חברת ניקיון בקריית אונו

בס"ד

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל"ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם

  חברת לבנדר היא חברת ניקיון בתים ומשרדים בקריית אונו, שיש לה סניפים בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. החברה היא בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בכל סוגי הניקיונות החל מבתים פרטיים ועד למשרדי ממשלה ומבני ציבור. העובדים של חברת לבנדר הינם מקצועיים ואמינים המקבלים תדריכים מידי חודש כדי שיהיו מקצועיים בתחומם. בנוסף לכך חברת לבנדר מקפידה על שימוש בחומרים יעילים וייחודיים לניקיון, דבר הגורם לזמן הניקיון להתקצר בצורה משמעותית. חברת לבנדר מבצעת ניקיון של דירות חדשות לפני אכלוס ודירות לאחר שיפוץ עם התמחות לכל סוגי הדירות הקיימות. חברת לבנדר מבצעת שירותי ניקיון בקריית אונו הכוללים שירותי ניקיון בתים ומשרדים בקריית אונו. בנוסף לכך החברה מבצעת פוליש לבית בקריית אונו. ואת כל סוגי הניקיונות הקיימים בשוק. החברה שמה לה לדגל להקפיד על זמינות העובדים בכל תאריך ושעה. דבר הגורם לה המלצות רבות בקרב התושבים הצריכים ניקיון . כמו כן בעזרת המכשור המתקדם ביותר היא גורמת לבתים  להבריק במהירות וביעילות.

  – שירותי ניקיון קרית אונו במחירים מעולים
  – עושים הכל עבורכם החל מניקיון ועד לפוליש מקצועי
  – אפשרות לביצוע מהיום למחר באזורים נבחרים
  – גם ניקיון משרדים בבוקר או בערב במחירי מבצע מיוחדים
  – עובדים בכל אזור קריית אונו והסביבה (גם בישובים הסמוכים)
  – מתחייבים למחיר הכי אטרקטיבי בארץ!

  ניקיון בתים ומשרדים בקריית אונו

  לחברת לבנדר חברת ניקיון באזור קריית אונו, מתמחה בניקיון של בתים ומשרדים. היא מבצעת ניקיון של דירות חדשות לפני אכלוס, הניקיון שלה כולל: במשרדים היא מטפלת בחיטוי וניקוי שולחנות, ניקוי כיסאות החלפת ריפוד ישן בחדש, תיקון פגמים בריפוד. שטיפת רצפות בחומרים עדינים וייעודיים סידור המטבח וניקוי יסודי שלו.

  החברה גם מתמחה בניקוי בתים ניקוי זה כולל: ניקוי ארונות מטבח בצורה יסודית באופן פנימי וחיצוני וארונות קיר, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים ואמבטיה, ניקוי רצפות מאבק ולכלוך, ניקוי זה כולל פוליש בעת הצורך. כמו כן ניקוי חלונות ורשתות.

  שירותים נוספים:קריית אונו

  • ניקיון דירה חדשה בקריית אונו.
  • ניקיון בתים לאחר שיפוץ או בנייה בקריית אונו.
  • ניקיון בתים לאחר שריפה.
  • פוליש קריסטל מקצועי עם מכונה משכוללת.
  • שאיבת הצפות בקריית אונו.
  • שירותי ניקיון נוספים – מא' ועד ת' (לא כולל עוזרות בית)
  בית לאחר פוליש וניקיון בקריית אונו
  בית לאחר פוליש וניקיון בקריית אונו

  פוליש בקריית אונו

  אם אתם מחפשים חברת ניקיון באזור קריית אונו חברת לבנדר היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם. חברת לבנדר מבצעת פוליש לבית בקרית אונו. היא מבצעת פוליש במקרה שהבית מלוכלך לאחר שיפוץ וגם במקרה של בית ישן שהרצפות בו ישנות מאד ומוכתמות. במקום להחליף את הרצוף שזהו עסק יקר מאד הפוליש נותן פתרון מצוין לחידוש שלהן.

  חברת לבנדר מתמחה בכל סוגי הפוליש הקיימים ומציעה שלוש סוגי פוליש, פוליש אקרילי, פוליש ווקס ופוליש קריסטל. החברה מעסיקה צוות רציני שמוכשר בכל סוגי העבודות. צוות זה מגיע אל הבית ובודק את סוג המרצפות ולפי זה יתאים את סוג הפוליש. במקרים מסוימים הצוות לא ימליץ על פוליש, אלא על ניקיון יסודי בחומרים מיוחדים. חברת לבנדר מקפידה להשתמש במכשור המקצועי והטוב ביותר. היא מקפידה על מלאי זמין של עובדים בפריסה ארצית ועל הכשרת העובדים כל שנה. בנוסף לכך המוטו שלה הוא עמידה בזמנים ויכולת לבצע פוליש לדירה בזמן קצר ובצורה ממוקדת. החברה מתחייבת לתוצאה סופית מושלמת  במחיר מיוחד שאין באף חברה.

  דרג

  תוכן עניינים

  צרו קשר

  המלצות

  חדש באתר

  גלרייה לפני ואחרי

  Call Now Button