החומרים וכמובן מקצועיות המתפעלים את הציוד, והמבצעים את הפוליש.

שירותי פוליש, למי הם מתאימים?

שירות פוליש לדירה חדשה מתאים, כאמור, למי שעובר לדירה חדשה, מסיים שיפוץ של דירה נוכחית. על מנת שתדעו איזה פוליש מתאים לכם, או לפחות תבינו על מה מדברים אנשי המקצוע, נסביר לכם על מספר סוגי פוליש עיקריים:

פוליש קריסטל

פוליש מסוג זה קרוי גם ‘ההברקה הקריסטלית‘ והוא מתקיים במסגרת פוליש לדירה חדשה עם ציוד מיוחד. הוא מקרצף את הרצפה ומחלחל חומר הברקה משולב וישו בו מספר שלבים. בכל שלב מחלחלים חומר אחר, והפוליש בכלל נחשב כמאוד יסודי לניקיון המרצפות.

פוליש ווקס

פוליש ווקס מתקיים באמצעות חומר שהוא דמוי שעווה, שהופך את הרצפה לרצפה חלקה. הוא נעשה על ידי מכונה עם גלגל מיוחד שמסתובב ומפזר את חומר הניקוי באופן אחיד על כל המרצפות, וללא שום חומרים שמחלחלים אל תוך המרצפות עצמן.

פוליש סילר

פוליש סילר הוא פוליש שמתבצע על ידי מריחת חומר חיצוני על הרצפה, והוא יותר אוטם ממה שמנקה. החומר מגן על המרצפות מלחות ולכלוכים ויש לו גם תכונות הברקה, ועל כן, הוא נכלל בתוך חבילת שירותי הפוליש. סילר חשוב להתאים באופן אישי אל סוג המרצפות על ידי אנשי המקצוע.

מה כוללים שירותי פוליש לדירה?

בדרך כלל כשאנחנו שוכרים שירות פוליש לבית או למשרד אנחנו מאמינים שזהו רק פוליש למרצפות. אבל חשוב לדעת שישנן ‘חבילות’ שכוללות בתוכן שירותים מגוונים נוספים, וכדאי לבדוק זאת מול החברות אותן אתם שוכרים:

  • פוליש בהתאמה אישית למרצפות
  • ניקוי פאנלים
  • ניקיון של ברזים, אמבטיות וכיורים
  • ניקיון של החלונות והתריסים
  • ניקיון של הדלתות והמשקופים

הפוליש מתבצע באמצעות מכונות חדשניות וייעודיות לפוליש, כאשר להן יש מברשות שמסתובבות במהירות גבוהה. היתרון בלשכור חברת ניקיון המתמחה בפוליש ולא איש ניקיון בודד היא לא רק עלויות, אם כי גם חדשנות בציוד, הפעלת הציוד באופן פורמלי עם הסמכה והכשרה ופשוט יותר ניסיון בסוגי הניקיונות. מעבר לכך, יש אלמנט של בטיחות. ניקיון חייב להיות בטיחותי גם ברמת חומרי הניקוי בהם משתמשים, וגם ברמת הפעלת הציוד. לשכור אנשי מקצוע, מצריך גם בדיקה מדוקדקת של המקצועיות שלהם באופן הבטיחותי למען שמירה על בריאותם של בני הבית, ושלכם.

מה ההבדלים בין העסקת חברת ניקיון, לבין איש ניקיון?

למה להעסיק חברת ניקיון ולמה להעסיק איש ניקיון, חשוב לשים לב למספר פרמטרים:

חומרי הניקוי והמכונות

ההבדל המהותי ביותר הוא נושא חומרי הניקוי והשימוש במכונות. בזמן שעוזרת או עוזר בית משתמשים בחומרי הניקוי שאתם מספקים להם. חברות הניקיון דואגות לחומרי ניקוי בהיקפים ספציפיים ובהתאם למה שהם רואים לנכון להשתמש בהתאם למצב המרצפות. חברת ניקיון למעשה מתאימה לכם באופן אישי את החומרים.

כמו כן, חברת ניקיון מאפשרת לכם ליהנות מציוד חדשני שלא מוצאים בדרך כלל אצל עוזר או עוזרת בית המגיעים לטפל בבית. לרוב, אלו מכונות שיש עליהן אחריות רבה, הכשרה לתפעול וכמובן כשמדובר בצוות תמיד קל יותר למצוא מי שיתפעל אותן אם אחד מאנשי הצוות לא יכול.

צורת ההעסקה

העסקת עוזר או עוזרת בית היא העסקה של פעם אחת בשבוע, או פעם בשבועיים לכמה שעות בלבד. כאשר אתם מעסיקים חברת ניקיון אתם מעסיקים חברה שאיתה אתם קובעים שבכל מפגש אתם תתמקדו במשהו אחר. פעם אחת בפוליש, פעם אחרת בניקיון הכללי של הבית. תחזוקה אם יש צורך, ועוד. עם חברת ניקיון גם תוכלו לקבל גיבוי, שירות לקוחות, ויהיה לכם תמיד על מי לסמוך ועם מי לדבר.

איך לבחור את חברת הניקיון הטובה ביותר

כמו כל שירות שאנחנו שוכרים או מוצר שאנחנו קונים חשוב שנעשה זאת לאחר שאנחנו מוודאים שאכן מדובר באנשי המקצוע הטובים בתחום. חוות דעת וביקורות הן אלמנט מאד חשוב בסיטואציה הזאת. פרט לכך, כמובן שהכימיה עם אנשי המקצוע מאד רלוונטית.

אל תהססו לבקש לראות עבודות קודמות, המלצות מלקוחות, לשוחח עם לקוחות עבר או לקוחות הווה. אחרי הכל, אתם מפקידים בידי אנשי המקצוע את המקום הבטוח שלכם. הבית שלכם, אותו עיצבתם באהבה וחיכיתם זמן כה רב לעבור לגור בו בבטחה, ובתחושת ניקיון ברמה ובמקצועיות גבוהה.

סוג פוליש זמן תחזוקה מומלץ
פוליש קריסטל פעם ב-2-3 שנים
פוליש ווקס כל 6-12 חודשים
פוליש סילר פעם ב-1-2 שנים
פוליש אקרילי כל 6-12 חודשים

שאלות ותשובות: פוליש לדירה חדשה

פוליש לדירה חדשה מעניק לרצפות מראה מבריק ונקי, משפר את האסתטיקה הכללית של הבית ומסייע בהגנה מפני נזקים עתידיים.

התהליך כולל ניקוי יסודי של הרצפה, מריחת חומרי פוליש מתקדמים, והברקה באמצעות מכונות מקצועיות, להבטחת מראה מבריק ועמיד.

פוליש קריסטל מעניק ברק גבוה ועמידות, פוליש ווקס מגן על הרצפה ומשאיר מראה מבריק, ופוליש סילר מספק איטום והגנה מפני לחות וכתמים.

פוליש איכותי יכול להחזיק עד שלוש שנים, תלוי בתחזוקה השוטפת ובשימוש. תחזוקה נכונה יכולה להאריך את עמידות הפוליש.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »
פוליש לרצפה

נמאס לכם לשטוף כל הזמן את המרצפות ותמיד לקבל את אותה התוצאה? לנו בחברת לבנדר יש את הפתרון המושלם עבורכם!

קרא עוד »
ליטוש אבן

√ ליטוש אבן כולל פתיחה מחדש של חריצי הרצפה √ כולל ביצוע החלקה למשטח √ עובדים בכל רחבי הארץ √

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button