יש לנו בשבילכם הברקה מעולם אחר

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אין תחליף להרגשה הזאת! אתם נכנסים לבית כלשהו, ללובי של בניין או אפילו לבית מלון. ואתם מרגישים את הריח המדהים מהמרצפות המבושמות, והברק המנצנץ הזה. הגליטר המדהים הזה שאתם רואים והריחות שאתם מרגישים הם לגמרי ניקיון יסודי ומדהים של המרצפות והוא נקרא פוליש קריסטל. הברקה גאונית, תרתי משמע.

פוליש קריסטל לרצפה – ניקיון אמיתי מתחיל מהיסוד

מרצפות המניבות ברק כל כך מושלם ומנצנץ וריחות נפלאים הן מרצפות שעוברות ליטוש קריסטלי. וגם אתם יכולים להפוך את הרצפה שלכם בבית או במשרד לרצפה מבריקה ונעימה.

לבטח, לא תכניסו הביתה או למשרד חומרים שאינכם מכירים או אנשי מקצוע שאתם לא מעודכנים שהם הטובים ביותר. פוליש רצפה היא פעולת ניקיון הקרויה גם הברקה קריסטלית והיא נעשית במספר שלבים ובאמצעות צמר פלדה, וגלגל הברקה.

ניקוי רצפה מלוכלכת עם פוליש לרצפה תחזיק מעמד עד שלוש שנים. אמנם פוליש קריסטלי הוא אכן יותר יקר משאר סוגי הפוליש, אך הוא גם ישתלם לכם יותר כי זהו סוג פוליש שבאמת מונע כמות לכלוך שנדבקת אל המרצפות. וגם מגן על המרצפות באופן מלא.

שירותי ניקיון מרצפות עם פוליש בהברקה קריסטלית – איך זה קורה באמת?

פוליש מסוג קריסטל הוא פוליש המתקיים ביסודיות מדויקת מאד ולכן הוא גם לוקח זמן. על כן, לפני שאתם סוגרים עסקת פוליש לרצפה מסוג קריסטל מאד חשוב שתדעו שסבלנות היא דבר שיש לקחת בחשבון. לשיטת הניקיון של פוליש זה ישנם מספר שלבים:

 • שלב א’

השלב הראשון של פוליש קריסטל הוא שלב של מירוק על רצפה יבשה לחלוטין. בשלב זה, מתחבר למכונה צמר פלדה שמתחכך במרצפות במהירות גבוהה ומחדיר לתוכן חומר מיוחד לשכבת הרצפה הראשונה.

 • שלב ב’

השלב השני הוא השלב שבו סותמים את נקבוביוות הרצפה ובכך גורמים למרצפות להיות חלקות יותר. נקבוביות אלו מפריעות לפעולה האיכותית של אותו פוליש קריסטל לרצפה.

 • שלב ג’

השלב השלישי הוא שלב המתמקד בהברקה המוחקת את סימני צמר הפלדה מהשלב הראשון. לאחר מכן, הרצפה זוהרת ומבריקה.

 • שלב ד’

זהו אינו שלב חובה, אך בהחלט מומלץ על ידי מיטב אנשי המקצוע. בשלב זה נמרח חומר מירוק ייחודי על הרצפה עם מכונת קרצוף ובכך הפוליש יהיה מושלם.

חשוב שתדעו, אמנם פוליש קריסטל לרצפה מתאים למגוון של סוגי מרצפות. אך אסור בשום פנים ואופן לבצע אותו על מרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה. הפוליש לא יתפוס, אתם תחוו עגמת נפש ויהיו נזקים מאד גבוהים למרצפות עצמן. לכן חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע הכי טובים בתחום, על מנת להמנע מנזקים מהותיים לעתיד.

פוליש קריסטל – איך נשמור עליו?

