טיפים למעבר דירה מפי חברת ניקיון

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

ישנם אנשים אשר לא עושים סיפור גדול ממעבר דירה, אחרי הכול הם רגילים למעברי דירה תכופים ומכירים את התהליך מקרוב. מאידך מרבית עוברי הדירות לא מורגלים בכך וכתוצאה מכך הם עושים שגיאות ומסרבלים את התהליך שאמור להיות הרבה יותר פשוט. כמו כל מהלך בחיים גם מעבר דירה דורש תכנון מדוקדק ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע שמבינים בתחום זה כמו למשל חברות הובלה וחברות ניקיון ואחזקה.

הטיפים שלכם למעבר בטוח

היות שלא כל אחד מכיר את הנושא לעומק, להלן 10 טיפים למעבר דירה:

  • ראשית, מומלץ מאוד להתחיל את הארגון כמה שבועות לפני התאריך המיועד. ככל שתתחילו מוקדם יותר כך תתקלו בפחות בעיות ותקלות וכל התהליך יתבצע באופן חלק.
  • כאשר אתם יוצרים את הקשר הראשוני עם חברת ההובלות חשוב להזמין את נציג החברה הביתה על מנת שיוכל להתרשם במו עיניו מהציוד שיהיה עליכם להעביר. לא כדאי להסתפק בשליחת תמונות שכן הן לא משקפות את המציאות.
  • את שעת ההובלה כדאי לקבוע מוקדם בבוקר כך שתוכלו להספיק כמה שיותר בבית החדש. חברה רצינית לא תבריז לכם והעובדים יתייצבו בדיוק בזמן.
  • ניתן להתייעץ עם חברת ההובלות לגבי מעבר דירה טיפים שיוכלו לסייע לכם להתכונן.
  • את האריזה כדאי להתחיל כשבועיים לפני המעבר ולארוז את כל הציוד בארגזים מסודרים ונקיים. מומלץ גם לרשום על כל ארגז מה הוא מכיל ולמספר את הארגזים כך תימנעו מאי סדר כאשר הציוד מועבר אל הבית החדש שלכם.
  • את החוזה שעליו אתם חותמים מול חברת ההובלות כדאי לקרוא בעיון ולשים לב לאותיות הקטנות. אם יש משהו לא מובן אז חשוב לברר אותו לעומק כך שלא תהיינה בעיות ברגע האמת.

מה כדאי לעשות לאחר המעבר

מעבר דירה מביא אתו הרבה חוסר סדר ומומלץ ליצור קשר מראש עם חברת ניקיון לאחר מעבר דירה. פניה לחברה מנוסה תבטיח סידור וניקיון של הבית לאחר המעבר וכל זאת בזמן קצר יחסית וברמה הגבוהה ביותר. על מנת לבחור בחברת ניקיון איכותית אפשר להיכנס אל רשת האינטרנט ולחפש אתרים שקשורים לנושא זה.

חברת ניקיון מקצועית תחזיק צוות של עובדים מנוסים שמכירים את כל שיטות הניקיון המתקדמות ביותר. על עובדי הניקיון מוטלת האחריות להגיע לכל פינה בבית החדש ולטפל במפגעים שונים כמו יריעות ניילון, קרטונים, וכל פסולת אחרת שנמצאת בבית החדש. בנוסף יכין צוות הניקיון את כל חדרי הבית למגורים כך שתוכלו להרגיש בבית החל מהשעות הראשונות.

מה חשוב לבדוק

מומלץ לברר אודות חברת הניקיון, וניתן לעשות זאת על ידי כניסה לאתר שלה. יש לסקור את ההמלצות של לקוחות אחרים וכדאי גם לוודא שיש לה את הכלים המתאימים לניקיון מושלם של הדירה החדשה. אם יש צורך בפעולות מיוחדות אז יש לדבר על כך מראש עם האחראי מטעם החברה.

 

דרג
אולי יעניין אותך גם

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button