מתי מומלץ להזמין חברת ניקיון

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

 • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
 • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
 • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אין כמו לחיות תמיד בבית נקי. סדר וניקיון גורמים לנו להרגיש רגועים ושלווים יותר ומשפיעים במידה רבה על איכות החיים שלנו. בדרך כלל אנחנו יכולים לדאוג לניקיון הבית שלנו בעצמנו, או להזמין מנקה מדי פעם. עם זאת, יש סיטואציות שנצטרך להזמין חברת ניקיון מקצועית, שכן הלכלוך הוא מעבר למה שנוכל להתמודד איתו. כך למשל יש צורך בניקיון לאחר שיפוץ באופן מקצועי, או ניקיון לפני מעבר דירה.

מתי מומלץ להזמין חברת ניקיון

מתי כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית לבית?

בדרך כלל נרצה להזמין חברת ניקיון מקצועית כאשר הלכלוך והבלגן בבית עבר את מידת הסביר ואנחנו לא יכולים להתמודד איתו בעצמנו. מספר מקרים נפוצים בהם זה יכול לעלות:

 • ניקיון לאחר שיפוץ: גם אם יש לכם זמן ומוטיבציה לנקות את הבית לאחר שיפוץ ממושך, הלכלוך שנשאר אחריו הוא לא לכלוך מסוג שאתם רגילים אליו: חומרי בנייה, שאריות צבע ואבק בכמות כזו שלא באמת ניתן לנקות באמצעים רגילים. אין סיבה שתתמודדו עם כל זה בעצמכם, זה פשוט ייקח יותר מדי זמן והתוצאה פשוט לא תהיה טובה. מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית שתספק צוות מיומן עם האמצעים המתאימים לצחצח לכם את הבית.
 • ניקיון לפני מעבר דירה: ברוב המקרים מעבר דירה מצריך ניקיון מסיבי של הדירה לפני שנכנסים אליה. לעיתים הדירה לא היתה מאוכלסת שבועות או חודשים לפני שנכנסת אליה והצטבר בה לכלוך מסיבי, וגם אם היא היתה מאוכלסת בדרך כלל לא נרצה להתמודד עם לכלוך שייצר אדם אחר. חשוב להיעזר בשירותה של חברת ניקיון מקצועית שתוכל להגיע לכל הפינות שלא חשבתן עליהן ותעשה את העבודה ביעילות ותאפשר לכם להיכנס באופן חלק לדירה החדשה.
 • לאחר אירוע בבית: אין כמו שמחות שאנחנו חוגגים בבית. בין אם מדובר במסיבת סטודנטים בדירה או חינה, לפעמים כמות הלכלוך והבלגן שאנחנו צריכים להתמודד איתה לאחר האירוע היא פשוט יותר מדי בשבילנו. גם בכך חברת ניקיון מקצועית יכולה לטפל ולהחזיר את הבית שלנו כפי שהיה.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – מה זה כולל?

בשעה טובה סיימתם את שיפוץ הבית ואתם מוכנים להיכנס לבית החדש אך הבית מלא בפסולת ולכלוך. זה המצב הקלאסי ביותר עבורו מזמינים חברת ניקיון מקצועית. לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון, חשוב לברר מה כולל הניקיון ולא פחות חשוב מכך – מה הוא לא כולל. בדרך כלל ניקיון לאחר שיפוץ כולל את הדברים הבאים:

 • שאיבת נסורת מארונות
 • ניקיון יסודי של שאריות בנייה
 • ניקוי שאריות טיח וצבע
 • קרצוף יסודי של הרצפות
 • ניקוי חלונות, תריסים, פנאלים, גופי תאורה, שקעים ומפסקים

ניקיון מקצועי לאחר שיפוץ בדרך כלל לא כולל פינוי פסולת שנשארה מהבנייה – זוהי אחריותו של הקבלן ועליכם לוודא שהוא אכן עושה זאת.

פוליש לקרצוף יסודי של רצפות

אחד השירותים שמציעות חברות ניקיון (לעיתים בתשלום נוסף) הוא פוליש, כלומר הברקה של הרצפות. ניתן לחלק פוליש לשלושה סוגים עיקריים:

 • פוליש ווקס: הפוליש הבסיסי ביותר, המבוסס על חומר שעוותי הנמרח באופן אחיד על פני הרצפות ומבריק אותן. פוליש ווקס מתאים למשטחים כגון משטחי PVC וכן רצפות טרצו ואבן. תהליך ההברקה כולל תחילה קרצוף יסודי של המשטח, ולאחריו ציפוי בווקס להברקה ואיטום של הרצפות.
 • פוליש קריסטל: פוליש קריסטל מתאים לרצפות שיש, ולהן בלבד. במסגרת פוליש קריסל, מוחדרים שני סוגי חומרים לשכבה העליונה של הרצפות וכך הן בוהקות ומבריקות יותר. פוליש קריסטל הוא סוג פוליש יוקרתי במיוחד המתאים לבתי  מלון וחדרי מבואה של מגדלי יוקרה.
 • פוליש אקרילי: פוליש עמיד המתאים למשרדים ואזורים ציבוריים. תהליך ההברקה מתבצע באמצעות מכונת פוליש ומריחה של שכבה אוטמת של חומר אקרילי על גבי הרצפות, מה שמקנה להן עמידות ומספק הגנה מפני שריטות ולכלוך.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – כיצד נקבע המחיר?

באופן כללי המחיר נקבע בהתאם לגודל הדירה לפי מספר החדרים וגודלה במ”ר. חשוב לבדוק שהמחיר עליו סוכם כולל מע”מ ועלות חומרי הניקיון, ואין בו החרגות מוזרות כגון “לא כולל ניקיון חדר שינה”.

דוקטור פוליש להברקת הדירה שלכם

דוקטור פוליש היא חברת ניקיון מקצועי המספקת שירות מזה כ-15 שנה. החברה פונה למי שלא מוכן להתפשר על ניקיון הבית שלו ורוצה את הטוב ביותר עבורו. החברה מספקת מגוון שירותי ניקיון בתים, כגון ניקיון לפני אכלוס, ניקיון לאחר שיפוץ, שירותי פוליש ועוד.

קרדיט לתמונה: pixabay

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם
פוליש לקרמיקה

הנושא של פוליש לקרמיקה הינו נושא מורכב בקרב חברות הניקיון והפוליש ישנן חברות ,שיטענו כי לא מבצעים ניקיון בפוליש למרצפות

קרא עוד »
פוליש לרצפה באשדוד

חיפשתם חברה לעבודות פוליש לרצפה באשדוד? הגעתם למקום הנכון, המשיכו לקרוא. כשאתם נכנסים אל תוך בית מלון יוקרתי, הרצפה המבריקה

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button