חברת ניקיון בכפר יונה

מחפשים חברת ניקיון איכותית באזורכם? השאירו פרטים או התקשרו 072-3712-414

מתעניינים במחיר? לחצו כאן למעבר למחירון.

בין שירותי החברה: ניקיון לאחר שיפוץ, מסירה מקבל”ן, ניקיון לאחר שירפה, הברקה ופוליש מתקדמים, הסרת שטיחים, ניקוי חלונות פרטיים\מסחריים, ניקיון חנויות ומשרדים, מחסנים, מפעלים ובתי מלאכה, שאיבת הצפות, ניקיון חדרי מדרגות ועוד.

❗️חברתנו לא מספקת שירותים מסוג:

  • מתן שירותי עוזרות בית לבתים פרטיים ומשרדים.
  • ניקוי משרדים/חדרי מדרגות על בסיס קבוע,יומיומי וחודשי.
  • אחזקות שוטפות למיניהם
תוכן עניינים

אם אתה צריך חברת ניקיון בכפר יונה, חברה לבנדר היא הפתרון המושלם עבורך החברה מבצעת את כל סוגי הניקיונות בפריסה ארצית לחברה יש סניפים מצפון הארץ ועד לדרומה. בחברה מועסקים עובדים יעילים ומקצועיים המוסמכים בדיוק לניקיון הדירה שלך. לחברה יש מכשור מתקדם והיא משתמשת אך ורק בחומרים ייעודיים, ויעילים דבר הגורם לכך שמשך הניקיון יהיה קצר במיוחד. בנוסף לכך העובדים שלנו זמינים לעבודה בכל רחבי הארץ ובכל זמן נתון גם מהיום להיום. לעובדים שלנו סבלנות רבה והם פתוחים לבקשות ורצונות הלקוח. ניקיון הדירה מתבצע בהתאם לדרישות הלקוח, ומשום כך אנו בטוחים כי  תהיה מרוצה מאד מניקיון הדירה שלך.

– חברת ניקיון בתים בכפר יונה במחירי מבצע מיוחדים – למחירון המלא
– ניתן לקבל שירות מהיום להיום
– מספקים ניקיון בתים הכי מקצועי (ללא עוזרות בית)

– כל שירותי הניקיון בכפר יונה במקום אחד
– החל מפוליש / שאיבת הצפות / הסרת שטיחים / ועוד..

חברת ניקיון בכפר יונה
חברת ניקיון בכפר יונה

ניקיון משרדים בכפר יונה במחירים מפתיעיםכפר יונה

החברה מבצעת ניקיון משרדים בכפר יונה, לכן אם יש לך משרד בכפר יונה חברת לבנדר היא הפתרון  בשבילך. ישנה חשיבות רב למשרד נקי ואין לזלזל בו. יש להקצות לכך תקציב מיוחד מההוצאות השוטפות של המשרד. כדאי לבחור חברה ולא מנקה פרטי משתי סיבות עיקריות הסיבה הראשונה לחברה יש פריסה ארצית של עובדים בכל רחבי הארץ ואם עובד לא יכול להגיע לעבודה מסיבה מסיומת אינך צריך לחשוש שמא המשרד לא יהיה נקי באותו יום, אלא החברה תדאג  להביא עובד אחר שינקה את המשרד, בנוסף לכך לחברה יש מכשור מתקדם וחומרים יעילים לניקוי המשרד דבר שעובד פרטי אינו יכול להרשות לעצמו. כמו כן החברה מבטיחה להביא למשרד עובד קבוע שיכיר את הרגלי העובדים, ואת הצורך בניקיון ויתאים את הניקין בצורה מושלמת לצרכי המשרד.

ניקיון דירות חדשות וגם דירות מקבלן בכפר יונה

הקבלן סיים לבנות את הדירה, והשאיר אחריו לכלוך ואבק, אתם מרגישים שאתם לא יכולים להשתלט על הלכלוך לבד. חברת לבנדר באה לשרותיכם בניקיון דירה חדשה בכפר יונה. לחברה יש מכשור מתקדם וחומרים יעילים הגורמים לדירה להיות מבריקה ונקיה. ניקוי הדירה כולל: ניקוי פנימי וחיצוני של ארונות מטבח וארונות קיר, ניקוי וחיטוי חדרי אמבטיה ושירותים. ניקוי יסודי והברקה של חלונות רשתות ורצפות.