אם כבר השקעתם בפוליש שהוא הברקה קריסטלית איכותית מומלץ גם לדעת כיצד לשמור עליו. בחמישה צעדים מהותיים תוכלו לעשות זאת, ולתחזק פוליש מושלם. כך לא תתאכזבו אחרי שתקבלו פוליש קריסטל ותגלו שבגלל אחזקה לא מתאימה, הוא לא החזיק מעמד.

 • לפני הכל וודאו שהחברה המקצועית שמבצעת לכם את הפוליש מבצעת פוליש קריסטל, ולא וקס. הברקה קריסטלית לוקחת מספר שעות, וזהו ההבדל המהותי.
 • תוצאות של פוליש קריסטלי רואים אחרי שבוע לאחר, ורק לאחר שטיפה של המרצפות בפעם הראשונה.
 • אסור לשטוף את הרצפה בשבוע הראשון של הפוליש. אל תתהלכו יחפים היות ושבבי צמר הפלדה עלולים להפריע לכם.
 • הוסיפו גם חומר שמונע החלקה על מנת שכולם, כולל כולם, יוכלו ליהנות מהפוליש החדש. חומר מניעת החלקה בעיקר אפקטיבי עבור מבוגרים בבית, ועבור ילדים קטנים.
 • צלמו את המרצפות לפני, ואחרי העבודה עם הפוליש. אם ישנו נזק, חברת הניקיון תיאלץ לשאת באחריות על הנזק.

איך לבחור נכון

בחירה נכונה של חברה מקצועית מאז ומעולם היתה ‘פרויקט’. אנחנו הרי לא באמת יודעים עד כמה החברה שאנחנו לוקחים היא טובה, עד שאנחנו לא מתנסים. ולכן מומלץ לעשות זאת על סמך ביקורות והמלצות על נותני השירות. כמובן שיש לקחת בחשבון גם תחושת בטן, חיבור וכימיה. אבל לפני הכל, יש לבצע סקר נרחב על מנת לקבל את השמות הטובים ביותר שאפשר יהיה להתחיל לבדוק אצלהם.

כשמדובר בניקיון לבית או למשרד, מומלץ שאכן תבחרו את הטובים ביותר בתחום וזאת על מנת למנוע נזקים לרצפה. וכמובן עגמת נפש כללית שעלולה להתפרש גם בצד המנטלי, וגם בצד הכלכלי.

לכן בחירה נכונה יכולה להתבצע דרך קבלת המלצות של אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם. מכרים, חברים, משפחה או חוות דעת וביקורות בפלטפורמות ייעודיות דיגיטליות. בין אם קבוצות וואטסאפ, בין אם קבוצות ברשתות חברתיות ובין אם פלטפורמות המוודאות את אותנטיות חוות הדעת.

כשאתם בוחרים את החברה שתבצע עבורכם פוליש לרצפה שהוא מקצועי ואיכותי וודאו שאכן החברה הינה בעלת וותק בתחום, נסיון רב וכמובן מקצועיות ללא שום דופי.

אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים, או לקוחות הווה. אל תהססו לבדוק האם ישנה הסמכה לצוות המקצועי לתפעול מכשור כבד עבור נקיון המרצפות. ואל תהססו כמובן גם לבקש לראות עבודות קודמות, עבודות הווה. ואפילו להגיע לכמה דקות לראות עבודות ב’לייב’. בין אם אתם שוכרים צוות מקצועי עבור פוליש לרצפה למשרד ובין אם פוליש לרצפה לבית כך או כך, יש כאן אחריות רבה.

הפרמטרים החשובים ביותר להתמקדות הם הבטיחות, האיכות וכמובן גם השירות.

דרג
אולי יעניין אותך גם
ליטוש שיש

ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביותר! ליטוש בצורה ידנית כל סוגים השיש: אבן קיסר, קיסר, ושיש למטבח עבודה תחת פיקוח ומחירון

קרא עוד »
חידוש מרצפות

הרצפה בבית או במשרד הינה החלק הכי חשוב משום שהיא חלל גדול מאד  והיא צריכה להיות נקיה ומבריקה, משום שהיא

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button