בית לאחר ניקיון בכפר יונה
בית לאחר ניקיון בכפר יונה

חברת ניקיון בכפר יונה – פוליש לבית (כל הסוגים)

חברת לבנדר מבצעת פוליש בכפר יונה לכל סוגי המקומות החל ממשרדים ועד לבתים פרטיים. פוליש נצרך במקרים שבהם המרצפות נעשו ישנות מוכתמות, ובעל המקום אינו רוצה להחליף אותן, פוליש נותן פתרון מצוין וזול לעניין. בנוסף לכך מבצעים פוליש כאשר נכנסים לדירה חדשה או דירה לאחר שיפוץ, וישנו לכלוך רב שנקרש והתייבש, ולכן פוליש יוציא אותו בקלות. חברת לבנדר מבצעת שני סוגי פוליש עיקריים פוליש אקרילי ופוליש קריסטל. חברת לבנדר מתמחה בהתאמה של סוגי הפוליש לכל סוגי המרצפות וכמובן ישנן מרצפות שהיא תמליץ לא לבצע עליהם פוליש כי הן יהרסו לכן אתה יכול להיות בטוח שלאחר עבודת הפוליש הדירה שלך תהיה נקיה וחדשה. הניקיון מתאים לצרכי הדירה.

שירות יתרונות חסרונות
ניקיון דירות – זמינות מהיום להיום – עובדים מיומנים ומקצועיים – שימוש בחומרים יעילים – מחירים מפתיעים – התאמה לצרכים אישיים – ייתכן שיהיה צורך לפנות את החפצים מהדירה לפני תחילת העבודה.
ניקיון משרדים – עובד קבוע המכיר את צרכי המשרד – התאמה מושלמת לצרכי המשרד – פריסה ארצית של עובדים – מכשור מתקדם וחומרים יעילים – ייתכן שיהיה צורך לתאם את הניקיון עם שעות העבודה של המשרד.
ניקיון דירות חדשות – חיסכון בזמן ובמאמץ – ניקיון יסודי ומוקפד – שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה – הבטחת שביעות רצון – ייתכן שהמחיר יהיה גבוה יותר ממחיר ניקיון דירה רגילה.
פוליש לבית – חידוש והברקה של מרצפות ישנות ומוכתמות – פתרון זול להחלפת מרצפות – התאמה לכל סוגי המרצפות – הבטחת תוצאות מושלמות – ייתכן שיהיה צורך לבצע פוליש באופן קבוע כדי לשמור על התוצאות.

שאלות ותשובות

מחירי שירותי הניקיון של חברת לבנדר בכפר יונה משתנים בהתאם לגודל השטח, סוג הניקיון ותדירות הניקיון. ניתן לקבל הצעת מחיר חינם בטלפון 072-3712-414 או באתר החברה.

חשוב לציין שמחירי מבצע מיוחדים מוצעים לעיתים קרובות, ולכן כדאי לבדוק באתר החברה או בטלפון על המבצעים העדכניים.

כן, חברת לבנדר גמישה מאוד בכל הנוגע לשעות העבודה. ניתן לתאם ניקיון גם בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הערב המאוחרות ואף בסופי שבוע.

חברת לבנדר מקבלת מגוון רחב של אמצעי תשלום, ביניהם: מזומן, כרטיסי אשראי, צ’קים והעברות בנקאיות.

דרג
אולי יעניין אותך גם
ליטוש אבן

√ ליטוש אבן כולל פתיחה מחדש של חריצי הרצפה √ כולל ביצוע החלקה למשטח √ עובדים בכל רחבי הארץ √

קרא עוד »

התקשרו עכשיו לקבלת הנחה משמעותית על כל שירותי הפוליש שלנו!

(מבצע זה מוגבל ל-7 הזמנות בלבד)

Call Now Button